gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 sty 2012, 13:40

szczegolnie prawa pachwina:( boje sie ze to cos zlego:(
to mnie cały czas boli ale lewa pachwina. Na początku tylko z wysiłku a teraz non stop. Jutro idę do ginekologa to powiem. Ale to chyba wiązadła się rozchodzą.

Kasiala takie lody z owocami to bym zjadła :ico_brawa_01: chyba sobie kupię dzisiaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sty 2012, 14:10

Hejka:)))

Pochwaliłam się że idziemy z mężem na zabawę karnawałową? Nie?\
No to byliśmy wczoraj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jolka nocowała u niania a my na balety. Jak się wyszykowałam to mi się już odechciało bo rajtuzy cisnęły w brzuszek, a wczoraj był wyjątkowo wielki i wzdęty :ico_zly:
Ale jak już pojechaliśmy to zabawa była super! Zamiast zespołu był DJ więc muzyka też świetna,rozmaita. Do 3 w nocy szaleliśmy...szkoda tylko że butów nie wzięłam na zmianę. No i trochę się wystraszyłam bo potem mnie też podbrzusze bolało... chyba za dużo skakałam. To pierwsza taka impreza od czasów pierwszej ciąży, bo teraz pewnie znów na 3 lata mamy z głowy :ico_noniewiem:

Wczoraj mi Kasiala, narobiła ochoty na śliwki a dziś czytam i już mam ochote ciemne winogrono :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 sty 2012, 14:41

a ja dzisiaj znowu pierożki z truskaweczkami :509: Qanchita i właśnie mówiłam do męża że ide do sklepu po ciemne winogrono hahahah ahhhh czas wziąć się za sprzątanie bo wczoraj z mężalkiem i znajomymi posiedzieliśmy w knajpie do 01:00 i dopiero z łóżka się zwlekłam :-)

[ Dodano: 08-01-2012, 13:42 ]
aa właśnie odnosnie podbrzusza to ostatnio wieczorami mnie codziennie boli :/ ale to macica się rozciąga więc nie panikuje... po jutrze idę do gina i wszystko mu opowiem a pochwale się że tym razem mąż idze z nami po raz pierwszy :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sty 2012, 16:11

po jutrze idę do gina i wszystko mu opowiem a pochwale się że tym razem mąż idze z nami po raz pierwszy :-)
Ja też zabieram mojego teraz w czwartek bo jedziemy na badania prenatalne do jakiejś kliniki specjalistycznej a tam nie znam żadnego lekarza i z nim będę czuła się pewniej. Poza tym (pewnie stwierdzicie że jestem dziwna) nie ufam facetom ginekologom... dla mnie to chore że jakiś koleś "z powołania" chce zaglądać w ...kobietom :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 sty 2012, 16:45

nie ufam facetom ginekologom... dla mnie to chore że jakiś koleś "z powołania" chce zaglądać w ...kobietom :ico_wstydzioch:
haha a ja mam w drugą stronę zboczenie uważam że kobiety lekarki są dużo gorsze od facetów lekarzy i to w każdej dziedzinie łącznie z ginekologiem :ico_haha_01:
Ale do jednej babki chodzę w limie bo mam ubezpieczenie z pracy i akurat tam cud trafić na dobrego lekarza i fartem trafiłam na nią. Ale w Siedlcach już chodzę do ginekologa jutro idę do faceta.

Qanchita, to się wybawiłaś :ico_brawa_01: mnie tak boli podbrzusze że chodzenie mi sprawia problem więc u mnie tańce odpadają.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 sty 2012, 17:05

nie ufam facetom ginekologom... dla mnie to chore że jakiś koleś "z powołania" chce zaglądać w ...kobietom
Wiesz też nigdy nie badał mnie ginekolog płci męskiej, aż do ostatniej wizyty na Izbie Przyjęć. Raz, że od emocji było mi wszystko jedno kto mnie bada. A dwa, nie dał mi odczuć, że jest facetem i jakoś to ma mnie krępować. Wręcz przeciwnie ! Więc mój pierwszy raz mam świeżo za sobą jeśli o to chodzi, a zdanie na ten temat pozytywne ! Naprawdę był delikatny i mniej bolało niż przy badaniu u mojej ginki. Choć sądzę, że ogromne znaczenie ma fotel ginekologiczny, a raczej kąt pod jakim jest nachylony.

Mimo to nie uważam, że jesteś dziwna. Bo dotąd miałam tak samo.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2012, 17:41

ja kiedyś też się wahałam czy iść do faceta. teraz koleś prowadzi mi ciążę. Gadamy o wszystkim i o niczym, nawet jak zagląda mi w podwozie. Tak jakby mi np. do ucha zaglądał a nie ... :ico_oczko: ale jak byłam mładsza to w życiu sobie nie wyobrażałam że dam się zbadać facetowi :ico_haha_01:
ale robicie smaki na śliweczki :ico_olaboga: :ico_oczko:
Qanchita, super że imprezka sie udała.
ja taki leniwiec ostatnio że mi się tyłka z łóżka ruszyć nie chce :ico_noniewiem: od czwartku wracam do pracy, na samą myśl mi słabo ,gdzie ja tam poleżę? :ico_haha_01: ale od lutego już mykam na L4 do konca :ico_ciezarowka: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sty 2012, 18:25

Mad. myślałam że tylko ja mam taki problem bo wiele osób mi mówi, że faceci są dokładniejsi i bardziej delikatni. Mnie jeszcze nigdy lekarz nie badał ale jak przyjmowali mnie do szpitala w I ciąży to mojej lekarce asystował lekarz przy cc i pamiętam że też czułam się nieswojo. Później jak były obchody i miałam się obnażyć przed lekarzami to też czułam się strasznie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 08-01-2012, 17:27 ]
Marta26, od czwartku wracasz do pracy? A teraz miałaś wolne czy też jakieś L4?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 sty 2012, 20:29

ja mam zle doswiadczenie z kobietami ginekolozkami - nie dosc ze byly beznadziejnymi lekarzami to do tego obchodzily sie ze mna jak z krową;/ taki ból..... Zdecydowanie wole facetow,sa delikatniejsi od kobiet :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 sty 2012, 20:45

Qanchita, byłam na L4 - takim wypoczynkowym :ico_oczko:

[ Dodano: 08-01-2012, 19:46 ]
wskoczyłam dziś na 5 mc :ico_szoking: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość