Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 sty 2012, 23:12

masa marshmallow lepsza i łatwiejsza, tu masz przepis:
a nie wychodzi drogo? ile opakowan pianek uzywasz do tego?

[ Dodano: 11-01-2012, 22:15 ]
tez nad nia myslalam, i powiem ze jest bardziej kuszaca niz lukier, chyba mnie przekonalas hehe;p

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 sty 2012, 23:51

Agnieszka jeszcze raz wszystkiego najlepszego !! :ico_prezent:
oby sprawa domu szybko się rozwiązała oczywiście po twojej myśli i zdrówka dla ciebie i dzieci oczywiście, by mąż miał zawsze pracę i byście byli szczęśliwi
:ico_buziaczki_big:

Blanka ja już wszytko napisałam co mogłam i co mi do głowy przyszło, a jak jeszcze na coś wpadnę to napiszę znowu :-)
trzymajcie sie :ico_pocieszyciel:

tynusz, pinko powiem wam ze super ta masa, ja zawsze robiłam lukrową, więc w tym roku na tą może się skuszę :-)

[ Dodano: 11-01-2012, 22:53 ]
a teraz znowu o tym pomyślałam i sie zastanawiam czy może nie szybciej i nie łatwiej będzie mi kupić masę lukrowa i tylko rozwałkować ją hehe, mam jeszcze 3tyg , jeszcze nawet pomysłu na tort nie mam :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 sty 2012, 00:27

a teraz znowu o tym pomyślałam i sie zastanawiam czy może nie szybciej i nie łatwiej będzie mi kupić masę lukrowa i tylko rozwałkować ją hehe, mam jeszcze 3tyg , jeszcze nawet pomysłu na tort nie mam :ico_noniewiem:
ja juz mam pomysl hehe ;) teraz zrobilam spis tego co bede robila
salatke warzywną
salatke z tynczuka
salatke z czerwona fasola i makaronem

ze slodkosci
tort
3 bit
rafaello
muffinki z kremem czekoladowym
muffinki waniliowe z polewa z bialej i ciemnej czekolady z posypka kolrowa ( zrobie pol na pol- pol z biala czekoalda pol z ciemna)
muffinki z kremem maslanym i na nie zrobie ozdoby z lukru badz z tej masy z pianek
no i muffinki z czekoladowymi kapeluszami :)
no i napoje, kawa herbatka :) i sadze ze bedzie dobrze :ico_sorki:

[ Dodano: 11-01-2012, 23:28 ]
a tort przeloze kremem milky way, wierzch kremem z serka marscarpone i na wierzch mase marshmallows (jednak wygrala ) :D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 sty 2012, 00:51

Tynusz1, :ico_olaboga: ale fool wypas :ico_szoking:


ja zapraszam na roczek Nell tylko dzieci w jej wieku, więc będą 3 dziewczynki plus moja siostra z dziećmi swoimi
ale ja to robię tylko słodkości , tort plus 2 ciasta i może jeszcze jakieś wafelki, czy lizaczki lub ciasteczka :-)
urodziny pewnie będę robić od 17 do 19 no i to tyle :-)
robiłam kiedyś wielkie przyjęcie urodzinowe dla Michaela, więcej było dorosłych niż dzieci, on miał rok dorośli się gościli a dzieci biegały gdzieś tam pod stołami, a teraz mówię o nie STOP to nie moje urodziny tylko dziecka , więc sproszę dla dziecka gości i to oni będą siedzieć przy stole i jeść wszytko co chcą i będzie dużo balonów, a rodzice to będą tak na uboczu pilnować swoich pociech i to mi się sprawdza :-D
ale co innego za granicą co innego w Pl mieszkać
tam zawsze babcia, dziadek, rodzice , rodzeństwo i wszytko się zejdzie to dużo ludzi jest

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

12 sty 2012, 10:10

Agnieszka jeszcze raz wszystkiego najlepszego !! :ico_prezent:
oby sprawa domu szybko się rozwiązała oczywiście po twojej myśli i zdrówka dla ciebie i dzieci oczywiście, by mąż miał zawsze pracę i byście byli szczęśliwi
:ico_buziaczki_big:
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie życzenia!!

OOOOOO ten przepis na masę marsh mallow też mnie skusił hmmm.....też nie mam pomysłu na tort nawet swój który muszę zrobić dzisiaj bo jutro mam imprezkę na 4 osoby dorosłe i 2 moich dzieci więc wypadałoby jakiś miniaturowy torcik zrobić ,ale mój to pestka ,Stefan musi mieć giganta pod względem wykonania no nie??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 sty 2012, 10:16

tam zawsze babcia, dziadek, rodzice , rodzeństwo i wszytko się zejdzie to dużo ludzi jest
dokladnie u Nas na chwile obecną będzie 11 osób, jeśli koleżanka przyjdzie z synkiem w wieku JUlki to będzie super bo nie znam ludzi mających dziecko w wieku Julki (przynajmniej nie na takiej stopie żeby ich zapraszać), no i jestem ciekawa czy szwagierka puści synka bo pewnie sama nie przyjdzie w ogóle .. ;/

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 sty 2012, 11:27

witam!
dawno nie zaglądałma ale to z braku czasu...........
u nas Kornelka juz od wczoraj na nogach przechodzi większe obszary..wczoraj mama mówiłą i nagrała że cały czas chodziła po pokoju Mikołaja i się bawiła cudnie to wygląda!!!
widzę że już pomysły na 1 urodzinki naszych dzieciaczków!!!ja też musze o tym pomysleć!!! :-D

po weekendzie będę juz miała wiecej czasu to zajrze bo teraz mam sesje... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
bużka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 sty 2012, 12:49

jednak chyba zrezygnuje z salatki warzywnej, 2 w zupelnosci wystarcz- ta z tunczykiem i z fasolą czerwoną :)
u nas Kornelka juz od wczoraj na nogach przechodzi większe obszary..wczoraj mama mówiłą i nagrała że cały czas chodziła po pokoju Mikołaja i się bawiła cudnie to wygląda!!!
brawa dla Kornelii :) :ico_brawa_01:
nie dziwię się że nie masz czasu, sesja, dzieci :ico_sorki: powodzenia :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 sty 2012, 14:35

a nie wychodzi drogo? ile opakowan pianek uzywasz do tego?
nie wiem czy drożej, pierwszy raz będę robić, kupiłam 4 opakowania pianki marshmallow jojo po 180g, pianka waniliowa, kosztowała w markecie 4,45 za opakowanie. Mniej z tym roboty niż z lukrem i większa pewność że wyjdzie dobrze.
teraz zrobilam spis tego co bede robila
sporo tego ;-) ja planuję sałatkę jarzynową w dwóch wersjach, jakąś wędlinę i grzybki w occie, a do tego jedno ciasto, może szralotkę i torta.
tam zawsze babcia, dziadek, rodzice , rodzeństwo i wszytko się zejdzie to dużo ludzi jest
dokładnie ;-) choć taka impreza z dziećmi dla dzieci byłaby pewnie dużo lepsza, moja Ula tak chciała, ale o pomyśle zaproszenia dzieci powiedziała mi trochę późno i nie wiem jak bym to mogła zorbanizować... chyba sobei w tm roku damy spokój, na przyszły rok zrobię jej imprezę dla koleżanek i kolegów :-)
Kornelka juz od wczoraj na nogach przechodzi większe obszary
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz mam sesje... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
to powodzenia i trzymam kciuki za pomyślność.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 sty 2012, 14:51

nie wiem czy drożej, pierwszy raz będę robić, kupiłam 4 opakowania pianki marshmallow jojo po 180g, pianka waniliowa, kosztowała w markecie 4,45 za opakowanie. Mniej z tym roboty niż z lukrem i większa pewność że wyjdzie dobrze.
zachęciłaś mnie :) a kupowałaś w białym kolorze?
ja 20stego jadę do carrefoura i już zrobię zakupy :)


no i czekam na zdjęcie tortu :D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 12-01-2012, 13:56 ]
napisalam do tesciowej jest aktualnie w Belgii to moze jak bedzie miala czas to kupi cale wiaderko tych pianek :ico_sorki:

no i jak wroci to zamawiamy ten stolik i krzesełka dla Julki :ico_sorki: wyjdzie Nas On 110 zł i teściową 110, więc całe szczęście że całej kwoty nie musimy sami płacić, bo wtedy bym chyba czekała aż do zwrotu podatku.. no i całe szczęście że moi rodzice kupią kolczyki złote Julce więc już ta kwota co miała być z podatku przeznaczona to np kupimy jej rowerek, bo pewnie teściowa zapomni że mówiła że kupi jej na imieniny, a wolę liczyć sama na siebie :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość