gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sty 2012, 15:18

Dziś powiedziałam w pracy o ciąży- uuuf jaka ulga
ja też dzisiaj powiedziałam i też mi bardzo ulżyło :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 sty 2012, 16:13

gosia888, piekny bobassek rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jezeli chodzi o lekarzy to jest mi to obojetne byle by byl to ktos kto zna sie na tym co robi :ico_oczko:

jakos ostatnio brak mi czasu na forum mala dokazuje i dnia mi nie starcza :ico_olaboga:

Caly czas czuje ruchy dziecka jeszcze delikatne ale sa :-D

A co do kawy wiem ze niektore kobiety pija jedna kawke dziennie i nic sie nie stalo ja pije inke lub cappuccino :ico_oczko:
ok ucikem bo mala juz piszczy

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 sty 2012, 16:30

Dzięi dziewczyny idę kawkę zrobić bo chodzi za mną okrutnie dzisiaj :-) właśnie wysprzątałam na glancuś łazienkę i kuchnię zrobiłam pranie i juz mam dosyć jeszcze pokój posprzatam a pozostałe dwa to niech ktoś inny już robi bo ja mam dosyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sty 2012, 16:33

Kasiala, chodź do mnie posprzątaj bo u mnie syf :ico_olaboga:
jakos ostatnio brak mi czasu na forum mala dokazuje i dnia mi nie starcza :ico_olaboga:
ja i tak się dziwię że Ty zaglądasz. ja jak Tomek był taki mały to tylko z pracy :-D a Ty nie dość że małe dziecko to jeszcze ciąża :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 sty 2012, 16:54

oj Gosia jak mi się nie chciało zebrać do tego to masakra to ąz wstyd jak by to ktoś zobaczył i w ogóle feeeee obrzydzenie mnie wzięło więc tak się ruszyłam i poleciało :)

Ja a zwolnieniu już jestem od miesiąca i do pracy już nie wracam.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 sty 2012, 18:41

Drogie Pani zapisałam sie na 21.01. na USG genetyczne i to wlasnie do faceta ginekologa. Chcialam zapytac tych co juz bylo i co sie wybieraja jak sie ubieracie? Kobieta w rekestracji powiedziala ze USg bedzie dopochwowo i przez brzuszek a ja jestem przy kosci i sie wstydze:( nie wiem czy w tym gabinecie daja specjalne sukieneczki dlatego chcialam zapytac w co sie ubrac najlepiej...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 sty 2012, 18:47

ja nie ubieram sie jakos specjalnie normalnie do badania jestem w koszulce ale koło 1metra jest od miejsca rozebrania do łóżka więc ok ale ostatnio ubieram tunikę bo jeszcze muszę przejsc na łóżko do USG więc nie lubie ze tak powiem świecić tyłeczkiem :P a odnośnie facetów to ja sobie to tak tłumacze że nie ja pierwsza jestem u niego i że dla niego to żadna przyjemność tylko praca i że nie tylko młode chodzą a również starsze Panie i babcie wiec nie pracuje po to żeby pooglądać i wyobrażać sobie nie wiadomo co :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 sty 2012, 18:54

Najlepiej tunikę ubrać. Zasłania t i owo :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 sty 2012, 19:26

Mamusia ja nie mam dylamatu na usg bo w tym pokoju jest półmrok, moge na golasa śmigać i ledwo by coś zobaczył :ico_haha_01: ale tunika najbardziej komfortowa jak ma być jasno :ico_haha_02:
Gosia to Ty ich w pracy dziś zastrzeliłaś- powiadomiłas o ciąży przynosząc L4? :ico_oczko: ja byłam bardziej delikatna- powiedziałam o ciąży a na L4 tydzien pózniej poszłam :ico_haha_01:
Aniulka pewnie takie delikatne ruchy bo Pola tam siedzi. u mnie to bedzie Hubi jak nic bo tak mnie okłada że :ico_szoking: najgorsze że mam wrażenie że zamieszkał mi w pochwie :ico_haha_01: smyk tak nisko chyba nie kopał :ico_noniewiem: jak będzie Alusia to siłę kobieta ma za 3 chłopa :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sty 2012, 19:29

Najlepiej tunikę ubrać. Zasłania t i owo :-)
to samo chciałam pisać. Bo jednak kawałek trzeba się przejść. Ja az taka wstydliwa nie jestem ale jak parę razy musiałam się przejść przez gabinet z gołym tyłkiem to tak głupio :-D co innego jak już się leży.
odnośnie facetów to ja sobie to tak tłumacze że nie ja pierwsza jestem u niego i że dla niego to żadna przyjemność tylko praca i że nie tylko młode chodzą a również starsze Panie i babcie wiec nie pracuje po to żeby pooglądać i wyobrażać sobie nie wiadomo co :)
właśnie dzisiaj spojrzałam na te babki w kolejce co czekały. I tak sobie pomyślałam że to bardzo ciężka praca jednak. Bo tych ładnych zadbanych babek jest mało w porównaniu do reszty :ico_haha_01:

[ Dodano: 09-01-2012, 18:31 ]
Gosia to Ty ich w pracy dziś zastrzeliłaś- powiadomiłas o ciąży przynosząc L4? :ico_oczko:
haha ale u mnie w pracy ostatnio strasznie luzy. Więc kłopotu nie ma :ico_haha_01: maile odbieram i jak coś to odpisuje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość