Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 gru 2011, 23:24

no wlasnie u nas cięzko znalesc lekarza kotry nie pracuje w szpital mamy jeden
ale cos jakos dam rade

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 gru 2011, 23:44

Ja dopiero kompa odpalilam, w ciagu dnia z fona pisalam, a raczej czytalam, bo nie lubie tak pisac.

Przede wszystkim witam nowa mamusie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I ciesze sie bardzo ze badania Asi wyszly dobrze :ico_brawa_01: A to ze swedzi to prawie na stowe przekonana jestem ze to nerwy i nakrecanie... ja sobie wsio potrafie wmowic, jak wiem ze sa komary zaraz mnie swedzi, jak mialam kontakt z kims chorym na swinke to zaraz bola mnie slinianki za uszami :ico_puknij: Jak wiem ze mam niskie cisnienie to zaraz mi slabo czesciej.... psycha moze wszystko :-)

Jagodka, wiekszosc kobiet czuje jak cos jest nie tak. Nawet jesli chodzi o zwykla intuicje... i idzie do lekarza i mowi i wtedy jest badana i jestem jak najbardziej "za". Z reguly jak skraa sie szyjka to boli brzuch, moga pojawic sie plamienia, no cos jest nie tak... zadko jest tak ze cos sie dzieje zupelnie bezobjawowo... choc pewnie sie zdarza... Poza tym, sa rozne kobiety i wazne aby kazda znalazla pasujacego jej lekarza. Ty na przyklad czujesz sie bezpieczniej jak cie zbada i skoro tak jest to mozesz tego wymagac od lekarza. Ja nienawidze fotela gonekologicznego wiec sie ciesze ze czuje sie bezpiecznie nie bedac badana :ico_sorki: ale wierz mi ze jak w ciazach pojawial sie "inny" "dziwny" bol to pierwsza rozkraczona siedzialam na fotelu i chcialam byc zbadana aby sie uspokoic :-D :ico_haha_01:


Brodzikowa, dzieki za zyczonka :-)

My dzis po zakupach spozywczych swiatecznych.... Zapomnialam tylko cukier kupic :ico_puknij: wiec jutro trzeba... No i jutro mam bojowy dzien bo bede piekla ciasto i kulki czekoladowe (brr, brrr) i bigosik wazyla choc powinnam juz ze 2 dni go wazyc :-D Kurcze i przypomnialo mi sie ze nie mamy buraczkow z chrzanem a tak lubie z szyneczka... i juz nie mam gdzie kupic.... :-/

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 gru 2011, 09:41

bry.. ja chyba znajde dla Was czas po swietach.. dzis do pracy na 2 zm.. wczoraj wolne ale 4 ciasta upiekłam sałatke zrobiłam i sledzie :P i miałam dosc.. dzisiaj szybkie zakupy prezentowe i.. sprzatanko potem do pracy :)

Synuś rosnie bo czuje jak w nocy sie p[rzekreca i na brzuchu moim uwypulka to jest juz taaaki duzy.. oczywiscie spać ciezko przez to ale..

i od kilku dni łeb mi pękka....;/ buziaki

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

23 gru 2011, 11:10

Hej.
Ja mam dziś napięty harmonogram :ico_oczko:
Wpadam z życzeniami więc
DLA WSZYSTKICH ŻYCZĘ RADOŚCI I CIEPŁA RODZINNEGO,CUDNEGO,ŚWIĄTECZNEGO KLIMATU I MNÓSTWA PIĘKNYCH PREZENTÓW POD CHOINKĄ
aniulek, na kiedy masz termin porodu ?
Mam 2 terminy :ico_haha_01: na 7 i na 9 kwietnia :-D Swięta Wielkanocne :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 11:18

zadko jest tak ze cos sie dzieje zupelnie bezobjawowo..
- dokladnie,nawet ta moja cukrzyca - bylam wciaz zmeczona,nie mialam checi do zycia i spalam od 20 do 12 w poludnie i jeszcze mi bylo malo,a ten pacan mi wmowil,ze taki urok ciazy :ico_zly:
i juz nie mam gdzie kupic.... :-/
- wysle ci golebiem :-D

evvelka, jestes wieeeeelka,tyle zrobilas i jeszcze do pracy poszlas :ico_szoking: :ico_sorki:

Ja popakowalam rano reszte prezentow,wczoraj zrobilam przelewy i czekam na ubranka dla Szymka,beda po swietach,no i musze isc na zakupy,w sensie po sledzie i miecho i na poczte - a nie chce mi sie,bo deszcz pada,a maz wzial auto do pracy :ico_noniewiem:

A i malego czuje juz wciaz,normalnie mam wrazenie,ze mam z nim taki mega kontakt teraz - jak tylko pomysle,ze nie puka - zaczyna do mnie pukac :-D Nawet wczoraj u dentysty jak bylam,to szalal,ale tu raczej czul moj strach :ico_wstydzioch:

No i rano znowu wymiotowalam - masakra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 gru 2011, 11:21

dzien dobry ... :ico_ciezarowka:
zabieram sie za czytanie posciikow ... :-D

[ Dodano: 23-12-2011, 10:35 ]
ahh ... ja tez bym musiala sie wybrac do dentysty na czyszczenie z kamieni .. :ico_noniewiem: ale to po Swietach :-)
wlasnie zauwazylam ze do porodu zostalo mi 99 dni :-D
jutro Wigilia a ja bede siedziala na kawie w kawiarni :ico_placzek: chce mi sie plakac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 gru 2011, 11:38

a ja bede siedziala na kawie w kawiarni
- kurcze,a nie moglas ze swoim mezem wigilii po naszemu urzadzic,zrobic jakies ciasto,rybke po grecku,salatke :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 gru 2011, 12:26

kurcze,a nie moglas ze swoim mezem wigilii po naszemu urzadzic,zrobic jakies ciasto,rybke po grecku,salatke :ico_sorki: :ico_sorki:
maz jest prawoslawny i obchodzi Swiat jak my ... tu we Swieta chodzi sie na kawe do kawiarni i na spacerki z rodzinka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 gru 2011, 12:49

iw_rybka, widzę, ze bedzie chłopiec. super. gratuluję Szymek - ładne imię! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 gru 2011, 13:03

Hej laski ja dopiero usiadłam od rana w kuchni piernik sie piecze , ryba po grecku zrobiona , mięsko na klopsa też jeszcze rosół ugotowałam bo Franek musi coś jeść :-D on na orągło rosół może jeść.

Piję teraz kawkę :ico_kawusia: może któraś ma ochotę ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość