elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 gru 2011, 17:21

Dziewczyny pomóżcie mi bo ja schiza dostaje, bije się z własnymi myślami. Mamy na wieczór wyjść z mężem, a nie potrafię zostawić Alanka. Wiem, że będzie w dobrych rękach itp itd, no ale mimo wszystko nie umiem sobie tego przetłumaczyć i coś czuję, że wymięknę i zrezygnuję z tego wyjścia
korzystaj z okazji póki ją masz, zmotywuję cię swoją sytuacją, ja marze o wyjściu z mezem nawet na spacer dookoła domu a nie ma kto z dziećmi nam zostać, wiec niestety nie wychodzimy sam na sam, zawsze i wszedzie ogonki dwa mamy i dlatego w wiele miejsc nie chodzimy bo sie nawet nie ma jak z dziećmi, więc ubieraj się a mąż niech cię wypchnie za drzwi, za dziewckiem też trzeba móc zatęsknić:) zobaczysz jak będzie cudnie jak wrócisz:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 gru 2011, 18:19

Dziewczyny z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam zdrowia, radości i spokojnej, rodzinnej atmosfery :-D a dzieciom super prezentów

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 gru 2011, 19:09

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.
I siadamy do stołu wokoło
kolędy śpiewamy wesoło,
choinka migocze lampkami
przybrana kolorowymi bombkami.


wszystkim Wam i waszym szkrabom małym i większym życzenia ode mnie i mojej rodzinki:)Wesołych Świat Kochane

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 gru 2011, 21:20

Cześć :-)

Mniam, dobry mi ten placorek wyszedł, śliwki i rodzynki wypiły prawie szklankę wódki :ico_wstydzioch: Fajna masa :-D

Dziewczynki, wesołych Świąt Wam życzę!
Niech Wam upłyną w spokoju i rodzinnej atmosferze!
Odpoczywajcie!
A to nasza choinka wystąpi w roli kartki :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 gru 2011, 00:51

hej dziewczyny!! przepraszam, ze nie wpadalam dawno ale zero czasu po prostu :ico_olaboga: to zakupy, to hydraulik - boiler sie spsul :ico_olaboga: potem elektryk - grzejnik do wymiany.. a tu jeszcze swieta na glowie :ico_szoking: po prostu masakra!!

wiec wpadlam tylko zlozyc zyczenia :)

zycze Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Swiat, w rodzinnym gronie gdzie to mozliwe, aby Wasze dzieciaczki byly zawsze zdrowe i dawaly Wam mnostwo radosci i szczescia, zeby wszystkie klotnie z partnerami szybko sie konczyly i zeby sie Wam ukladalo po mysli :) no i oczywiscie szczesliwego Nowego Roku, oby byl wspanialy, bez trosk i niepowodzen :) no to tyle, sciskamy Was wszyscy troje bardzo mocno i cyckajace nie objadajcie sie za mocno a butelkowe - jedzcie ile chcecie, zrzucicie w przyszlym roku ;) buziaki!!! :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 gru 2011, 01:08

hej dziewczyny

wpadłam życzyć Wam spokojnych, radosnych i zdrowych Świąt bo czegóż tu chcieć więcej
:ico_sorki:

byłam w południe u Przemka, potem przygotowałam wigilię, jakoś dziwnie było bez niego :ico_noniewiem: pusto... myślami byłam gdzieś indziej

wiecie co, zostawiam dzieci z Natalią jak jadę do Przemka i aż na siebie jestem zła jak wracam, bo chciałabym jeszcze zostać u niego a muszę wracać do dzieci... na szczęscie jak zobacze te buzie stęsknione to mija mi dół :ico_sorki: i juz sie ciesze ze jestem z nimi , ale dziwna sytuacja, taka rozdarta jestem :ico_placzek:



popijam winko i zasnać nie umiem wiec pewnie jeszcze posiedze troszke przed kompem

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

25 gru 2011, 01:49

Zdrowych, Spokojnych, Radosnych i Pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam razem z Eryczkiem.
wiecie co, zostawiam dzieci z Natalią jak jadę do Przemka i aż na siebie jestem zła jak wracam, bo chciałabym jeszcze zostać u niego a muszę wracać do dzieci... na szczęscie jak zobacze te buzie stęsknione to mija mi dół :ico_sorki: i juz sie ciesze ze jestem z nimi , ale dziwna sytuacja, taka rozdarta jestem :ico_placzek:
Izuś wcale Ci się nie dziwię, z jednej strony kochane dzieci z drugiej kochany mąż.
Ani się nie obejrzysz i już niedługo będziecie wszyscy razem :-) .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 gru 2011, 23:12

Cześć, cześć!

I jak po świętach?
U nas jednak nastąpiła zmiana planów i teściowie dziś byli u nas, a nie my u nich. Bo u nich szwagierka i jej synek chorzy :ico_noniewiem: Zuzia miała jechać do nich na parę dni, ale też tak na dwa razy :ico_noniewiem:
Generalnie u nas spokojnie i nawet bez wielkiego obżarstwa :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 gru 2011, 23:48

I jak po świętach?
dwa kilo wiecej:(

a ogólnie spoko, były minęły, pierogi jeszcze zostały tyle ich narobiłam:)
i co gorsza napad na słodkości wrócił, grrrrrr
ale jeszcze jeden tort na rocznicę zrobię i zaczne znów odchudzanie:)
ale brzuszki nadal robię - miałam 2 dni przerwy ale już wróciłam do ćwiczeń:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

27 gru 2011, 01:09

I jak po świętach?
Szybko zleciało. Jeden dzień u jednych rodziców, drugi u drugich. Trzeci dzień u babci a odpocząć w domku i nacieszyć się Świętami nie ma kiedy :ico_sorki: .

Kocura
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Macieja za skończone 4 miesiące!

[ Dodano: 27-12-2011, 00:10 ]
Aguś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oliwierka za 5 miesięcy!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość