@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

13 gru 2011, 09:31

My zamiast karpia robimy pstrąga ,po za tym świeta u mojej mamy choć tak mi się nie chce ,że hej no ,ale dla dzieci się poświęcę.

Zaraz uciekam do pediatry więc relacje zdam póżniej

Na 11h30 do dentysty z Luckiem ciekawe jak tym razem pójdzie??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 gru 2011, 09:45

Hejka :ico_kawa:

My święta też u moich rodziców spędzimy pewnie, karpia uwielbiamy, dzwonki smażone.... mniammmmm :-)

Do lekarza się wybieramy na 14:20...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

13 gru 2011, 13:48

To u nas tak od początku :9kg120g 74cm mało przytył ,ale zwarzywszy ,że po zapaleniu płuc to wszystko ok waga mu rośnie -powolutku ,ale wzrosła .Chudzinka chyba z mego Stefcia w porównaniu z waszymi pociechami co? Ma jeszcze coś w płuckach ,ale to prawdopodobnie z powodu zęba rosnącego bo ma katar więc trzeba go oklepywać i czyścić nosek by katarzysko nie spływało na drogi oddechowe. Pani pediatra zauwarzyła też ,że i ja schudłam :ico_szoking: waga mi się zawieruszyła po tych przeprowadzkach i nawet nie wiem ile warzę ,ale skoro gołym okiem widać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-12-2011, 12:49 ]
Aha no i Lucuś jak zwykle dzielny u dentysty !!Dostał antybiotyk bo miał policzek lekko spuchnięty a ząb go nie bolał dziwne?? Ale za dzielność dostał czerwone autko z pobliskiego sklepu :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2011, 20:08

my wczoraj ważyliśmy Julkę i uwaga uwaga - miesiąc temu wazyla 11 kg, a wczoraj 10.9 kg ;D :ico_brawa_01: i mierzy sobie 80 cm :)

[ Dodano: 13-12-2011, 19:09 ]
my dzisiaj byliśmy w Realu i kupiłam produkty na święta, zostały mi tylko uszka, pierogi, śledzie no i warzywa, ktore kupie dzień przed Wigilią. :ico_sorki:

[ Dodano: 13-12-2011, 19:11 ]
Aha no i Lucuś jak zwykle dzielny u dentysty
super dzielny z Niego chłopak :)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2011, 11:49

@gniecha, masz dzielnego synusia :-)
Tymi spadkami wagi bym się nie martwiła, nasze bąble są teraz bardziej ruchliwe, więej pędrają na kolankach i to pewnie stąd. Ja Stasia dawno nie ważyłam, mam zamiar wybrać się a ważenie w środę przyszłą, wtedy nasza pani doktor będzie u dzieci zdrowych.

Wczoraj bylismy u lekarza i Ula ma zapalenie oskrzeli :-( dostała antybiotyk i siedzimy w domu...

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

14 gru 2011, 12:42

My zamiast karpia robimy pstrąga
A my najzwyklejszy filecik bez ości, karp był raz parę lat temu i dłuuugo nie wróci :ico_oczko:
Chudzinka chyba z mego Stefcia w porównaniu z waszymi pociechami co?
Nio :-D :-D :-D , ale w czasie choroby dzieci przeważnie lecą z wagi, a jak mówisz Stefcio nawet ciut przybrał, to tylko się cieszyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nawet nie wiem ile warzę ,ale skoro gołym okiem widać
Hehe, tak na dobrą sprawę, wśród tych wszystkich smutków, to chociaż laska się zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przed Sylwestrem. Ja nabieram kilogramów na zimę, więc teraz smucą mnie przyciasne spodnie i cała reszta :ico_oczko:
Aha no i Lucuś jak zwykle dzielny u dentysty !!
Pozazdrościć dzielnego synka :ico_brawa_01:
my wczoraj ważyliśmy Julkę i uwaga uwaga - miesiąc temu wazyla 11 kg, a wczoraj 10.9 kg ;D i mierzy sobie 80 cm :)
Hehe, to też już gubi słodkie wałeczki. Zuzanka też widzę chudnie przez tę chorobę, ale że nic Jej nie brakuje, rogalików wszędzie pełno :ico_oczko: , na razie nie ma się czym martwić.
U nas chciałabym powiedzieć że już dobrze, ale nieeee. Wczoraj Zuzia dostała gorączki, w nocy powtórka, Oliwka dołączyła natomiast z wymiotami. Mam wrażenie że tej nocy to z 2h raptem spałam. Zuzia zauważyłam też, że wymiotuje po nocnym karmieniu, ale nie da się nie dać chociaż raz w nocy, bo nie śpi i marudzi. A jak zje, to sobie rzygnie, a potem śpi przynajmniej chwile. Już bym chciała żeby im przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

14 gru 2011, 22:12

a wczoraj 10.9 kg ;D :ico_brawa_01: i mierzy sobie 80 cm :)
Woooow ,ale duża dziewczyna no rośnie nam modelka na forum :-D
Wczoraj bylismy u lekarza i Ula ma zapalenie oskrzeli :-( dostała antybiotyk i siedzimy w domu..
Oh bidulka kurujcie się ja to cierpię zawsze z chorującym gdyby tak mama miała zdolność zabierania chorób dzieci to wszystkie byłybyśmy chore :-)
Już bym chciała żeby im przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Tego Wam życzę ,kurcze jak się dzieciaczki pochorowały no .A kysz ty wredne choróbsko od lutowych mamuś.

A synuś mój rzeczywiście jest dzielny -dziękuję w jego imieniu widziałam jak czasem piąstki na fotelu dentystycznym zaciskał ,ale nic nie pisnął i nic nie mówił dopiero jak go zapytałam czy go bolało to powiedział ,że tak ,że bolało

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 gru 2011, 00:08

Aha no i Lucuś jak zwykle dzielny u dentysty !
:ico_brawa_01:
my wczoraj ważyliśmy Julkę i uwaga uwaga - miesiąc temu wazyla 11 kg, a wczoraj 10.9 kg ;D :ico_brawa_01: i mierzy sobie 80 cm :)
to chyba nieźle już zasuwa co???na nóżkach czy raczkuje????
Wczoraj bylismy u lekarza i Ula ma zapalenie oskrzeli :-( dostała antybiotyk i siedzimy w domu...
ojej to zdrówka dla Ulci i oby Staś się nie zaraził :ico_olaboga:

Ja nabieram kilogramów na zimę, więc teraz smucą mnie przyciasne spodnie i cała reszta :ico_oczko:
za to ja zakładam wszytskie spodnie bez rozpinania :ico_noniewiem:
Już bym chciała żeby im przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a to jakaś grypa żołądkowa????

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 gru 2011, 10:23

a to jakaś grypa żołądkowa????
Nie mam pojęcia co to jest, ale nienawidzę tego z całego serca. Każdego dnia Zuzia w dzień tylko pije (przystawia się tylko na kilkadziesiąt sekund), wieczorem i w nocy jak chce pojeść więcej przez sen to potem to wszystko zwymiotuje, ile razy w nocy je, tyle razy wszystko ląduje na mnie, na pościeli, gdzie jest akurat odrzut. Przedwczoraj wieczorem miała gorączkę, a potem w nocy powtórka 39,7 stopni. Udało się zbić czopkiem. Od paru dnii oczy całe zaropiałe, leje się i z oczu i z nosa. Siku oddaje baaaardzo rzadko. Przy kaszlu płacze, śpi w dzień po 10 min, cały czas na rączkach.
A kochana lekarz stwierdził, wirus najprawdopodobniej i trzeba przeczekać, bo po badaniu wyszło mu wszystko w normie, jak będzie gorączka to podać coś przeciwgorączkowego bez recepty. A jak nie minie, przyjść za tydzień.
Oliwka na szczęście radzi sobie lepiej, bo starsza, ale też parę razy w nocy trzeba wstawać.

[ Dodano: 15-12-2011, 09:24 ]
za to ja zakładam wszytskie spodnie bez rozpinania
Hehe, a to na jakiejść diecie jesteś? Widzę suwaczek masz jakiś :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

15 gru 2011, 14:17

b@sia, no nie chcę straszyć ,ale u mnie Stefan nie wymiotował ,ale mało brakowało to był powód kaszlu tak bardzo wyksztuszał z oskrzeli wydzielinę ,że prawie wymiotował .Spał tylko na mojej klacie jak siedziałam nie chciał za nic leżeć - płuca wykonują większy wysiłek na leżąco a on miał zapalenie płuc i temu nie potrafił oddychać leżąć w szpitalu okazało się ,że brakowało mu tlenu temu wolał na siedząco spać.

Nie twierdzę ,że Zuzia ma zapalenie płuc ,ale może podłuż jej pod materacyk pod głowę coś by spała pod lekkim kątem wtedy nie będzie wymiotować może? Karm ją na lekko siedząco i kochana myślę ,że będziesz musiała wrócić do lekarza :ico_noniewiem:

Powodzenia i dużo zdrówka dzieciaczkom!

[ Dodano: 15-12-2011, 13:18 ]
Aha i nosek jej czyść najczęściej jak potrafisz,bo cała ta wydzielina z nosa spływa na drogi oddechowe i infekuje oskrzela i płuca potem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości