NICOLA_1985

18 sty 2012, 14:50

hej
karo dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko nie wiem właśnie czemu w zeszłym roku od Was 1% nie trafił na konto Karoliny ja dostałam liste osób a raczej miast z których ktoś wpłacał do nas 1 % i miałam tylko z Żor , Raciborza i Bystrzycy Kłodzkiej - czyli sama rodzina :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: może się Fundacja pomyliła , wpisaliście też miasto? bo trzeba je wpisać tam gdzie nr ewidencyjny , imie i nazwisko bo u nas w fundacji jest jeszcze jedna KArolina Kozłowska tylko z innego miasta i ma inny nu ewidencyjny ale jak będzie gdzieś jakaś pomyłka w wypisaniu to wtedy oni to dają na główne konto a nie na subkonto tego dziecka :ico_noniewiem:


Martalka oczywiście rozumiem, dziecko z rodziny najważniejsze :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

moja Karolina załapała ospe :-)

ide robić obiad bo zaraz wróci mój S. z pracy, kupiłam kawałek ciasta i świeczki i bedziemy mu śpiewać dzisiaj 100 lat! :ico_tort: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

18 sty 2012, 14:56

a mnie strasznie glowa dzis boli i nie dobrze mi juz zaliczlam :587: i tez bym sie chetnie spac polozyla ale moje dziecko nie spi juz w dzien.
NICOLA_1985, to wsystkiego naj dla meza

julchik22, moja kolezanka ktora rodzila pod koniec sierpnia bardzo narzekala na upaly. ale dasz rade.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 sty 2012, 16:53

Nicola, wszystkiegi najlepszego dla Mężulka!!! :ico_brawa_01:

wiśnia, no właśnie najbardziej boje sie upałów zwłaszcza że Dawiś lubi dużo zcasu przebywać na dworze. Ale mam nadzieję, że lato nie będzie za bardzo upalne :ico_sorki: Pocieszam się tylko tym, że będę mogła dowoli cieszyć się owocami i warzywami, bo gdy urodziłam Dawidka uniekałam wielu ze względu na wzdęcia u Maluszka :ico_oczko: No ale to będzie możliwe tylko wówczas, jeśli mi mdłości miną i obrzydzenie prawie na wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 17:26

nie jest źle. Ja rodziłam chłopaków w połowie września. Przy bartku nogi mi szybko puchły, ale było znośnie naprawdę.

33tc z Damiankiem
Obrazek

i 39 :) z Damiankiem:
Obrazek

Teraz mi ciężej, bo wiadomo, mam troje dzieci i pranie gotowanie się nie zrobi samo.
Jak z nimi idę na spacer, to jest ciężko. Zwłaszcza pchając wózek z Mileną i D na dostawce :P

Zobaczcie jakie śliczne ubranka są na vertbaudet.co.uk :ico_brawa_01:
Dzisiaj robię listę i jutro zamówię coś z koleżanką. Wyjdzie nam pół ceny przesyłki :)

Julchik, mam nadzieje, że skorzystałas i sobie klapnęłaś z synkiem :ico_brawa_01:
Mi Milena dopiero zasnęła, a Damian nie śpi w dzień, a i do Pkola nie poszedł bo chory.
zaraz wróci Bart, a Mąż jedzie na kurs...

Nicola, wszystkiego naj dla Męża.
Mój ma jutro imieniny.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 sty 2012, 17:35

Witajcie
my po wizycie Pani Chirurg
bałam sie strasznie ale jak na razie nie potrzebnie uf........
lekarka ogladła starannie siurka i kazała lekko naciągać ta skórkę ale nic na siłe i samrowac odrobina linomagu ma to poprawić elastyczność i co dzień delikatnie go naciagać
za miesiąc mamy kontrole
Zobaczcie jakie śliczne ubranka
faktycznie rewelacji i do tego widze ze wyprzedaże :-D :-D
hihi możesz poszaleć
julchik22, a Ty sobie śpij ile potrzebujesz i jak tylko masz okazje organizm widac tego potrzebuje :-D :-D błogosławiony stan ma swoje prawa

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 20:05

chętnie bym poszałała, ale ponieważ musze kupić właściwie wszystko od nowa, w tym wózek i fotelik, to raczej się ograniczę (ale z wyprzedazy na tej stronce skorzystam) bo ceny naprawdę fajne i ciuszki- no w moim stylu większość :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 sty 2012, 20:06

Martalka, no rzeczywiście, śliczne te ubranka! A swoją drogą Milenka dzielna dziewucha - jak już sama łychą i widelcem zajada :ico_brawa_01: Dawiś narazie tylko paluszkami, a lyżeczką ewentualnie karmi mnie :ico_haha_01:

goździk, ciesze sie że wizyta u chirurga przebiegła fajnie :-) , no i dobrze wiedzieć o tym linomagu - zapytam też przy okazji o to naszą lekarkę. Może my też powinniśmy z naszym siurkiem w ten sposób popracować :ico_noniewiem:

Zdrzemnąć mi się nie udało niestety, więc jestem padnięta...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 sty 2012, 21:19

troszkę mnie zdziwiło tak proste rozwiązanie hihi i zaraz na necie sprawdzałam :ico_oczko: :ico_oczko:
czy aby na pewno takie miejsce mozna smarować taka mascia ale i owszem zalecają wiec od dzis tak po kąpieli będziemy pracować oby wszystko ładnie zaczęło sie uelastyczniać

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

18 sty 2012, 22:01

hej
kazała lekko naciągać ta skórkę ale nic na siłe i samrowac odrobina linomagu
kurcze może ja też powinnam Jasiowi ciwiczyć siusiaka bo wcześniej to tylko jak był malutki :ico_noniewiem: , fajnie że wizyta przeszła gładko bo właśnie tak się zastanawiałam co z tego wyniknie
wisnia3006, Martalka, jak ten czas leci tylko się obejrzymy i dzieciaczki będą :-) Powiem wam że ja też zaczynam myśleć o drugim :ico_wstydzioch:

Dzisiaj mam strasznego doła poprostu coś nam nie wyszło to znaczy pewna iwestycja nie będe się rozpisywać bo poprosu już nie ma oczym :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 sty 2012, 22:05

gozdzik, jak dobrze, że u chirurga poszło spokojnie. a jak Barti się zachowywal?

Martalka, nie widać twoich fotek :(

jula, współczuje niewyspania. ale jeszcze trochę i powinno przejść. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości