Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

22 gru 2011, 19:33

Dzięki za pochwały dla Witka :-)

Blanka26 późno chodzą Ci dzieciaki spać. Ale ja mam tak samo z moim, jak nie na rękach to chodzić i wszystko chwytać, strącać, ryć w szufladach i szafkach :)

tabogucka, no Ty masz pomysły :ico_haha_01: Niech teraz wisi, albo kupi jakiś obrazek na ścianę w to miejsce??
My już posprzątaliśmy chatę więc z tym mam spokój... :ico_sorki: Zagoń Swojego faceta do roboty!! :)

baraqada, Śliczny ten helikopterek! Masz talent :)
A u nas zima :ico_brawa_01:
U nas od 2 dni biało:) w sumie to ja się trochę wściekłam jak zobaczyłam śnieg bo planowałam wczoraj jechać do Poznania do koleżanki ze studiów pochwalić się Witusiem a tu tu zima przyszła i ślisko na drodze.
Ja na szczęście jeszcze ani razu nie miałam po porodzie i dobrze mi z tym :-D :-D
ale masz dobrzeeee :-D
ja będę mieć między świętami a sylwestrem...
Co do prezentu... Ja kupiłam swojemu rękawiczki na zimę bo nie ma :P

NowaSejana, ja ostatnio często mam wycieki takiego żółtego śluzu, też nie wiem dlaczego...

Wituś od 2 dni jakiś niemrawy, trzeba się dużo nagimnastykować by go rozśmieszyć trochę.
A wczoraj przy zasypianiu tak zaczął płakać i uspokoić się nie mógł, musiałam mu nurofen dać bo ewidentnie go coś bolało.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 gru 2011, 22:38

witam
u nas jako tako wkurza mnie wszystko a głównie mój mąz po prostu działa mi na nerwy nic na swita nie mamy bo ja sama na zakupy wielie z malym dzieckiem nie bede jezdzic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a on obleza swoj komputer i siedzi jakby nigdy nic,juz nie chce mi sie gadac na ten temat nic jemu bo on jak zwykle ma focha ze wogole gadam cos na ten temat bo on siedzi godzine lub 2 a dla niego to z 5 minut :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

i tak na swieta mu powiem zeby sobie popatrzyl na zdjecia w komputerze jak bedzie chcial coos zjesc ciekawego


sorry ze tak o sobie ale nawet mi sie nie chce i oczywiscie nie mam czasu doczytac was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pozdrowka

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 gru 2011, 22:57

dobry wieczór :)

Ja tylko na chwilkę pochwalić się, że Mikołaj od wczoraj ślicznie siedzi no i postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za trzeciego zębola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 gru 2011, 09:01

Ja tylko na chwilkę pochwalić się, że Mikołaj od wczoraj ślicznie siedzi no i postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za trzeciego zębola :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale szybko Mikolajkowi zabki wychodza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 gru 2011, 10:38

Witam :)

magda1614, :ico_nienie: nie ładnie Twój maz postepuje :ico_noniewiem:
Moj D. wrocil do domu i chcial zaraz wyjsc bo ze trzeba cos spawac czy cos no szok :ico_szoking: mnie brzuch napierdziela a on chce sobie isc na podworko :ico_zly: chyba zauważył ze sie wkurzylam i nie poszedł i mała bawił :ico_sorki:

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :):):)

My dzis wstalismy o 8 i zaraz sie biore za ostatnie porzadki i ubieram choinke bo nie mialam wczoraj checi jej ubrac a dzis sie lepiej czuje :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 gru 2011, 10:47

ja juz zrobilam ciasto shrek :-D tylko troszke go zmienilam...
polozylam mala spac i sie zabieram za robienie krokietow...
pozniej wieczorkiem makowki...
i jutro smazenie ryby i zrobie juz obiadek na 1 swieto...
reszte zrobi tesciowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 23-12-2011, 12:55 ]
Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.

Wesolych Swiat dziewczyny!! U nas przygotowania w pelni... pojawie sie pewnie dopiero we wtorek po swietach :ico_oczko:

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

23 gru 2011, 16:12

Wesołych Świąt dziewczyny. Dla was, dla maluchów i dla całych waszych rodzin.
:682: :682: :mikolaj: :mikolaj:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 gru 2011, 22:24

czesc dziewuchy, poczytalam, ale nie pamietam o odpisac :ico_olaboga:

dziewczyny taki sluz z kria to przy jajeczkowaniu sie moze pojawic...

U nas snieg byl jeden dzien, sladu po nim nie ma...

Choinke chlopaki dzisiaj ubrali, specjalnie opakowanie bombek plastikowych kupilismy, bo same szklane byly, ale mialam tez takie uszyte muchomorki i choneczki na linkach o ktorych zapomnialam-wisi to wszystko dla Polki na dole, choc Ona olala choinke wlasciwie :ico_oczko:

bylismy dzisiaj na bilansie z Gabrielem. 109cm ma i 17 kilo :ico_noniewiem: oderalismy tez wyniki Poli-watroba wrocila do formy, Polka zdrowa jak rydz :ico_sorki: zaszczepil ja lekarz, 3cia dawka szczepionki i pneumokoki, cholera od popoludnia od tego ma goraczke, na czopkach jedziemy i niedobra jest jak diabli, Bogu dzieki mam teraz mame do pomocy :ico_sorki: nagotowalysmy sie jak glupie, casta napieklam, ale burdel w domu, ze ciezko patrzec, wiec jutro mnie jeszcze sprzatanie czeka.

Barqada, helikopter super! :-D mowie Ci dinozaura uszyj, dla chlopaka jak ulal :ico_oczko:

matko, wasze dzieci juz chodzic chca? :ico_olaboga: :ico_haha_01: zwariowac mozna, Polka na czetrech zasuwa ciagle i chodzi przy meblach, podobno to lepiej dla dziecka jak dlugo raczkuje :ico_noniewiem:

Aniaaa. ciesze sie, ze choinke wam dowiezli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 gru 2011, 23:39

dziewczyny zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2012.
wyjeżdżamy do moich rodziców w niedzielę, wracamy po nowym roku
trzymajcie się cieplutko!!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 gru 2011, 01:13

WESOŁYCH I RODZINNYCH SWIAT :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość