justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 gru 2011, 10:11

Dzien dobry :ico_ciezarowka:

Wpadlam sie przywitac i zaraz zmykam robic sniadanko :-)

Do pozniej :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 gru 2011, 10:51

czesc to znowu ja...

mały poszedł z tatusiem drzewa nanieśc..wiec mam chwilke :ico_haha_01:

rybko
a widzisz...ono na pewno non stop sie rusza ale ty nie kazdy ruch czułas...a teraz jest wieksze i moze kopac mocniej mamusie :ico_brawa_01:

justyna30, witaj :-D

evvelka produkcja mleka nie ma nic wspolnego z wielkościa piersi...poprostu trzeba dzidziusia od pierwszych chwil przystawiać do piersi..nawet jak na początku nic nie leci...on stymuluje jezyczkiem sutki i po jakims czasie mleczko sie pojawia :-D mysle ze pielegniarki w szpitalu podpowiedzą jak to robić...mi pokazały...mleczko pojawiło sie w drugiej dobie po porodzie...duzo rzeczy nie bedziesz mogła na początku jesć...unikac cytrusow, czekolady itp...zalecaja równiez aby duze ilości wody pic...

znikam bo jeczydło wróciło...

miłego dnia

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 gru 2011, 11:49

dzien dobry kochane ...
evvelka witaj w "zacofaniu" :-D ja tez nie mam o niczym pojecia :570: haha :-D
stawiam
Obrazek
za rozpoczecie 26 tc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :-D
a ja znow przed swietami musze robic toxoplazme... juz po raz 3 ... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 gru 2011, 13:05

i ja sie szybciochem witam,rano dosprzatalam reszte i teraz czekam na gosci :ico_oczko:

Milego weekendu :ico_sorki:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

17 gru 2011, 13:16

halo halo;)
a ja zjadłam tosta i jakis filmik obejrzem, miłego dnia

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 gru 2011, 13:52

Ja też sie narobiłam na glancuś łazienkę posprzątałam choć to obowiązek P. bedzie krzyczał pewnie na mnie ale nie ma to jak kobieca ręka w sprzataniu :-D . Obiad sie gotuje dziś żeberka i ogórek kiszony. Pogoda okropna że nawet nosa nie wystawiliśmy jeszcze z domu a póżniej jedziemy do mojej sis lepić pierogi farsz już zrobiłam , szczerze to mi sie już nie chce nic robić :ico_wstydzioch: .
evvelka witaj w "zacofaniu" ja tez nie mam o niczym pojecia haha
wiesz my teraz mądre bo to kolejna ciąża ale wsześniej też o niczym nie miałam pojęcia rady siostry i mamy był dla mnie cenne.
za rozpoczecie 26 tc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 gru 2011, 17:30

my po obiedzie. ja od rana w kuchni maz kupil wieksza ilosc miesa i pozamrazalam juz na swieta pomielilam na mielone i na obiad zrobilam dewolaje. kregosup mi w d.. wchodzi a jeszcze dzis do galerii jedziemy bo T musze prezent na swieta kupic zuzi kapcie i sobie jakis sweterek a jutro jade do promotorki ze swoja praca mgr

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

17 gru 2011, 17:30

Witam

melduje ,ze zyje ale tyle nerwow mam ostatnio ze na nic ochoty nie mam :ico_zly:

maż odprawy nie dostal, w poniedzialek wyslalismy pismo do prezesa firmy ze ma wyplacic w terminie 7 dni od daty otrzymania pisma wiec ma czas do wtorku, jezeli nie wyplaca to idziemy w srode z pozwem do sądu :ico_olaboga:

nie moglam sie zarejestrowac do mojej gin bo nie ma miejsc i pojechalam w czwartek zeby mnie dorejestrowala i przyjechala to sie okazalo ze jest na zwolnieniu i nie wiadomo kiedy wroci a pani z zastepstwa mnie nie przyjmie bo jej sie spieszy :ico_zly: :ico_puknij:

zazdwonie w pon czy juz jest ta moja jak nie to pojade we wtorek do tej z zastepstwa i nie wyjde poki mnie nie przyjmie :ico_zly:

na reszte narzekac nie bede, najwaznijesze ze wszyscy zdrowi jestesmy i maluszek tez ma sie dobrze :ico_sorki:

przepraszam ze was nie doczytam ale nie mam glowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 gru 2011, 18:10

gusia widze, ze nazbieralo ci sie przed swietami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .. oby wszytsko sie ulozylo :-) :ico_sorki:
widze , ze wszystkie mamusie przygotowuje sie na swieta .. nawet wam zazdroszcze bo u nas sie nie obchodzi tak uroczyscie swiat :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 gru 2011, 18:58

Gusia90, wczoraj własnie myślałam o tobie i chyba cie tu telepatycznie przyciągnęłam :-D :ico_haha_01:

kingoza, tu juz 26-ty tydzien...wow...również pedzisz :-D :ico_brawa_01:

a my już ubraliśmy choineczkę... :ico_brawa_01:
...ależ dziś sie objadłam... :ico_wstydzioch: az ciężko mi sie ruszać :ico_oczko:
evvelka witaj w "zacofaniu" :-D ja tez nie mam o niczym pojecia
nastepnym razem to wy bedziecie dawać cenne rady pierworódkom :-D

Miłego wieczorka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość