Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 sty 2012, 14:25

Sajurka, pewnie,ze sie oplaca,jesli dobra cena :ico_sorki:

sylwia - w szoku jestem,ja mam ostatnio takie uczucie,ze piersi sa pelne,wlasnie tak jak podczas karmienia,jakies plamki rano mam ale nie tyle :ico_oczko: Mysle,ze o niczym zlym to nie swiadczy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 sty 2012, 14:30

no ja to maskarka..a jak pomysle o dzieciatku to zaraz kap kap kap :D i to takie ilosci ze szok..i marze aby szybko zlecialo do pordu i Lena zlapala i ssala :D

Baldachim ?? ja mialam dla kuby ale ten nie lubil pod nim spac..zdemontowac musialam.... ale teraz nop chce zakupic jakis komplecik z baldachimem w rozowiutkim kolorze...

[ Dodano: 15-01-2012, 13:31 ]
oo i znowu pomyslalam o Lence i ciurkiem leci :D

[ Dodano: 15-01-2012, 13:32 ]
chce zrobic suwaczek ile dni zostalo do porodu i nie wiem jak

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 sty 2012, 14:52

witam :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 15-01-2012, 14:00 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: ale super sa te chusty !!! jaka to jest marka ?? gdzie mozna je kupic , ja tez myslalam o nosidelku ale te chusty sa rewelacyjne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

15 sty 2012, 15:38

My po Obiadku...

Lucek zasnoł..... :ico_szoking: przewaznie nie spi w dzien..

Sefek tez juz mu sie oczka Kleja...

a wiec bedzie chwilka WEDWOJE..... :-D :-D trzeba to wykorzystac hehe

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 sty 2012, 15:42

a wiec bedzie chwilka WEDWOJE..... :-D :-D trzeba to wykorzystac hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Należy wam sie :)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 sty 2012, 15:45

Sylwia,
A czy bierzesz fenoterol?
Jesli tak to wzmozona laktacja jest efektem ubocznym.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 sty 2012, 15:50

mAMA_ZUZI nie biore nic procz magnezu i Tardyferonu... ale to lek dla kobiet w ciazy..dokaldnie to zelazo..)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 sty 2012, 15:59

Ja dla Andrzejka tez mialam baldachim ale jak juz siadal,czyli ok 6-7 m-ca musialam zdemontowac,bo ciagnal za niego :ico_oczko:

Zuzce nie zakladalam,raz chyba i sie wkurzala,wiec olałam sprawe :ico_oczko:

Ja dzis spedzam dzien pod kocem ogladajac 6 sezon hausa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 sty 2012, 16:08

Mi się wydaje, że to może być normalne z tym pokarmem, a wyciekanie no troche wcześnie, ale zaczyna wszystko pracować dzięki hormonom..
Ja mam coraz większy biust (tzn nic specjalnego, ale jak na moją "normę" to powiększyl się o kilka rozmiarów) i mam uczucie pełności, zwłaszcza w jednym, dokładnie w tym samym jaki produkował więcej podczas karmienia mileny.
Mogę coś wycisnąć nawet, ale samo JESZCZE nie wypływa...

Sylwia, nic innego jak wkladki laktacyjne Cię czekają...
A ciekawe czy szałwia by podzialała (jeśli można w ciąży toto pić) bo na nadmiar produkcji działa, nawet bardzo mocno, bo jak się wypije za dużo, to można nawet zahamować laktację. Ale ja to piłam jak dziecko już było/piło, a teraz nie wiem....

iw_rybka, jak masz blisko do Koszalina, to mogę polecić grupę dziewczyn i na pewno pomogą!!
Można było nawet wylicytować na Wielkiej Orkiestrze w Koszalinie warsztaty chustowe u Basi (naszej lokalnej doradczyci po kursie). Ale dziewczyny chustomamy też chętnie pokażą co i jak :ico_brawa_01:
podobnie jest w każdym mieście, okolicy... tylko trzeba szukać.
mam wrażenie, że w Londynie jest mniejsze stężenie chustomam :D Same babybjorny-koszmarki pokraczne...

Kamisia, marek chust jest w choll... i jeszcze troszkę :D
Najlepsze są tkane skośnokrzyżowo.
Na allegro można dostać też tanie (ok 50zł) samoszyjki ale one są tkane splotem takim jak np. pościel i mogą się wrzynać, gorzej opinają dziecko... itd. Nie są takie bezpieczne.
Skośnokrzyżowe pracują na dziecku i na noszącym, równomiernie opinając dzecko i równomiernie "noszą" cieżar i rozkładają go na ramionach i plecach rodzica. nie czuje się cieżaru. Dlatego własnie w chustach noszone są dzieci nawet roczne, dwuletnie, a w nosidełkach sztywnych tylko maluszki... bo zaraz ciężko się robi.

Polscy producenci renomowanych chust to Natibaby (adres bodajśe sling.com.pl ) i Lenny Lamb. Wrzuć w google.
I forum chusty .info POLECAM. też tam jestem :ico_haha_01: Tam właśnie można szukać pomocy w wiązaniu i wyborze chusty
-porad na forum
-linków do filmików
-na wątkach regionalnych szukać rady innej mamy, albo poszukać warsztatów, spotkań itd.

mogłabym tak godzinami :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

15 sty 2012, 16:11

Witajcie :-D Nadrobie Was później, wpadłam tylko na chwilę przywitać się :-D Byliśmy wczoraj na zakupach i rozłożyło mnie znowu coś :ico_chory: Nawet nie mam ochoty kompa włączać :ico_szoking: Ale za to zakupy się udały.. kupiliśmy wanienkę, takie plastikowe siedzonko do niej, butelkę TT oczywiście, majtki jednorazowe, chusteczki itp :-D
Wózek mamy już też upatrzony, muszę tylko poszukać czy w necie jest taki sam i po ile.. w sklepie 1660zł kosztuje :ico_szoking: ale zmieści się do naszego auta.. sprzedawca pokazywał nam wózek Graco, fakt, składa się 1 przyciskiem i malutki jest, ale tak śmiesznie wyglądał że szok.. i jeszcze 2000zł za niego wołali :ico_szoking: i łóżeczko też mamy upatrzone, teraz tylko rodziców trzeba wziąść i łóżeczko kupią, bo obiecali to wnukowi :ico_oczko:
Lecę sobie herbatkę zrobić i uciekam pod kocyk :-)
Doczytam Was później :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość