Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

19 sty 2012, 19:53

Mad., no to jak Martynka juz coraz niżej to może się rozkreci coś na week :ico_haha_02: mój pierdołek własnie troszkę pojadł i przy następnej pobudce bedę go kąpać i mam nadzieję że po kąpieli pośpi coś dłużej przynajmniej do północy :ico_sorki: :ico_sorki: a najlepiej jakby do pierwszej pospał bo później pewnie znowu będzie mnie wołał co godzinkę albo i częściej :ico_olaboga:

a jeśli idzie o organizację czasu to jak na razie na dzień nie mogę narzekać bo młody nawet jak nie śpi to leży sobie grzecznie w łóżeczku a ja mogę robić co chcę jedynie nie potrafię się zdrzemnac w dzień i jak przychodzi wieczór to jestem mało przytomna ze zmęczenia :ico_noniewiem:

a dziś zrobiłam Kubulkowi wietrzenie i jakieś 15 min spał przy otwartym oknie do niedzieli chcę go powerandować i jak będzie ładnie bez wiatru to wyskoczylibyśmy na spacerek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 sty 2012, 19:55

Kurcze dziewczyny wy tak ładnie przybieracie ,a ja praktycznie nic aż się znowu denerwuje że mała nic nierośnie :ico_olaboga: bo przecież faktycznie na koniec ciąży przybiera się najwięcej bo maleństwo szybciutko rośnie ,to co moja kruszynka niby przez 2tyg dobrała tylko 60g :ico_szoking: :ico_szoking: bo tylko tyle przytyłam :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

19 sty 2012, 20:00

bo jak czytam twoje posty to jakos mloda bardzo mi sie wydajesz :ico_noniewiem:
a po czym to wnioskujesz? coś gdzieś nie tak napisałam? :ico_oczko:
poza tym - jakie to ma znaczenie ile mam lat? a choćbym i 18 miała, przeszkadza to komuś?

Mad, no wczoraj mi powiedzieli właśnie coś o poniedziałku, jutro znów jadę na ktg do szpitala to się dowiem. jakaś konkretna decyzja już może zapadnie.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 20:12 przez nostromo20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 sty 2012, 20:04

Kaja, mój Borys ma bardzo podobny dzień do Twojego Kubusia. W dzień śpi mniej wiecej po2-3h, potem pobudka, przebranie, karmienie i spanie :-) koło 18 się budzi i 1-1.5h nie śpi. Potem znowu wraca rytm 2-3h drzemki z tym że właśnie między 2 a 4 robi sobie przerwe w spaniu.

Jutro zapowiada sie hardkorowy dzień bo mąż jedzie na pogrzeb babci w zwiazku z tym będę z dzieciakami cały dzień sama.
Aha pytalyscie jak Emilka reaguje na brata. Generalnie jest dobrze. Przytula go, glaszcze, sprawdza czy śpi, daje mu smoka jak mu wypadnie :ico_oczko: nie może natomiast przyzwyczaic do jego płaczu :ico_oczko: i mam wrażenie że teraz bardziej zwiazana jest z mężem niż ze mną.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

19 sty 2012, 20:14

Ja nie mam doświadczenia ale wierze dziewczynom, że wolny czas to kwestia organizacji!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 sty 2012, 20:19

poza tym - jakie to ma znaczenie ile mam lat?
Myślę że te pytanie padło bardziej z ciekawości ;-) Bo mniej więcej wszystkie wiemy w jakim wieku około jesteśmy ;-) Nie ma się więc co unosić ani odbierać tego jako atak czy coś :ico_sorki:

To zorganizowane jesteście, a maluszki aż tak popalić widać nie dają jak nawet 3h śpią :-)
nie może natomiast przyzwyczaic do jego płaczu i mam wrażenie że teraz bardziej zwiazana jest z mężem niż ze mną.
Może to Twoje spostrzeżenie, bo teraz jakby nie było mamusiną miłość musisz dzielić między dwoje. A też nie na co dzień zostaje się starszą siostrą :-) Będzie dobrze!

Ika202, wiać nie masz skłonności aż takich sporych do tycia :-) Ciesz się.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

19 sty 2012, 20:27

Dziewczynki czy w styczniu robiłyśmy pomiar brzuszków?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

19 sty 2012, 20:28

nostromo zapomnij o moim pytaniu wiedzialam z gory ze tak zareagujesz, w sumie nie wazne juz ile masz lat

Mad 26 go ide do szpitala ale mnie nie poloza, to bedzie wizyta z lekarzem i bedziemy omawiac co dalej robimy

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 sty 2012, 20:31

26 go ide do szpitala ale mnie nie poloza
Ja mam nadzieję już wtedy będę tulić Martynkę :-) a zaraz za mną Ty urodzisz :-) Chociaż najlepiej byśmy obie same od siebie się rozpakowały bez ingerencji...

[ Dodano: 19-01-2012, 19:31 ]
Dziewczynki czy w styczniu robiłyśmy pomiar brzuszków?
Robiłyśmy wcześniej... jakoś zaraz jak Kaja urodziła...

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

19 sty 2012, 20:33

Nie ma się więc co unosić ani odbierać tego jako atak czy coś :ico_sorki:
ależ kto mówi o unoszeniu się? :-D zwyczajnie się zdziwiłam, co ja takiego głupiego czy niedojrzałego wypisuję, że ktoś mnie posądza o młody wiek :ico_haha_01: znaczy się, nie żebym jakaś stara rura była... :ico_noniewiem: powiedzmy, że mieszczę się w przedziale do 30-stu :ico_haha_01: jeszcze... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość