Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 gru 2011, 22:07

A mi tam sie moje cycki podobają :ico_wstydzioch: no fakt żyły na nich są i blade rozstepy po poprzedniej ciąży ale są takie jędrne i sterczące jak u 18 stolatki :ico_wstydzioch: :-D ale pewnie po karmieniu nie bede mogła na nie patrzeć , Franka karmiłam długo rok i 8 mcy i miałam takie obwisłe cycki jak nalesniki prawie wtedy nie mogłam na nie patrzeć ale gdzieś po niecałym roku po karmieniu wróciły do formy teraz pewnie bedzie gorzej :ico_olaboga: .
Dizewczyny pol domu mam wyszorowane na blysk,dwa pokoje,lazienka i korytarz ale jestem tak padnieta,ze chyba zaraz zasne,a krzyz boli jak cholera
mnie też kręgosłup nawala chodzę jak paralityk wyszły mi wczorajsze ciasteczka robione na stojąco dziś je dekorowałam wiec też dostał w tyłek ten mój krzyż a jutro lepimy pierogi ale już obiecałam sobie że bede siedzieć.
ehhh,biedny malec,mojego pewnie tez czeka teraz pobranie,masakra - juz mezowi mowilam,ze sam z nim pojdzie,bo ja nie dam rady
oj byłam 2 razy z małym masakra tak sie darł że 3 osoby musiały go trzymać :ico_placzek:


Ludzie ta zgaga mnie wykończy chyba :ico_zly: :ico_zly:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 gru 2011, 23:03

jestem...dzisiaj miałam cięzki dzień...wreszcie mam chwile dla siebie.... :ico_haha_02:

mad
dziekuję za odp...hm..a no własnie czy miałaś po żelazie zaparcia?? bo ja tego chce uniknąć... :ico_oczko:

mieliśmy obkupic wszystkie dzieciaczki z rodziny ale zawiesiliśmy sie nad prezentami dla Dawidka.(od nas i od babci, bo dała pieniążki)..ledwo mu cos wybraliśmy...bo od tych ilości zabawek dostaliśmy oczopląsu... :ico_szoking: . Będzie miał tor wyścigowy, grę ze słynnym "złomkiem", oraz wielką śmieciarę :-P z bajerami.
Dzwoniła bratowa męża, która tez bedzie na wigili u teściowej ze poprosili sasiada aby był mikołajem... :ico_brawa_01:
ależ dzieciaczki bedą miały frajdę... :ico_brawa_01:

rybko jak ci fajnie ze cały domek masz już ogarniety... :-D Dawida poszczę już od poniedziałku do przedszkola to też wezmę sie za porządki...

...kupiliśmy dzis choineczkę, pachnącą jak świeże bułeczki :ico_oczko: jutro bedziemy ubierac...efekt naszej frajdy na pewno umieszcze na forum :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 gru 2011, 23:06

a no własnie czy miałaś po żelazie zaparcia?? bo ja tego chce uniknąć...
Wręcz przeciwnie... regularną kupkę co dzień po kilka razy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 gru 2011, 23:10

Wręcz przeciwnie... regularną kupkę co dzień po kilka razy
o! to dobra wiadomość :ico_brawa_01: dziękuje :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

16 gru 2011, 23:14

witajcie wieczornie:)

ja tez dzis sprzatalam i niestety czuje to na sobie bo brzus troszke boli:( :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

16 gru 2011, 23:22

ja tez dzis sprzatalam i niestety czuje to na sobie bo brzus troszke boli:( :ico_placzek:
no to szybko do łożeczka odpoczywać!!!!! :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

16 gru 2011, 23:37

ja tez dzis sprzatalam i niestety czuje to na sobie bo brzus troszke boli:( :ico_placzek:
no to szybko do łożeczka odpoczywać!!!!! :-D
wlsnie ide....

dobrej nocki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 gru 2011, 00:29

ale już obiecałam sobie że bede siedzieć.
- hehe,ja nie umiem nic na siedzaco robic,zawsze stoje :ico_olaboga:
ależ dzieciaczki bedą miały frajdę... :ico_brawa_01:
- ale fajowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i prezenty tez fajne wybraliscie :ico_brawa_01:
rybko jak ci fajnie ze cały domek masz już ogarniety..
- dopiero dwa pokoje i lazienke :ico_wstydzioch: zostaly mi jeszcze dwa na blysk i kuchnia :ico_wstydzioch:
.kupiliśmy dzis choineczkę
- my jutro idziemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jeszcze musze sie pochwalic,ze wreszcie to moje najmlodsze dziecie nawiazuje ze mna kontakt bardziej bezposredni,niz duchowy :-D Kopie juz tak wyraznie,wierci sie,rozpycha - uwielbiam to uczucie :579: :579: :579: :579: :579:

dobra,to teraz do wyrka :ico_spanko:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

17 gru 2011, 06:12

hello :P ja oczywiscie do pracy lece :P

Wczoraj własnie gadałam z moim Dawidem o pokarmie..

Mozecie mi poiwedziec jak to jest, to mleko sie samo produkuje czy trzeba mu pomoc np. pić duzo mleka i wcinać nabiał..??

Bo ja to raczej nie bede miała czym karmić bo cycuchy urosły mo moze o 1 rozmiar :P nawet nie :P i tak ich nie widać :P i jak to rozpoznać ze bedzie sie miało pokarm, kiedy to widać ?: P jeju ja nic nie wiem, az boje sie pomyslec jak dam rade z Małym moim;/

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 gru 2011, 09:57

evvelka, ilość pokarmu nie zależy od wielkości piersi ja też mam nie duże zawsze miałam miseczkę b a teraz może wieksze b lub małe c noszę . Ja jak ściągałam pokarm to zawsze udalo mi sie maxymalnie 30 ml ściągnąć co to jest bardzo mało a karmiłam Franka 1 rok i 8 m-cy moja położna mówiłą że poprostu wszystko zależy od głowy matki i trzeba czesto dzidzie przystawiać na początku by naprodukował sie pokarm. Tak koło 3 m-c miałam kryzys bo Franek nie chciał ciągnąć nie chciał też sztucznego mleka wiec nie wiedziałam co jest grane karmiłam go wtedy na śpiąćo jak zasnął to ja go do piersi przystawiałam ojjjj załąmek tyle miałam ale nie było wyjścia nie chciał butli nie chciał cyca a przeciez coś musiał jeść i udało nam sie nam to przejść i póżniej już nie gardzil cycusiem. Nie piłam żadnych cherbatek na laktację poprostu co 3 h najmniej go przystawiałam albo ściągałam. A też mamy fajną pediatrę która nigdy mi nie powiedziała ze mały że przybiera chociaż nigdy wiecej niż 500 gram nie przybrał przez m-c inne by już powiedziały że małowartościowy pokarm itp a moja mówiła że nie bedzie otyły i że taka jego uroda raz mi powiedziała że jak jest kryzys to trzeba sie położyć z dzieckiem do łóżka na cały dzień i karmić non stop . Teraz napewno nie bedę mogła sobie pozwolić na taki luksus bo nie bede z Ulą sama tylko jeszcze Franek wymagający bedzie.
A jeszcze musze sie pochwalic,ze wreszcie to moje najmlodsze dziecie nawiazuje ze mna kontakt bardziej bezposredni,niz duchowy Kopie juz tak wyraznie,wierci sie,rozpycha - uwielbiam to uczucie
to super , a ja zauważam dużą róznice na tym etapie Franki to tak szalał aż mi cały brzuch wiriował i w dzień i w nocy szlał a mała raczej spokojna jest kopie wierci sie nale nie tak jak Franek.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość