Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 sty 2012, 19:31

No my już po szczepeniu, nawet, że nie było tak strasznie i mała mało płakała. Waży 6400g tak węc nie jest jakims kolosem. Teraz jest marudna i chyba dzisiaj nie będzie kąpana.
No widzę , że dzisiaj zdjęciowo sie zrobiło. Jutro tez cos wkleje, a tak na marginesie to fajnie jak sie wie z kim sie rozmawia tzn jak się wie jak koleznka z neta wyglada :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 sty 2012, 19:51

Hej. My byliśmy w końcu dzisiaj u tego lekarza. I okazało się że dobrze że pojechałam :ico_sorki: Bo jakieś delikatne szmery były w płuckach. Dostaliśmy antybiotyk i mamy się leczyć. JAkby było gorzej nic lepiej to do szpitala.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 sty 2012, 19:54

Cześć!

Dzięki, dzięki dziewczyny :ico_haha_01:
No, w każdym razie tak wyglądam, musze sie przyzwyczaić.
I racja, włosy mam normalnie falowane, ale te wprost od fryzjerki, więc na szczotce zrobione, a lśniące, bo świeżo farbowane. Jak umyję to się dopiero okaże, co na głowie mam :ico_haha_01:
jak się wie jak koleznka z neta wyglada
kto tam siedzi w komputerze....hmmm :-D

Ale fajnie zdjęciowo się zrobiło :ico_brawa_01:
izuś cudne Bączki, jojo Konradek w czarnej czapce jest genialny, a na kanapie to wygląda jak kolejna lalka Majci :-D

Alanek jak cukierek :ico_brawa_01:

Cudny spacer dzisaj miałaś Inia- Wiki śliczna, zimowa, Piotruś śliczniutki.

Dzieciaczki śliczne wszystkie bez wyjątku :ico_brawa_01:

Hmmm, a mnie chyba już przeszła niechęć do seksu :ico_haha_01:
Może i Wam przejdzie z wiekiem :-D

[ Dodano: 18-01-2012, 18:55 ]
marcz89, zdrówka dla Maluszka!
Jednak dobrze,że poszłaś, co instynkt to instynkt :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 sty 2012, 20:18

Iza wykapana, je mleczko, dziś bardzo mało zjadła mleko piła ostatnie o 11.30 późnej o 14 ziemniaczki z marchewką i teraz mleko :ico_szoking:
afka napisał/a:
jak się wie jak koleznka z neta wyglada
kto tam siedzi w komputerze....hmmm :-D
JAkby było gorzej nic lepiej to do szpitala...
trzymam kciuki żeby antybiotyk pomógł :ico_sorki:

dokładnie

nie było tak strasznie i mała mało płakała
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Waży 6400g
faktycznie kolosem nie jest ale nie każde dziecko musi mieć 2 podbródki tak jak iza :ico_wstydzioch:

że do twarzy Ci w czerwonym
dziękuję ale właśnie po niedzieli kupuje brązową farbę bo mi się ten czerwony opatrzył :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 sty 2012, 20:39

Kwiatunio u nas tez dzisiaj było kiepsko z jedzeniem u Mai, bo jak zjadła o 9 rano to potem dopiero jadła po 15 :ico_szoking: i tez niewiele zjadła i jak przyszliśmy ze szczepienia to zjadła 150 ml i był płacz bo mało, więc szybko dorabiałam jeszcze 60 ml . a teraz juz padła i mam nadzieję, że to juz na noc.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 sty 2012, 21:11

szkieletorek podziwiam męża Twojego za wytrzymałość. Mnie chyba by szlag trafił gdyby mąż nie chciał się ze mną kochać
No ja myślę że gdybym to on nie miał ochoty a ja bardzo to po takim czasie bym go chyba siła wiązała do łóżka i wykorzystywała.A on powiedział że choćby nie wiem co to mnie nie tknie .To powiedział w nerwach podczas kłótni.Kiedyś chciałam coś zacząć ale powiedział że nie i koniec tak że nie wiem czy inna już ma czy jak .
Dostaliśmy antybiotyk i mamy się leczyć. JAkby było gorzej nic lepiej to do szpitala.... :ico_placzek:
Ojej ale lekkie szmery i musi być antybiotyk ?A jak nie to szpital .
To jednak coś poważniejszego chyba a nie tylko szmery.

Ja byłam u znajomej. Wybrałam ciuszków dla małej troszku . Pogadałyśmy sobie. Ja wracałam to moja mała słyszałam na ulicy heh tak płakała. Ale głodna była więc ma wybaczone.
Teraz już od jakiś 30 min śpi a ja zjadłam kolacyjkę.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 sty 2012, 21:45

kiwatunio, dziewczynki bardzo podobne są do siebie i do tatusia :-D będą miały powodzenie :-)

izuś_85, super zdjęcia :-D rozbrajające jest to, jak Maja bada braciszka :-) Natalia jaka ładna dziewczyna :-) w sumie nie wiem do kogo bardziej podobne są twoje dzieciaczki, bez wątpienia są oboje słodcy

szkieletorek, mój R. już przekonany, także teraz tylko kaskę odłożyć musimy na zabieg
fajnie jak sie wie z kim sie rozmawia tzn jak się wie jak koleznka z neta wyglada :-D
to prawda :-)

zirafka, drobniutka twoja córcia, ale pewnie długa też nie jest, bo na fotce wygląda całkiem papuśnie

marcz89, dobrze, że poszłaś :ico_sorki: zdrówka dla Oliwci :ico_sorki:
Może i Wam przejdzie z wiekiem :-D
oby :ico_oczko:
nie wiem czy inna już ma czy jak
szkieletorek, nawet tak nie myśl

Piotruś śpi, ciekawe jaka noc będzie. On już przed kąpielą przysypiał, ale go siłą przetrzymałam, w kąpieli się ożywił i godzinkę hasał :-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 sty 2012, 22:00

Ojej ale lekkie szmery i musi być antybiotyk ?A jak nie to szpital .
To jednak coś poważniejszego chyba a nie tylko szmery.
Lekarka mi powiedziała że antybiotyk żeby jej się to nie rozwinęło... bo może i w ciągu 24h u takiego malucha przejść w zapalenie pluc a nie tylko szmery... No i że jak przejdzie i się nie poprawi od antybiotyku to szpital nas czeka. Także modlę się żeby pomógł jej ten antybiotyk :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny foty suuuuper:D:D
izus a jak tak patrzę na syncia Twojego i na Twoje zdjęcie w podpisie to wydaje mi się że cały Twój Przemek z niego jest :-)

Oliwka już śpi ale dwa razy się już przebudził coś ją brzusio pobolewa od tego antybiotyku chyba :ico_noniewiem: Ale za każdym razem co ją tylko wyjmę z łóżeczka to zasypia na rączkach... zobaczymy czy teraz lepiej przyśnie...
Tak się boję o nią że :ico_olaboga: Pierwsze dziecko, pierwsza choroba... ufff masakra :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 sty 2012, 22:10

ak się boję o nią że Pierwsze dziecko, pierwsza choroba... ufff masakra
będzie dobrze, oklepuj ją po pleckach i może nie kąp jej tylko przemywaj... my dzisiaj małej nie kąpaliśmy po tym szczepieniu i jak była przeziębiona to też jej wtedy nie kąpaliśmy tylko podmywana była... zresztą teraz to czym to dziecko się ma ubrudzić czy spocic... w lecie co innego

[ Dodano: 18-01-2012, 21:13 ]
zirafka, drobniutka twoja córcia, ale pewnie długa też nie jest, bo na fotce wygląda całkiem papuśnie
no ma 71 cm chyba w normie ... a i na wygląd to dałabym jej wiecej bo rzeczywiście taka buła z niej jest.
A i mam skierowanie dla starszego na badania bo od lutego ubiegłego roku nic nie przytył i wazy 14,5 kg już rok :ico_szoking:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 sty 2012, 22:20

kwiatunio teraz mi się przypomniało że jescze na Twój post miałam dać odpowiedź:)
Oliwka też ma dwa podbródki :ico_haha_01: A Pani doktor dziś powiedziała że wygląda jak 7 miesięczny bobas :ico_haha_01: Ja się tam nie przejmuje zrzuci jak chodzić zacznie a teraz skoro mleczko moje jej służy to co ja zrobię?? Przecież jej diety nbie zrobię żeby drugi podbródek zlikwidować :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość