Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 sty 2012, 18:08

Jula jaki śliczny Eryczek :-)

szkieletorek nieźle, tak szybko następne dzidzi, no ewentualnie.. ;-) a masz już @ ?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 sty 2012, 18:18

HEJ wszystkim!
Długo nie mogłam wejśc na forum bo jakies prace modernizacyjne trwały hm
no właśnie u mnie było to samo, dopiero teraz mi się udało wejść i was doczytać.
Jula ładna mamusia jesteś i śliczny synuś,
izabella fajna córcia, taka grubcia jest
marcz zdrówka dla córci, nie ma to jak instynkt

Jak tak mówicie o wadze swoich dzieci to jednak mój Alanek wcale nie jest taki duży. Całkiem normalnie się rozwija jak na swój wiek.

szkieletorek
:ico_brawa_01: za odwagę, ja z mężem jednak nie zdecydowaliśmy się na drugie od razu, chociaż wciąż mi ta myśl chodzi po głowie.

Aguś mam 166cm, więc mocno wysoka nie jestem - całkiem normalny wzrost, ale miałam wysoki obcas, więc w sumie na swoim ślubie byłam równa z mężem :-P
A synuś fajnie się schował

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2012, 18:21

zkieletorek nieźle, tak szybko następne dzidzi, no ewentualnie..
ja jestem takiego zdania, że im wcześniej nastepne dziecko tym lepiej dla dzieci oczywiście... wiadomo, ż ena poczatku nie jet łatwo jak jest małe dziecko a Ty w ciązy i wogóle ale mam kolezankę, która ma dwoje dzieci z tego samego roku a nie sa blixniaczkami :-D tak po prostu jedna jest ze stycznia a druga z grudnia, cięzko jej było i to bardzo bo ta starsza zaczynała chodzic a tu drugie się miało rodzić, w nocy jedna budziła druga a tera jest juz fajnie bo obie maja po 4 latka i świetanie się ze soba bawia.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 sty 2012, 18:26

zrobiłam sobie henne i regulacje i az inaczej się czuje,
Ja wczoraj robiłam regulacje brwi , golenie wszędzie gdzie się dało i zupełnie inaczej się poczułam .
jak na swoje niecałe 3 miesiące to taki drobny nie jest bo 6200g waży :ico_oczko: .
Ooo no to faktycznie.Tak niepozornie wygląda a masę to on ma niezła.
dzieciaczki tak robią jak mleczko za szybko leci :ico_oczko: chcą "przystopować" :-D
No u mnie to wtedy nie leci właśnie za szybko.Gdy przychodzi przypływ to już nie odrywa się tylko ładnie je.
Mad.słuchaj połoznej to pójdzie sprawnie :ico_brawa_01:
Oj tak .Słuchaj słuchaj.Bo ja w pewnych rzeczach nie słuchałam jej i teraz bym to zmieniła.
Ona wie co robi .
szkieletorek, to mąż pewnie zadowolony :-)
Oj taaak. I napił się troszku mleczka hehe
Aaa inia ty chyba mówiłaś że jak będziesz na szczepieniu to zapytasz o ta zdeformowana główkę synka .I co pytałaś ?
Dziś już coraz lepiej mu idzie przewracanie się na brzusio :-)
Z plecków na brzuszek się już przekręca?
Dzisiaj mam wizytę u ginki
Daj znać co powiedziała.
szkieletoreka masz już @ ?
Nie ,nie mam jeszcze.

Teraz dopijam kawkę.Mała się obudziła z ostatniej drzemki , P poszedł po nią.Zaraz gołda nakarmię i idę piec chlebek.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2012, 18:32

zuś_85, ale się uśmiałam z tekstów Majki, szkoda, że moja Tuśka jeszcze nie mówi za dobrze.
ja tez sięusmiałam i od razu mam przed oczami mojego Kubusia , to jest dopiero agent :ico_szoking: ja juz w strachu jestem co to z ni bedzie jak będzie starszy, jak on teraz ma takie teksty że masakra i tak dla przykładu.
Wczoraj przyszła do mnie koleżanka i jak wychodziła to własnie na klatce spotkała się z moim Kubą - on na nia popatrzył i poszedł a po chwili sie odwrócił i mówi do niej tak: OOO jolka nie poznałem cię, kolor włosów zmieniłaś :ico_szoking: a ona az cała czerwona się zrobiła i się go pyta: a podobam ci się teraz. a on No pewnie teraz jestes niezła :ico_szoking: myslałam, ze padniemy. a najlepsze jest to, że ta kolezanka mi powiedział, że tego nawet nie zauważył jej mąż , ze ona ma ciemniejszy kolor a tu taki mały Kuba zwrócił na to uwage.

[ Dodano: 19-01-2012, 17:36 ]
golenie wszędzie gdzie się dało i zupełnie inaczej się poczułam
no ja na dzisiaj wieczór planuje golenie , strzyzenie hihihi.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 sty 2012, 18:38

Oj taaak. I napił się troszku mleczka hehe
przeciekają Ci cycki? Mi na szczęście wcale. Ani jak karmię ani jak się kocham z mężem. W pierwszym miesiącu troszkę mi przeciekały ale na szczęście to minęło.
Ja wczoraj robiłam regulacje brwi , golenie wszędzie gdzie się dało i zupełnie inaczej się poczułam .
oj tak kobieta lubi czasem się dopieścić i od razu czuje się piękniejsza :D

[ Dodano: 19-01-2012, 17:40 ]
no ja na dzisiaj wieczór planuje golenie , strzyzenie hihihi.
ja też i kąpiel z bąbelkami piany

A dzieciaki super teksty mają :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
koleżanki córka 2letnia ostatnio podchodzi do mojego Alanka i krzyczy ze zdziwieniem: "mamo on ma nogi"
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 18:43 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2012, 18:42

Oj taaak. I napił się troszku mleczka hehe
haha ale te chłopy są..... wszyscy tacy sami... mój też lubial doic mleczko hihihihi

[ Dodano: 19-01-2012, 17:46 ]
a tu moja śmieszka
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 19-01-2012, 17:50 ]
Obrazek

i rodzeństwo

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 sty 2012, 19:06

Miałam dać znać co i jak.
Więc główka nisko, wchodzi jeden palec, a szyjka skrócona o 50%. Jak nic się nie ruszy w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala (7 doba po terminie) i nie wypuszczą mnie już stamtąd bez Martynki ;-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 sty 2012, 19:09

Hej:)
zirafka ile Majcie ma włosów :ico_szoking: Ale fajna śmieszka z niej:)

szkieletorek :ico_brawa_01: za odwagę, ja bym się na drugie tak szybko nie zdecydowała... nie ma szans :-D

Wybrałam się dzisiaj do kancelarii(wreszcie) i chrzest 19 lutego:)_
szkieletorek napisał/a:
Oj taaak. I napił się troszku mleczka hehe
przeciekają Ci cycki? Mi na szczęście wcale. Ani jak karmię ani jak się kocham z mężem. W pierwszym miesiącu troszkę mi przeciekały ale na szczęście to minęło.
mi się zdarza że przeleci zwłaszcza jak mam pełne piersi i gdzieś się ucisną to zawsze coś z nich wyleci :ico_zly:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 sty 2012, 19:59

Dobre te Wasze maluchy :ico_brawa_01: super teksty :-)

Ja też dziś mam w planach mini spa :-D

O następne dziecko planujemy się starać za 1.5roku-2 lata. Chociaż może wcześniej podejmiemy decyzję ;-)

[ Dodano: 19-01-2012, 19:05 ]
zirafka śliczne dzieciaczki i jaką Maja ma fryzurkę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość