Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 sty 2012, 15:05

Jadzia, oj te lutowe dzieciaczki strasznie niecierpliwe są :ico_oczko: ale trzymam kciuki żeby niunia jeszcze posiedziała w brzuszku :ico_sorki:
jadzia, zaciskaj nóżki- nie otwieraj jeszcze worka lutowego proszę cię...
hehe wiecie ja mam w karcie termin na 31 styczeń a ze obie dziewczyny w 38 tygodniu przyszły na świat to lekarka juz pozwoliła sie rozdwajać, ale mi sie wydaje ze niunia tylko tak straszy i do końca stycznia mnie potrzyma :ico_oczko:

przyszedł właśnie fotelik dla niuni , ale kurde jak zwykle kolor lekko odbiega od opisu i się zjeżyłam lekko
Gabi no niestety dzieciaczki rosna w oczach ,ale to dobrze niech rosną oby zdrowo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-01-2012, 14:09 ]
Beatka78, no właśnie oby sie wciągnęło :ico_sorki: bo jak przy parciu jeszcze bardziej wyjdzie i tak zostanie to będę wyglądała jak bym worek miała :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 15:17

przyszedł właśnie fotelik dla niuni , ale kurde jak zwykle kolor lekko odbiega od opisu i się zjeżyłam lekko
Jaki fotelik zamawiałaś ? :)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 sty 2012, 15:41

Mad., samochodowy Delti

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 15:54

Jadzia, myślałam o takim bujaczku, że kupowałaś :-)
My najpierw w nosidełku będziemy małą wozić... Ale potem trzeba ten większy fotelik kupić.

Wściekła jestem :ico_zly: Samochód musi na tydzień zostać u mechanika, bo alternator poszedł i nie wiadomo co jeszcze. Jak mnie w nocy weźmie to jesteśmy w du..ie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2012, 16:34

Mad., to zaciskaj nóżki i zero przytulasow :ico_oczko: swoja drogą współczuję naprawy i kosztow :ico_zly:

Wszystko mnie boli. A nogi mam tak obolale jak bym conajmniej maraton przebiegła :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 16:39

Czytałam w sieci o tym, czy można wezwać karetkę i czy zawiozą do najbliższego szpitala. Więc zadzwonić zawsze można ale w nagłym przypadku, a nie dla własnego widzi mi się. Z tym, że jest 50 na 50% że zawiozą do wybranego szpitala. Dobrze jest podać istotną informację, że tu i tu ma się planowane CC i tam jest cała dokumentacja medyczna. Bądź, że tam jest nasz lekarz prowadzący czy położna. Zależy od człowieka/ludzi kto przyjedzie.

Czytałam też jak to z taksówkami jest. Najlepiej przedzwonić do korporacji i zapytać, bo nie wszystkie świadczą usługi również w przypadku rodzącej.
Znalazłam fajną stronkę, która wylicza koszta za podróż w dzień, czy w nocy i święta. Ciut więc jestem uspokojona ;-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2012, 17:16

Mad., dzwoniac po tasowke przeciez wcale nie trzeba mowic ze sie rodzi. poza tym nie jedziesz sama tylko z partnerem. wez sobie wyciagnij jedenpodklad ten na lozko i na nim usiadziesz bo wiem ze oni czepiaja sie jak wody w taksowce odejda :ico_oczko: ja mam podklad przygotowany do auta co by moj maz nie musial jeszcze na myjnie jechac czyscic fotel :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 sty 2012, 17:29

wez sobie wyciagnij jedenpodklad ten na lozko i na nim usiadziesz
że też o tym nie pomyślałam - dzięki ;-)
poza tym nie jedziesz sama tylko z partnerem
No to zależy od sytuacji, bo może być w trasie gdzieś w Polsce i wtedy muszę radzić sobie sama :-)

Ale dam radę ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 sty 2012, 18:02

u nas jest tak samo z taxowkami, zwykla taxowka nie zabierze mnie do szpitala, musze dzwoni do takiej ktora wspolpracuje z wybranym szpitalem,
ale wtedy taki kierowca podprowadza mnie pod same drzwi szpitala,
a zwykla taxowka nawet jak mnie zabierze to zaparkuje pod szpitalem i do widzenia
wiec ja juz mam wyjscie z sytuacji jak by mnie wzielo na dniach zanim babcia bedzie
ale niestety bede musiala sama jechac ta taxowka, ale co tam dam rade

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 sty 2012, 18:04

Mad., jasne ze dasz rade , w takich sytuacjach zawsze się jakoś wszystko rozwiązuje. :ico_sorki: A ja strasznie lubie twój suwaczek dzidzia codziennie jest w innej pozycji :-D

ja mam lenia jak cholera :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość