Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 sty 2012, 20:10

przeczytałam was ale odpisze później bo ide dzieci kąpać

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

19 sty 2012, 20:25

hej!
szkieletorek podziwiam, ja to sie tak boje, ze i tabsy biore i gumek uzywamy :ico_szoking: czuje sie jakas taka zmeczona codziennie, ze nie wyobrazam sobie jeszcze w ciazy byc.. poza tym w sumie cala moja uwage pochlania Olis i jego wszystkie 'pierwsze razy' i nie chce zeby cos innego mnie rozpraszalo :ico_oczko: mysle ze musze 'dojrzec' do mysli o drugim dziecku, narazie nie planuje :ico_oczko:

zirafka no Maja duuuzo wloskow ma, ale ona od urodzenia miala juz fajna czuprynke :-D Oli na zdjeciach wyglada jak lysy, ale widze ze coraz wiecej wloskow ma, juz mozna go poczochrac :-D

lezalam dzisiaj rano z Oliwkiem na brzuchu i nagle skoczyl mi do przodu i z glowki mi prosto w nos.. az mi sie ciemno zrobilo :ico_sorki: M myslal ze mi zlamal, mowil ze strasznie mocno to wygladalo :ico_sorki: naszczescie jestem cala, ale nadal mnie boli, az pod oczami czuje :ico_olaboga: juz pare razy od niego dostalam, ale dzisiaj pierwszy raz tak dobrze wymierzyl :ico_haha_01:

no i u nas ciag dalszy kiepskiego snu, nie wiem co mu sie dzieje, od jakiegos czasu tak sie wierci w lozeczku, ze szok.. chyba ze 2 dni temu mu wszystko dokladnie wypralam, i kocyk i te zabezpieczenia na boki i nawet poszewke od materaca, wszystkio ulozylam ladnie, rowniutko zeby nic go nie denerwowalo, ale wyglada jakby nie mogl sobie znalezc miejsca.. wykreca sie na wszystkie strony (spiac) i troche podjekuje i sie tlucze po calym lozeczku.. babcia mowila, zeby przestawic na noc ale nie ma szans bo jak przesune lozeczko to tylko do grzejnika a to raczej niezbyt dobry pomysl :/ macie jakies propozycje co moge zmienic? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

19 sty 2012, 20:59

Hey Dziewczyny. Przepraszam ,że sie tyle nie odzywałam ale byłam taka zabiegana ,że ajj,
Mame miałam w szpitalu, Liwka tez była w szpitalu, miała wstrząs po szczepionkach.
Jeszcze końcówka SEMESTRu... koszmar.
U mnie jak zwykle pełno wrażeń... ale optymizmu nie straciłam ;)
Patryk sie bardzo zmienił dojrzał nareszcie :))
ale stracił prace... i no kiepsko jest. Zastanawiamy sie nad wyjazdem za granice ale to dopiero jak mama dojdzie do siebie bo musze jej pomagać.
Albo jak skończe szkołe...
a to 2 lata.... :ico_olaboga: cóż..
ale daje rade..

ale porosły te wasze dzieciaaaczki , boskie ! :*
Moja Liwka ma 4 zęby, je prawie wszystko, sama siedzi, raczkuje , zasuwa w chodziku (dostałam od teściowej dlatego ją czasem włożę ) ale wiem ,że to nie dobre dla dziecka... próbuje wstawać sama.. wesoło ;)
choinke musiałam wczesniej rozebrać bo Liwka sie do niej dobierała ;))


izuś_85, podziwiam Cię kochana...
podczytywałam czasem co się u Was dzieje. Zdrówka dla męża i wytrwałości dla Ciebie :)kto da rade jak nie my kobitki :**
Agus, Liwka też tak miała na ząbki...
i pewnie u Was to samo... i u nas nie kreciła i w drugim pokoju, sama pozycje zmieniała... za ucho okropnie sie ciągnęła... wesoło nie było.
ale spróbuj parzyć mu melise przed snem.... na Liwke działała.

[ Dodano: 19-01-2012, 20:03 ]
zirafka Majka jest boska ! Pasuje do niej imie, naprawde :) włoski ma szaloooone. ale będziesz jej fryzury robiła :D hehe


Agus Mi Liwka też zasuneła kilka razy ... często bada moją twarz, albo bawi sie włosami jak wstanie , najcześciej grzywką ;D

[ Dodano: 19-01-2012, 20:12 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


a to moje "dzieciaczki" :))))

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

19 sty 2012, 21:28

ooo Malinka przed chwila sprawdzalam watek letni bo tak sobie o Tobie pomyslalam i patrzylam czy sie odzywalas cos a tu prosze :-D ladnie Ci sie Liwcia rozwija, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz z nia wszystko ok? zdrowka dla Twojej Mamy! :ico_sorki: :ico_sorki: co do wyjazdu to lepiej skoncz najpierw szkole, bo pozniej bedzie Ci ciezej.. a Patryk niech poszuka innej pracy :ico_noniewiem: a co sie stalo ze tam go zwolnili?
Agus, Liwka też tak miała na ząbki...
i pewnie u Was to samo... i u nas nie kreciła i w drugim pokoju, sama pozycje zmieniała... za ucho okropnie sie ciągnęła... wesoło nie było.
ale spróbuj parzyć mu melise przed snem.... na Liwke działała.
Oli tez sie szarpie za prawe uszko ciagle, co chwile ma zadrapane do krwi.. :( a co do melisy to jakas taka dla dzieci, czy normalna mozna? jutro bede w Polskim sklepie to poszukam
często bada moją twarz, albo bawi sie włosami jak wstanie , najcześciej grzywką ;D
Oli jak go laskocze po brzuchu buzia to mnie lapie za wlosy, tyle juz mi wyrwal ze szok :ico_sorki: ale i tak ciagle robie to znowu, bo tak sie cudnie smieje jak go laskocze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-01-2012, 20:28 ]
hahah ale fajne zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2012, 21:43

Malinka fajne zdjęcia, a Liwcia to cały tatuś :ico_brawa_01:
dzieki dziewczyny za pochwały dla nas :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Majcia od urodzenia ma takie włoski i jej się nie wytarły , bo Kuba tez urodził się z włoskami ale wszystkie mu wypadły i dopiero jak miał cos koło roczku to zaczeły mu rosnąc.
no ja juz po kapieli , ogolona wyczyszczona , pobalsamowana i az lepiej się czuje i lżej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

19 sty 2012, 21:52

Agus, do tej pory parze jej na noc normalną.
Wogóle mój szogunek to ma ADHD jest bardzo nadpobudliwa.,
zastanawiam sie nad dzieciecym psychologiem bo zachowuje sie jak diabeł tasmański, sekundy w miejscu nie usiedzi...
a przewijanie przebieranie kąpiel to porażka, jak ją patryk z kupki na podłodze przebierał odwrócił sie po chusteczki na 3 sekundy a ona juz pod stół wchodziła poczołgała sie i cała sie w kupce umazała... wasze szkrabki tez takie ACTIV ? :D
Oli jak go laskocze po brzuchu buzia to mnie lapie za wlosy, tyle juz mi wyrwal ze szok ale i tak ciagle robie to znowu, bo tak sie cudnie smieje jak go laskocze
ja tez sie tak z nią drażnie czasem hehe ale skutki bolesne ;P
Patryk niech poszuka innej pracy a co sie stalo ze tam go zwolnili?
umowa sie skonczyła :( oj nie łatwo kochana po podstawówce i w trakcie szkoły średniej :( ochrona , magazynier ale to są grosze :( 5,6 zł na godzine :(

[ Dodano: 19-01-2012, 20:56 ]
juz z nia wszystko ok?
tak juz ok, pisałam podanie do sanepidu zeby juz jej nie szczepić.
tylko WZW dostała w szpitalu 3 dawke i szczepieniom do 4 roku życia dziękuejmy.
Mało co zapaści nie dostała... wymiotowała, biegunka. 41 stopni temp, drgawki, koszmar... erka nas na sygnale na OIOM wwiozła... ale 3 dni i byłysmy na normalnej sali jeszcze tydzień.
a dzien po naszym wyjsciu mama miała wypadek, spadła ze schodów i noge złamała w 2 miejscach... jakies fatum cholerka.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 sty 2012, 22:13

malinka wow naprawdę... brawa za meeega siły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale mega energie czuć w Twoich postach :-) Z Ciebie jesy naprawdę dzielna kobitka :ico_brawa_01:
Oby Twój jak najszybciej znalazł jakąś pracę, lepsze to 6 zł na początek niż nic, a w między czasie może szukać dalej :-)

A ja zapomniałam się pochwalić nowym dokonaniem mojej Niuni :-) Niestety nie byłam świadkiem bo spałam i P z nią siedział ale Oliv dziś pierwszy raz przekręciła się z brzuszka na plecki :ico_brawa_01: Podobno była meeega zaskoczona jak to zrobiła :ico_haha_01: Chciała też podobno drugi raz wywinąć ale sił jej brakło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2012, 22:21

Oliv dziś pierwszy raz przekręciła się z brzuszka na plecki
no coraz bardziej dzieci zaczynaja nam szalec :ico_brawa_01:

Malinka a myslałam, ż ejuz się u Ciebie uspokoiło a tu dalej jazda... ale duże brawa za optymizm i wytrwałość :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 sty 2012, 22:29

czuje sie jakas taka zmeczona codziennie
Olis i jego wszystkie 'pierwsze razy' i nie chce zeby cos innego mnie rozpraszalo
Ja też jestem zmęczona , w dodatku w domu jest wiecznie dużo pracy .Ale dla nie każdy dzień jest piękniejszy z małą .A ja czuje po sobie że z każdym dniem coraz bardziej nie chce mi się wracać do tego co było więc chcę mieć drugie i mieć już to z głowy .Tylko cieszyć się i patrzeć jak rosną i się rozwijają.
Tych ,,pierwszych razów,, też mi szkoda ale mam nadzieję że jakoś to dam rady pogodzić.
macie jakies propozycje co moge zmienic? :ico_sorki:
A on od kiedy śpi w tym łóżeczku ? Od zawsze ?
Więc główka nisko, wchodzi jeden palec
Ja w czwartek byłam na badaniu i to samo usłyszałam , a w niedzielę poszłam na grzyby z P .Chodziliśmy 3 godz po lesie i efekt był taki że w nocy z niedzieli na poniedziałek pojechaliśmy do szpitala a o 13:20 była Lila z nami już po tej stronie.
a tu moja śmieszka
Jejku jakie ona ma włoski długie .Śliczna.A brat wygląda jak dla mnie na starszego niż jest .
przeciekają Ci cycki?
Nie , to nie tak .
Wiesz my tu bara bara on sobie je molestował a gdy tak molestował to po jakimś czasie nadchodzi przypływ mleczka i wtedy tryska ze mnie jak cholera. A biustonosz mi ściągnął więc wiesz sama .Zalałam heheh
kąpiel z bąbelkami piany
Ja właśnie zaraz taką sobie szykować będę.Dziś będzie peeling całego ciała.
ja na dzisiaj wieczór planuje golenie , strzyzenie hihihi.
Kosiarki poszły widzę w ruch. hiihih
mówi do niej tak: OOO jolka nie poznałem cię, kolor włosów zmieniłaś
najlepsze jest to, że ta kolezanka mi powiedział, że tego nawet nie zauważył jej mąż , ze ona ma ciemniejszy kolor
heheh nie no Boski
I spostrzegawczy

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

19 sty 2012, 22:31

OOO Malinka hej, już też się zastanawiałam co z Tobą. Nieźle z tą szczepionką... boshe dobrze, że wszystko ok i że gorzej się to nie skończyło.

Aguś u Alanka ze spaniem może nie jest podobnie, ale też ostatnio gorzej śpi, a raczej gorzej zasypia na noc, np uśnie o 20, ale jeszcze ze 3razy przebudzi się z wrzaskiem w ciągu godziny i trzeba lecieć dać mu smoka, otulić i pogłaskać. Nie mam pojęcia czy jemu się coś śni czy jak, ale aż mi go szkoda. Potem jak już zaśnie porządnie to ładnie śpi w nocy, ale jedna pobudka musi być, ostatnio nawet dwie kilka razy się trafiły. A za ucho też się drapie, dziś widziałam strupa i też za prawe - nawet nie wiedziałam, że to może być jakiś objaw ząbków :ico_noniewiem:

A dzisiaj zasnął o 19.30, mąż mi zrobił kąpiel, ja w wannie a dziecko w płacz. Mąż go wyjął z łóżeczka bo się nie dało go uspokoić smokiem i co się okazało, że moje dziecko mega głodne :/ a dosłownie 30minut temu jadł z dwóch piersi. Dał mu mąż kaszki, ale zanim zrobił to się mały rozbudził i teraz leży i się cieszy na okrągło zamiast spać ... ehhh dzieci :ico_olaboga:

[ Dodano: 19-01-2012, 21:33 ]
Wiesz my tu bara bara on sobie je molestował a gdy tak molestował to po jakimś czasie nadchodzi przypływ mleczka i wtedy tryska ze mnie jak cholera. A biustonosz mi ściągnął więc wiesz sama .Zalałam heheh
to u mnie mąż może tarmosić ile chce i nic nie leci :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 22:36 przez nina0226, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości