martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

29 gru 2011, 12:57

Witajcie z ranka")
Posprzeczałam się z rana z moim i chce mi się ogólnie płakać z byle czego. Okropnie się czuję.
Witam w klubie....Ja tez, az sie poplakalam...

Ja teraz sniadanko, potem szybko ogarne dom i uciekam sie uczyc...wczoraj nic nie napisalam...siedzialam i patrzylam w kartkę....i sie poddalam...ale pogoda sie zepsula, po poludniu wialo i padal poteżny grad, wiec to moze jakis spadek ciisnienia byl....Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie lepiej, bo chcialabym do jutra wieczora wszystko skonczyc i juz miec spokój....

A w ogóle to mój maz wymyslil sobie malowanie naszego i Malej pokoju....i teraz mam okropny syf, wszystko jeszcze raz bede musiala sprzatac....na dodatek zdjelam tam potezna zaslonę z okna i chcialam wyprac ale mam mnóstwo rzeczy na suszarce, które jeszcze mokre wiec nononono...i teraz lezy i mnie denerwuje....tak wiec na poród nie jestem gotowa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 gru 2011, 13:01

martam21, jak powiesisz potem tę duuuża zasłonę to możesz szybko być gotowa :-D

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

29 gru 2011, 14:03

Mad., , hehe, no z ta zaslona to duzo roboty....najpierw pranie, potem prasowanie i wieszanie....nie obraze sie jak po zawieszeniu bede gotowa:)))
Zaslonka w pralce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja biore sie za nauke, :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

29 gru 2011, 14:26

Posprzeczałam się z rana z moim i chce mi się ogólnie płakać z byle czego. Okropnie się czuję.
Witam w klubie....Ja tez, az sie poplakalam...
jak wyżej... :ico_placzek: epidemia jakaś czy co?? :(

a tak się cieszyłam i chciałam się pochwalić radosną dla mnie nowiną (i tak się pochwalę :-D ), mianowicie po dzisiejszym usg okazało się, że mój bąbel wisi sobie główką w dół! :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: co za ulga... nie wiem, jak to się stało, że to przegapiłam, zdarzały się takie gwałtowniejsze ruchy, no ale ja spodziewałam się czegoś dużo silniejszego jeszcze. tak czy siak, ogromnie się cieszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2011, 15:14

po dzisiejszym usg okazało się, że mój bąbel wisi sobie główką w dół! :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_urodzinki: :ico_brawa:
no cieszę się bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a coś więcej po usg ,może znasz już płeć bo widzę że ty jako jedyna na pierwszej stronie nie masz zaznaczone czy to córcia czy siusiak :-D :-D ile maleństwo wazy i jak masz to pokaż foto :ico_haha_01:
martam21 napisał/a:


Mad. napisał/a:
Posprzeczałam się z rana z moim i chce mi się ogólnie płakać z byle czego. Okropnie się czuję.

Witam w klubie....Ja tez, az sie poplakalam...


jak wyżej... :ico_placzek: epidemia jakaś czy co?? :(
mówicie że facetom odbija :ico_szoking: mój dzisiaj słodko pierdzący wprost jest ,aż mnie denerwuje ,ale może to cisza przed burzą :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 gru 2011, 15:52

mówicie że facetom odbija :ico_szoking: mój dzisiaj słodko pierdzący wprost jest ,aż mnie denerwuje ,ale może to cisza przed burzą :ico_szoking:
haha imieniny tak na niego działają ? albo coś od Ciebie chce i teren przygotowuje :ico_oczko:
Poczekajcie mojego jeszcze w domu nie ma ,więc możliwe ,ze też wszystko przede mną :ico_oczko: :ico_noniewiem:

ja się dziś nie wysilam na obiad jest sałatka makaronowa z tuńczykiem ,coś nie bardzo chce mi się stać i ziemniaki obierać :ico_nienie:

[ Dodano: 29-12-2011, 14:54 ]
nostromo20, ach zapomniałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mówiłyśmy ,że się obróci ciocie forumowe zawsze mają rację :-D

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

29 gru 2011, 16:30

może znasz już płeć bo widzę że ty jako jedyna na pierwszej stronie nie masz zaznaczone czy to córcia czy siusiak :-D :-D ile maleństwo wazy i jak masz to pokaż foto :ico_haha_01:
no nie mam zaznaczone na pierwszej stronie co będzie, bo nie wiem i nie chcę wiedzieć :-D
chociaż dziś na usg spojrzałam na ekran i cuś mi się tam dyndającego w oczy rzuciło, a się wcale mocno przypatrywać nie musiałam :ico_oczko: więc chyba już wiem co będzie...
a zdjęcia nie mam.
mówicie że facetom odbija :ico_szoking: mój dzisiaj słodko pierdzący wprost jest ,aż mnie denerwuje ,ale może to cisza przed burzą :ico_szoking:
oj to ja już wolę takiego słodko-pierdzącego niż taką ciszę nie do zniesienia jak jest teraz :cry: stop męskim dręczycielom! :502: nas nie wolno denerwować :ico_nienie:

no Jadzia mówiłyście, mówiłyście :ico_haha_02: nie ma to jak ciocie dobra rada :-D bo ja to już się poddałam...

EDIT: ktoś tu wczoraj chciał oglądać mój bęcyk - pokażę chętnie, jak mi ktoś powie krok po kroku, jak mam wkleić zdjęcie z komputera :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 17:38 przez nostromo20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2011, 17:33

dziś na usg spojrzałam na ekran i cuś mi się tam dyndającego w oczy rzuciło, a się wcale mocno przypatrywać nie musiałam :ico_oczko: więc chyba już wiem co będzie...
czyli jak siusiak ?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
coś od Ciebie chce i teren przygotowuje :ico_oczko:
ja mu dam teren przygotowywać ,ja się tak nie bawię :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

29 gru 2011, 17:39

dziś na usg spojrzałam na ekran i cuś mi się tam dyndającego w oczy rzuciło, a się wcale mocno przypatrywać nie musiałam :ico_oczko: więc chyba już wiem co będzie...
czyli jak siusiak ?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no chyba :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 gru 2011, 17:52

hej dziewczynki nie zwracajcie uwagi na chłopów to z reguły się potwierdza że to jakiś inny gatunek jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja po wizycie i po badaniu szyjka w dobrym stanie młodemu serducho pieknie bije wody w porządku więc wygląda na to że jeszcze posiedzi w brzuszku ale nadal zakaz całkowity poruszania się leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć :ico_noniewiem: pobrała mi dziś próbke na tego paciorkowca i na 17 stycznia mam wizytę i wtedy ostatnie usg będę miała :-)

na KTG młody tak się kręcił że ciężko było go wyłapać co chwilę uciekał spod głowicy :ico_haha_01:

aa no i już w pozycji startowej do wylotu jest z główką wciśnietą w kanał rodny co oczywiście czuję doskonale i mój pęcherz też :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość