Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sty 2012, 12:50

Cześć,
młody śpi i jak wstanie jemy obiad i jedziemy do Portu wrzucić coś do puszki i na zakupy (o dziwo mój D sam zaproponował zakupy :ico_szoking:).
Ojej! Skoro tak to musi biedaczek chyba zapomnieć najpierw a potem wszystko się uspokoi.
Nie mam pewności czy to to. Z zapominaniem będzie ciężko bo ten głupek cały czas coś remontuje (dziś o 7 rano wbijał gwoździe :ico_puknij: :ico_zly:).
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na te 8 miesiecy Tolki :ico_oczko:
czestujcie sie
Pycha :-D ja biorę 2 kawałki. Gratulacje dla chrzestnej Tosi-jak kiedyś tak chciałam dać na imię dziewczynce.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2012, 12:59

wrzucić coś do puszki
ja chyba tez sie wybiore z dziecmi jesli nie bedzie padac :ico_sorki:
na zakupy
cos konkretnego chcecie kupic?
ja biorę 2 kawałki.
bardzo prosze :-D
Gratulacje dla chrzestnej Tosi-jak kiedyś tak chciałam dać na imię dziewczynce.
moja ulubiona lalka, alasnie miala na imie Amelka i ja tez kiedys chcialam aby moja coreczka miala tak na imie, a wyszlo inaczej

moze Wy mi cos poradzicie
chodzi mi o Marcela, chlopak nie usiedzi na miejsciu, buzia mu sie nie zamyka, uwielbia sie spotykac z innymi ludz,i, rodzina, dziecmi
ale kazda impreza konczy sie u niego nieprzespana nocka, placze, nie moze sie uspokoic, sam nie wie dlaczego :ico_noniewiem:
rano nic nie pamieta
nie musze pisac chyba ze wtedy wszyscy sa obudzeni, Tosia dolacza do placzu :ico_olaboga:
jakis syrop na wyciszenie wtedy, czy co?
dodam, ze on ma tak od zawsze :ico_olaboga:
nie imprezujemy za czesto, ogolnie chodzi mi o swieta jaies rodzinne, ale jak sobie pomysle o nocce pozniej to mi sie odechciewa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 15:14

Milena na 2 drzemce...Hania jej nie dała pospać i pewnie jeszcze 1 koło 17 zaliczy :-/ a tak mieliśmy iść na spacer...mój ma nockę dzisiaj więc już drzemie,ale może oboje wstaną to jeszcze wyjdziemy póki ciemno by nie było :ico_noniewiem:

emilia7895 fajnie,że imprezka się udała i czekamy na fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: chętnie się poczęstuję :ico_oczko: co do Marcelka widać,że dużo wrażeń mu dostarczają takie spotkania rodzinne,sporo emocji w nim wtedy,skoro chcesz go uspokoić to może jakiś syropek na noc wtedy?chyba hydroxizinum czy jakoś tak się nazywa,on jest na receptę o ile pamiętam :ico_sorki:
no i gratulacje dla Tosi chrzestnej :ico_brawa_01: ja chciałam dać teraz Amelka ale jak koleżanka ma tak co jej nielubię za bardzo to dałam Milena :-D

Murchinson, coś konkretnego będziecie kupować,czy tak po prostu zakupki?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 sty 2012, 16:27

Witam :-D


emilia7895, wiesz ja nie wiem co ci poradzic, u nas tez Filip jak był mniejszy zle sapł, a teraz tez pojawiaja sie takie relacje jakby z całęgo dnia, cos majaczy, płacze itd.
Nie zdarza sie to codziennie ale co jakis czas, nie wiem czy jest na to jakas metoda, moze poprostu musza z tego wyrosnac, albo nie wiem sama.

aniawlkp86, wybacz za niedyskretne pytanie, ale co sie stało z zabkami od Hani??
Mam znajoma ktorej dziecko po zelazie starciło zabki i zczerniały strasznie.

Murchinson, moze rzeczywiscie Mateuszek sobie zapamietał i teraz boi sie spac, a jakby do innego pokoju łozeczko przełozyc, albo w inne miejsce tam gdzie spi???

Dziekuje za opinie o dzieciach :ico_sorki: :-D Dawid na prawde wyglada na starszego, no tak jak Koroneczka pisze Filip ma ciemne oczka po mnie a Dawid jasne po tacie i chyba DAwid ma ciemniejsze włosy niz Filip, ale włosy to sie ciagle zmieniaja, Filipowi troszke zciemniały.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 16:31

aniawlkp86, wybacz za niedyskretne pytanie, ale co sie stało z zabkami od Hani??
Mam znajoma ktorej dziecko po zelazie starciło zabki i zczerniały strasznie.
jakie tam niedyskretne :ico_oczko: Hani też po żelazie poszły ząbki okropnie bo ona jak zaczęła brać żelazo po roku to miała już 8 zębów i mimo płukania i czyszczenia niestety się popsuły :ico_olaboga: ale muszę umówić ją w tym miesiącu do dentysty i może coś posmaruje żeby się jakaś próchnica nie rozprzestrzeniła dalej bo jej jeszcze 3 ząbki się popsuły :ico_sorki:
mam nadzieję,że tylko Milenie się nie popsują ząbki bo też żelazo dostaje :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 15:32 ]
u góry jej 1 i 2 to po żelazie takie szczerniały no i się skruszyły nieco,że nie są w całości :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 15:42 ]
Milena już obiadek wsuwa,matko jaka ona żarta jest jak to Hania mówi :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jeszcze co chwila sprawdza moją cierpliwość,bo co jej dam butelkę z piciem to się napije i rzuca na podłogę a potem spojrzenie na mnie i czeka żeby jej podać i tak w kółko :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2012, 16:46

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
brat i siostra
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 16:49

emilia7895, fotki są super,widać że imprezka udana a Tosia jaka uśmiechnięta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2012, 16:51

dzieki Aniu
na tym jednym zdjeciu to 4 pokolenia, moja babcia, mama ja i Tosia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-01-2012, 15:52 ]
na tym jednym zdjeciu
na ostatnim

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 16:55

na tym jednym zdjeciu to 4 pokolenia, moja babcia, mama ja i Tosia :ico_brawa_01:
bardzo fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja bym musiała tak z dziewczynkami zrobić,moją mamą i babcią

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sty 2012, 18:13

ja chyba tez sie wybiore z dziecmi jesli nie bedzie padac :ico_sorki:
Albo zrób przelew przez internet.
cos konkretnego chcecie kupic?
Murchinson, coś konkretnego będziecie kupować,czy tak po prostu zakupki?
Głównie chodziło o spodnie i jakieś koszule dla mojego D ale on chyba pierwszy raz wrócił z zakupów z niczym. Małemu kupiłam body, sobie golf z krótkim rękawem.
Emilia co do Marcela to zgodzę się z Anią-Marcel odreagowuje tak nadmiar wrażeń. Może syrop homeopatyczny Sedalia wtedy by pomógł :ico_noniewiem: Zapytaj przy okazji o to pediatrę. My mamy podobnie jak wracam z jakiś wyjazdów to po powrocie mały w pierwszą dobę ma problem z zasypianiem i spaniem. Zdjęcia super, a na tym drugim Tosia wygląda cudownie. Buziaki. A, kupiłam dla małego ten krem na zimę z Mustelii i jest świetny dla małego.
Wiola wiesz jak ostatnio byliśmy u pediatry to przed nami była mama z dziewczynką (wiek na oko taki jak Twojego Filipka) i mówiła, że mała ma czasami problem ze snem-majaczy, krzyczy, płacze itd. Pediatra mówiła, że to normalne w tym wieku bo dzieci zaczynają mieć koszmary i dlatego tak się dzieje+nadmiar wrażeń w ciągu dnia ale z tego wyrastają. Przestawienie łóżeczka nie zmieni nic. Próbowaliśmy nawet uśpić małego u siebie ale jest to samo-na ręku śpi i trzyma nas kurczowo, tylko spróbujemy odłożyć płacz. Wczoraj tak ściskał mi palca, że aż miałam siny. Ja już nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość