Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

04 sty 2012, 16:48

ja też się dopiero uczę hihi ale to przeszłam akurat na własnej skórze, spanikowana zadzwoniłam do ginki, ta uspokoiła mnie.. a synuś 4 dni cicho siedział :ico_oczko: co się strachu najadłam to moje :ico_sorki: ale już nadrobił tą ciszę, bo mam wrażenie że on w ogóle nie śpi tylko ciągle wierci się.. i tak od kilku dni :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 sty 2012, 16:57

dzwoneczek :ico_brawa_01: dla synka
evvelka nie martw sie kochana ... tez tak mialam.. czasami dzidzia ma lenia i nie chc jej sie kopac ... z drugiej strony to ze go nie czujesz nie znaczy, ze sie nie rusza :ico_haha_02: badz dobrej mysli i sie nie martw :584:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

04 sty 2012, 17:00

hehe.. wiem dziewczyny ale ja już tak mam uwielbiam sie martwić na zapas :D chociaz nie wolno w ciazy :P to jakos ciezko jest sie nie martwić :P

[ Dodano: 04-01-2012, 16:02 ]
jeszce 133 dni do końca ciaży mniej wiecej wiec może nie zjem paznokci razem z palcami :P

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

04 sty 2012, 17:31

hej :ico_ciezarowka:
jestem załamana, byłam na kontroli i szyjka sie znow skróciła :ico_placzek: mały ma 510g, z nim wszystko dobrze. Ale ta szyjka jest krótka, mam większą dawkę fenoterolu, jutro mają być wyniki posiewu i 17 stycznia ide do szpitala, maja mi cos podac na rozwoj płucek małego...chyba że mnie coś będzie niepokoic wcześniej to mam dzwonić i jechać do szpitala :ico_placzek: lekarz mi mówił zebym do 32 tygodnia dała rade wytrzymać....ryczałam od 14 do teraz... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2012, 17:36

ancurek86, a nie chcą założyć szew czy krązek na szyjke ?
Ja trzymam mocno kciuki żeby synek wytrzymał do 32 tyg &&&&&&&&

[ Dodano: 04-01-2012, 16:40 ]
U nas dziś strasznie wieje tak sie umęczyłam jak szłam po Franka do przedszkola :ico_olaboga: jeszcze zakupy zrobiłam i miałam dość teraz juz mi coraz ciężej jest oddych sie ciężko i sapie jak parowóz a to tyle jeszcze masakra :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 sty 2012, 17:40

kingoza - ja nie pamietam ile razy dziennie zmienialam pampersy :ico_wstydzioch: Ale napewno nie 10,pewnie kolo 6-7 max :ico_sorki:

Chociaz pamietam,ze Andrzejek w pierwszych dobach zycia robil kupke przy kazdym karmieniu :ico_wstydzioch: czym doprowadzal mnie do frustracji,bo ja nie umialam go umyc :ico_wstydzioch: Jajeczka noworodka sa strasznie nabrzmiale i balam sie,ze jak za mocno nadusze chusteczka,to go zaboli,bo przeciez jak faceta kopniesz w jajka,to go boli...jeny....masakra,fajny czas :ico_oczko:

asiab - moj maz tez by nie spil mojego mleka,wolalby w srodku nocy isc 10 km szukac apteki,niz wypic mleko z piersi :ico_oczko: A nasi znajomi stosowali ta metode,nawet jak ona nie miala nawalu,tylko np pila alkohol,to on wypijal jej do zera i ona karmila od nastepnego napelnienia :ico_szoking: :ico_oczko:

jagodka24 - to masz chyba inne szczepionki albo moja pediatra niedouczona jest mimo wieku,bo mowila mi,ze ta szczepionka na pneumo nie dziala na wszystkie szczepy :ico_nienie:

dzwoneczek - super,moj juz dzis byl w przedszkolu,bo mial bal przebierancow :-D

evelka - gratki za 22 TC :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-01-2012, 16:41 ]
ancurek86, a nie moga ci krazka zalozyc? Kurcze,nie szalej,tylko lez grzecznie i wypoczywaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2012, 17:45

asiab - moj maz tez by nie spil mojego mleka,wolalby w srodku nocy isc 10 km szukac apteki,niz wypic mleko z piersi A nasi znajomi stosowali ta metode,nawet jak ona nie miala nawalu,tylko np pila alkohol,to on wypijal jej do zera i ona karmila od nastepnego napelnienia
tyle że mój brat nie wypijał tylko wypluwał :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 sty 2012, 17:45

U nas dziś strasznie wieje
- u nas to samo,poszlam z Zuzka do sklepu po watrobke,bo tak mnie naszla ochota,ze szok :ico_wstydzioch:
Potem poszlysmy pieszo po Andrzejka i tez mnie brzusio rozbolal,bo jakis debil z impetem wjechal na pasy ze skrzyzowania,a ja tam z Zuzka,tak dal po hamulcach,ze az mu auto zgaslo :ico_zly: Kretyn jeden,wsytraszylam sie i zaraz brzuch jak kamien,a w drodze powrotnej panna przez te podmuchy wiatru nie chciala isc pieszo,tylko na raczkach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2012, 17:48

A co jeszcze zauważyłam że nie mam kopletnie cierpliwośći do Franka tak mnie szybko z równowagi wyprowadza i krzycze na niego :ico_placzek: :ico_wstydzioch: nie chce żeby tak było :(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 sty 2012, 18:01

n nerwami,to i mnie ponosi niestety :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość