Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2011, 19:37

ja znowu walcze dzis z koszmarnym wzdeciem :(
- czyli masz objaw ciazy,ja to bym to wzdecie wypinala jeszcze bardziej i chwalila sie brzuszkiem :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 gru 2011, 19:42

No ten jeden objaw jest i dzis mam naprawde duzy brzuch przez to - prawie jak ciazowy :-) czuje sie pelna i nagazowana jak balon - ale caly czas sie za niego trzymam dzis i glaszcze hehe bo jest taki duzy twardy i okragly :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2011, 19:43

bo jest taki duzy twardy i okragly :-D
- bo ciazowe brzusie sa sliczne,juz sama swiadomosc,ze tam dzidzius mieszka i rosnie sprawia,ze czlowiek chce go glaskac i wszystkim pokazac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 gru 2011, 19:46

bo jest taki duzy twardy i okragly :-D
- bo ciazowe brzusie sa sliczne,juz sama swiadomosc,ze tam dzidzius mieszka i rosnie sprawia,ze czlowiek chce go glaskac i wszystkim pokazac :ico_brawa_01:
hehe no tak,ale moj to narazie nie "ciażowy" ale "wzdęciowy" :-D a wolalabym zeby bylo odwrotnie ;)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 gru 2011, 20:02

i ja wpadłam zobaczyc czy coś wiadomo...misia trzymam kciukasy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2011, 20:04

ale moj to narazie nie "ciażowy" ale "wzdęciowy"
- e tam,masz dzidzie w brzuszku,to jest ciazowy :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 gru 2011, 20:07

ale moj to narazie nie "ciażowy" ale "wzdęciowy"
- e tam,masz dzidzie w brzuszku,to jest ciazowy :-D
no w sumie - przestawie się na takie myslenie :ico_brawa_01: - ale co jak co wzdecia sa okropnie krepujace :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2011, 20:21

ale co jak co wzdecia sa okropnie krepujace :ico_oczko:
- oj tak :ico_wstydzioch:

A powiem ci mielismy kiedys taka przygode z inna przypadloscia ciazowa.Mieszkalismy w Sopocie jeszcze,poszlismy do znajomych w odwiedziny,bylam w ciazy z Andrzejkiem i do dzis nie wiem co mi sie stalo ale nagle rozbolal mnie brzuch :ico_szoking: Idziemy i juz za daleko,zeby sie cofac,a do znajomych jeszcze kawalek drogi - a ja czuje,ze musze kupke i to zaraz! natychmiast! :ico_szoking: A nie bylo po drodze zadnej knajpki,bo bylismy juz spory kawalek za "monciakiem" a ja czulam,ze jak zaraz nie bede mogla gdzies przykucnac,to zrobie w majtki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No i niedaleko byl taki pseudo park,bardziej lasek i ja w ten lasek musialam isc - drzewa nie byly zbyt duze ale lepsze to,niz robienie na chodnik :ico_olaboga: Tak mnie masakrycznie przeczyscilo,ze musialam sie wypiac jeszcze ze 3 razy i ledwo doszlam do znajomych,u nich juz tylko raz i spokoj do konca ciazy,nigdy wiecej juz takie cos mi sie nie przytrafilo :ico_oczko:
A niedaleko byl przystanek autobusowy i jakis dziadek zagladl w ten lasek,co sie dzieje i moj maz rycersko zaslanial mnie i krzyczal - i co sie kurde gapisz dziadu jeden :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: MASAKRA :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 gru 2011, 20:23

iw_rybka, ale się uśmiałam hahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 gru 2011, 20:25

iw_rybka, hahaha o matko ale mialas przygode,rzeczywiscie...dobrze,ze juz sie nie powtorzyla !! :ico_sorki: ale wspolczuje przezyc - musialbyc stres straszny .\Ja miala w chorwacji podobnie - wracalismy z dubrovnika i totalne pustkowie,a ja nagle czuje ze chyba sie zatrulam pizza i trzymam,brzuch boli jak cholera a po drodze tylko gory i ani jednego krzaczka. Ja juz placz,ze nie wytrzymam i popuszcze - nagle patrzymy elegancka restauracja - lece- kelnerzy patrza jak na kosmitke a ja biegiem do wc,siedzialam tak podobno 40 min - tak mnie przeczyscilo. Jeszcze wychodzac zapomnialam zapiac spodni i tak przez ta restauracje wracalam sobie w rozpietych gaciach i po godzinei w ich kibelku ale wtyd :ico_wstydzioch:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości