moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 gru 2011, 15:19

ja już się nastawiam psychicznie na 11 stycznia jak A z Hanią do szpitala pojedzie na wycięcie migdałka :ico_sorki: jeszcze 8 muszę zadzwonić i potwierdzić przybycie :ico_sorki:
a czemu będzie miała wycinanego?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 gru 2011, 21:54

a czemu będzie miała wycinanego?
trzeciego będzie miała usuwanego bo bardzo jej na ucho naciska i jak nie wytniemy to będą problemy ze słuchem,ona i tak ciągle jak się do niej mówi to "co?" albo w ogole nie słyszy :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 gru 2011, 22:54

aniawlkp86 to faktycznie. A często ci choruje? Bo wiem że przez ten 3 migdał dzieci szybko łapią infekcję.

My w przyszłym tygodniu robimy urodziny. Będę robić pierwszy raz tort dla małej. Chciałabym przyozdobić masą cukrową ale nie wiem jak mi to wyjdzie. Czytałam na forum co dziewczyny piszą więc może mi się uda

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 gru 2011, 22:55

koniecznie sie pochwal efektami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 gru 2011, 11:07

koniecznie sie pochwal efektami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jak będzie czym :-D
okazało się że muszę dwa torty zrobić, dobrze że siostra pomoże. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2011, 12:46

A często ci choruje?
jak do pkola chodziła w zeszłym roku to co 2 tydzień chora,potem od grudnia już mniej chorowała,a od kwietnia jak miała ospę to dopiero we wrześniu angina i nie choruje :ico_sorki:

moni26, pochwal się potem tortem,a czemu 2 masz robić?

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

30 gru 2011, 17:54

Witam :-D
Będę robić pierwszy raz tort dla małej.
- pochwal się :-D
jak do pkola chodziła w zeszłym roku to co 2 tydzień chora,potem od grudnia już mniej chorowała,a od kwietnia jak miała ospę to dopiero we wrześniu angina i nie choruje :ico_sorki:
- u mnie też zaczęło się częste chorowanie jak starszy do przedszkola poszedł ... listopad cały w domu przesiedział poszedł na 3 dni i teraz grudzień też w domu spędzony.
Do tego młodszy mi często choruje na gardło, teraz mam iść na badanie IGE czy Maciek alergikiem nie jet ...

A gdzie idziecie na sylwestra?? U nas 10-cioro dorosłych i 4-ro dzieciaków będzie ...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 gru 2011, 17:59

A gdzie idziecie na sylwestra?? U nas 10-cioro dorosłych i 4-ro dzieciaków będzie ...
my sami w domu z dziećmi...
ale u was fajna imprezka się szykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- u mnie też zaczęło się częste chorowanie jak starszy do przedszkola poszedł
u nas też takie choroby się pojawiły jak młoda do pkola chodziła 1 rok a tak to malutko chorowała :ico_sorki:

[ Dodano: 30-12-2011, 17:00 ]
moni26 ja też robiłam pierwszy raz tort na Hani 4 lata i był smaczny :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 gru 2011, 19:22

A gdzie idziecie na sylwestra?? U nas 10-cioro dorosłych i 4-ro dzieciaków będzie ...
-mielismy siedziec w domku ale wyszlo podobnie jak u was,idzemy dom obok do kuzynki,bedzie kilka par i dzieci ale u nich nie ma problemu,bo maja piwnice zrobiona na lokal :ico_oczko: Juz jak dom budowali,to wlasnie z takim zamyslem,ze w piwnicy bedzie pomieszczenie na imprezki :ico_oczko:

Ja torcik pierwszy robilam na urodziny 2 Andrzejka,potem na chrzest Zuzi i tez wyszly super :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

31 gru 2011, 00:07

moni26, pochwal się potem tortem,a czemu 2 masz robić?
w piątek będzie rodzinny zlot, a w sobotę przyjdą nasi dobrzy znajomi z dziećmi.
Zresztą z Martynki ur zawsze było zabawnie, odkąd zaczęła mówić... a zaczęła bardzo wcześnie :-D to decydowała i mówiła co chce i jak chce. I jak miała 2 latka stwierdziła do mojej mamy że ona chce urodziny również u niej bo: Babciu ty masz salony :ico_haha_02:
hehe nie żeby rodzice mieli dwa pokoje z kuchnią. I tak już zostało że mój tata jej robił przyjęcie niespodziankę u nich, a u nas gdzie mieszkaliśmy miała dla rodziny od strony M. W tym roku już będzie inaczej... nawet ona sama stwierdziła: Wiesz mamusi że w tym roku to nie będzie już to samo...

jeden chcę zrobić prostokątny i jako ozdobę na górę chcę dać barbi

Obrazek

a drugi mniejszy tort będzię okrągły i chcę wykorzystać
Obrazek

nie wiem jak mi z ta lalką wyjdzie zrobienie tej sukni z bitej śmietany. można również z masy cukrowej ale jakoś nie bardzo mi to odpowiada
. A gdzie idziecie na sylwestra?? U nas 10-cioro dorosłych i 4-ro dzieciaków będzie ...
idziemy po sąsiedzku do znajomych, będzie nas 6-cioro
szczerze to nie mam ochoty iść, ale już w zeszłym roku się umówiliśmy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość