aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 sty 2012, 13:19

Bry...

Co do reformy oświaty to na sama mysl mnie trzęsie.Dużo by opowiadać jak to wygląda.Najbardziej mnie denerwuje to ze w szkole Gabi strasznie pędza z materialem a kogokolwiek bym nie pytala -choćby koleżanki z sąsiedniej szkoły-tam jakoś wolniej i spokojniej wszystko :ico_zly: wrrr..
Gabi ma trochę kłopotów z syntezą wzrokowo-słuchową,przez to słabiej czyta a nasza wychowawczyni ma fioła na tym punkcie :ico_noniewiem:
Póki co przesuneli termin wprowadzenia do 2014 roku a co zrobią faktycznie to cieżko powiedzieć.

iw_rybka, nadal trzeba siedzieć nad ksiażkami,teraz o tyle łatwiej ze dziecko sporo rzeczy robi szybciej.

Jeśli chodzi o poród-miałam przy pierwszym zzo :ico_sorki: teraz kusi mnie by nie brać ale pewnie spanikuję bo się boję bólu :ico_wstydzioch:
Gabi rodziłam (od 1 skurczy) ok 12 godzin,złapały mnie w nocy,ok 2 nad ranem,na spokojnie poczekałam,zjadlam coś i ok 5 pojechalismy do szpitala.Gabi byla na swiecie o 14.20
:ico_haha_01:
Teraz nie wiem jak to wyjdzie,termin mam na święta wielkanocne,nie wiem jak to bedzie z opieką nad Gabrysią jak trzeba bedzie do szpitala jechać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 sty 2012, 13:19

i gdzie ja pomieszcze to moją Uleńke :ico_olaboga: muszę najpierw dzieciom zmienić meble

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 sty 2012, 13:23

szybciej sie wraca do formy niz po cesarce
Ja po powrocie ze szpitala pierwsze co to zrobilam pranie reczne :-D bardzo dobrze sie czułam a bylam nacinana :ico_noniewiem:

iw_rybka, to zbadaj koniecznie ten cukier :ico_sorki:
ja w trakcie porodu nie krzyczałam a w trakcie szycia darłam się jak zarzynane zwierze!!!!!
:ico_olaboga: co za lekarka :ico_puknij: ciekawe co powie jak ja kiedys będą szyć :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 sty 2012, 13:27

tez bylam szyta dostalam 2 znieczulenia i rowniez mnie bolalo a moja doktorka powiedziala ze to nie mozliwe w koncu dostalam znieczulenie i wychowanie dziecka bardziej boli

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 sty 2012, 13:34

a ja jutro na glukoze :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 sty 2012, 13:37

Sylwia, dasz rade :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 sty 2012, 13:47

wisnia3006, bo to znieczulenie które oni wstrzykują to jest bardzo delikatne i powierzchowne i trzeba ostrzymac całą okolice żeby ją rzeczywiście znieczulić
a ona mi wcisnela w 3 miejsca i zadowolona
moj ginek mi to tłumaczyl
ale obiecuje wam że tym razem sie nie dam
ja naprawde mam wysoki próg bólu ale kur.. jak sie czuje żektos ci wbija igłe i przeciąga ci przez skóre nić?????? nie ma słów żeby to opisac jaki to ból i to jeszcze w tamtej okolicy
albo mnie znieczulą jak trzeba albo będą musiali mnie uśpić bo będę sie bronić

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 sty 2012, 13:47

przezyje.... bede pic z mysla ze pojutrze USG :D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 sty 2012, 14:00

Martalka u mnie to samo... leje wieje i 6,5 stopnia na termometrze... wiosna..trawa sie zielenie :ico_olaboga: :ico_szoking:
.
taak, trawka jakoś się zagęściła, a co lepsze, sadzone na jesieni cebulki tulipanów, żonkili, narcyzów oszalały. Mam już około 30 centymetrowe liście. Ciekawe kiedy zakwitną :D w Lutym??? czy może jeszcze w styczniu??? :ico_haha_01:


asiab... ooo... faaakt... prać i prasowac jeszcze trzeba te wszystkie ciuszki... M na to nie pójdzie... :ico_noniewiem: a ja tego nawet myślami nie ogarniam :) Nie ogarniam jeszcze nawet kupowania tegoż :D

dzisiaj miałam iśc do mothercare obejrzeć wózek podwójny (tym razem britax chcę obczaić) ale właśnie leje tak, jakby mi ktoś z wiadra po oknach lał :ico_noniewiem:
Ten britax wygląda z opisu fajniej niż P&T, bo ma oba siedzonka rozkł na płasko (a Milena ciągle sypia na spacerach). Ale muszę nim pojeździć na żywo w sklepie, bo obawiam się, że może się źle chodzić z nim...
można też foteliki montować, czy gondolkę zamiast siedzeń.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 sty 2012, 14:06

A ja dzisiaj w pracy..., tzn. wiecie, jestem na chorobowym ale cały czas dorabiam jak się dobrze czuję co by na pieluszki było :ico_oczko:

Kurcze co za konowały z tych lekarzy, jagodka24, u nas w szpitalu zdarza się to często, a poza tym, słyszałam, że właśnie karzą koniecznie rodzić na leżąco.

Sylwia, ja na glukozę w przyszłym tygodniu pójdę, w czwartek albo piątek-, powodzenia.

asiab też tak mam już chyba od miesiąca, zobaczymy kiedy mnie natchnie.

wisnia3006, wychowywanie dziecka boli, od kiedy?

Zrobiłam sobie wczoraj wieczorem dzień odnowy dosłownie, trzeba było jakoś zacząć ten Nowy Rok, peeling, maseczka, kremowanie twarzy, depilacja itp, kurde musiałam już użyć lusterka bo mi brzuchol zasłania wszystko, ale po czułam się cudownie - polecam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość