mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 gru 2011, 11:10

Jagodka, masz racje wykorzystaj dobrze te pieniazki!

A u nas jest odwrotnie... to J jest mega zazdrosny o moje wyjscia, kolegow itp To jest straszne.... wszedzie widzi okazje do zdrady... Ja rzadko wychodze a jak juz to 3 dziewczynami ktore on dobrze zna, wszystkie mamy mezow i dzieci, zadne glupoty na w glowie. a ze wesole jestesmy to sie uchichamy, pogadamy, napijemy troszke a potem grzecznie tak 24-1.00 wracamy do domkow. I wtedy wierzcie mi ZAWSZE jest OBRAZONY :-/ A ja wesolutka, klade sie spacc i juz. Przechodzi mu po kilku dniach. Ja juz nawet nie opowiadam mu niczego co jest zwiazane z moja przeszloscia i facetami bo by chyba umarl, albo jak cos na uczelni kolega powiedzial smiesznego i chce powtorzyc to mowie ze to kolezanka... Czlowiek uczy sie z tym zyc, ale moim marzeniem jest aby mi ufal, bo nigdy mu nie dalam powodu do nieufnosci, i czuje sie podle. Normalnie jego zachowanie prowokuje mnie do bycia nielojalna......

Ale mi sie dzisiaj super spalo... wczoraj przyjechal do mnie taki mega rogal do karmienia, ale moze byc tez dla mamusi do spania i powiem wam ze rewelka !!!!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 gru 2011, 11:12

Posprzatam i pykne fotke :) wczoraj sobie zakupilam fajna tunike za ........ 25 zł i jestem zadowolona

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 gru 2011, 11:30

. to J jest mega zazdrosny o moje wyjscia, kolegow
- u mnie to samo,jak wyszlam w tym roku z kolezanka,to o 1 w nocy do mnie dzwonil,czy nie za dlugo mnie nie ma,jak na pierwszy raz :ico_noniewiem: A wyszlam pierwszy raz po porodzie Zuzi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 gru 2011, 11:30

dzien dobry kochane
Ostatnio zmieniony 16 gru 2011, 11:47 przez kingoza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 gru 2011, 11:39

Ancurek powiem ci tak z własnego doświadczenia że tak jak wiesz też miałam leżącą ciąże z Frankiem ciągle jakieś zagrozenia były nie mialam chęci na nic całe dnie w łozku w piżamie nie umalowana , nie uczesana wogóle bleee. P. też wszystko musiał robić w domu a mi sie i tak nie chciało. Sexik zabroniony wiec oddalaliśmy sie od siebie. I nawet nie wiem kiedy nie zauważyłam że mój P. znalazł sobie przyjaciólkę za rozmowy na gadu gadu wieczorami :ico_zly: . Niby wszystko było miedzy nami ok ja nic nie podejrzewałam . A dowiedziałam sie o wszystkim jak Franek miał 3 miesiace , nic miedzy nim a tą dziewcxzyną nie było gówniara 18 letnia za 30 letniego żonatego faceta chciał sie wziąć a jemu to imponowało ale jak poczytałam o czym pisali to normalnie serce mi pękało i stwierdziałm że to moja wina bo sie zaniedbałam. Do dziś wypominam to P. jak jest jakaś kłótnia nie potrafię zapomniec. A P. ciągle mi w tej ciązy przypomina kochanie n ie ubieraj sie na szaro nie pofarbuj włosów na brąz ( bo tak mi odszczeliło że pofarbowałam jak byłam w ciąży z frankiem) , teraz staram sie nie nażekać choć boli mnie tu i wódzie , staram sie codziennie ładnie wyglądać i widzę jaki on jest szczęsćliwy przytula sie do brzuszka całuje mnie częściej jest dumny. Więc to że masz ciąże leżącą nie znaczy że nie możesz sie pomalować i być atrakcyjna dla samej siebie . To tak z mojego doświadczenia :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 gru 2011, 11:45

dzien dobry kochane
mama zuzi sliczne ubranka . :ico_brawa_01:
ja jeszcze nic nie kupilam dla mojej krolewny ... :ico_noniewiem: prawdopodobnie bedziemy kupowac po nowym roku :-)
sylwia czekamy na fotke :ico_sorki: :-D
dzwoneczek oby wszytsko poszlo po twojej mysli z glukoza :-)
mnie teaz czekaja badania na glukoze .. jeszcze przed swietami i na dodatek badania na rpr, czyli na syfilisa.. nie wiem po co mi te badania :ico_sorki: :ico_puknij:

u nas z zazdroscia jest 50 na 50 .. i ja jestem zazdrosna i moja maz jest zazdrosny :ico_haha_01: zazwyczaj wychodzimy razem ale raz na jakis czas sama wychodze z kolezanka wieczorem i raz na jakis czas wychodzi T sam z kolega ... raz sama poszlam do klubu z kolezankami (juz cala rodzina T. wiedziala ze wyszlam sama, bo ktos mnie zobaczyl) i dla wszystkich to bylo wielkie zdziwienie bow Grecji mezatki nie wychodza same wieczorami, tylko z mezami :ico_sorki: ale mialam ubaw ... :-D na gdy powiedzialam ze mam takie samo prawo co T. wyjsc raz na jakis czas sama z kolezankami uslyszlaam odpowiedz od cioci T. Ale T. jest mezczyzna i moze wyjsc wieczorem sam a kobiecie to juz nie wypada :-D :-D :-D a ja powiedzialam wtedy :wy to jednak jestescie na poziomie pakistanu.. :-D i bylo koniec gadki :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 gru 2011, 11:59

gówniara 18 letnia za 30 letniego żonatego faceta chciał sie wziąć
- ehhh,typowe :ico_zly:
Dobrze,ze nic z tego nie wyszlo :ico_olaboga:
Ale T. jest mezczyzna i moze wyjsc wieczorem sam a kobiecie to juz nie wypada
- OMG :ico_szoking: nie wiedzialam,ze w grecji takie zacofanie panuje jeszcze :ico_olaboga: Dobrze,ze twoj maz tego nie popiera :ico_sorki:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 gru 2011, 12:07

asiab, wiem że leżenie mnie z niczego nie zwlania, z dbania o siebie, jak mąż jest pracy cały dzień to ja piżama, ale jak jest w domu to sie staram jako tako :-D mój na szczescie na internecie na gg nie siedzi;D a w ogole to dzięki, że mi tak napisałas. Jak widze jakiego masz teraz fajniutkiego synka, a tez z nim leżalaś to wiem że warto i od razu lepiej :-)
zamowilam sobie kiedyś w butiku pare ciuszków dla siebie i dziś mają być, bo kurier już dzwonil, mam nadzieje ze trafilam z rozmiarem bo to roznie bywa :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 gru 2011, 12:08

nie wiedzialam,ze w grecji takie zacofanie panuje jeszcze :ico_olaboga:
haha i to jakie :ico_noniewiem: raz zaproponowalalm, zebysmy ze szwagierka wyszly gdzies razem wieczorem to oa mi powiedziala : ja nie wychodze wieczorem nigdzie bez mojego meza .. a ja tylko: :ico_noniewiem: :ico_puknij:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 gru 2011, 12:09

asiab, wiem że leżenie mnie z niczego nie zwlania, z dbania o siebie, jak mąż jest pracy cały dzień to ja piżama, ale jak jest w domu to sie staram jako tako :-D mój na szczescie na internecie na gg nie siedzi;D a w ogole to dzięki, że mi tak napisałas. Jak widze jakiego masz teraz fajniutkiego synka, a tez z nim leżalaś to wiem że warto i od razu lepiej :-)
zamowilam sobie kiedyś w butiku pare ciuszków dla siebie i dziś mają być, bo kurier już dzwonil, mam nadzieje ze trafilam z rozmiarem bo to roznie bywa :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość