Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 sty 2012, 11:07

zrobiłam sobie operację plastyczną...

o i po sprawie, ja tez bym sobie zrobiła ale na brzuch tzn żeby mi tłuszcz odessali :ico_wstydzioch: , ale chwilowo jestesmy bez kasy no i u nas na podkarpaciu to nie ma takich klinik...
Cześć. U nas tez nocka kiepska bo co chwilkę się budziła i popłakiwała, bo dzisiaj zauwazyłam, że kolejny ząbek się przebił :ico_brawa_01: czyli mamy dwie dolne jedynki. No i taka marudna jest, zaraz idę z nia na spacer bo dzisiaj jest słonecznie i ciepło.
Co do tego "czegoś" na pachwinie to tez miałam i nie mogłam tego znieśc i jak się kąpałam to namoczyłam porządnie i wycisnęłam i znikło, poleciało trochę ropy z krwią , ale juz tego nie było.

[ Dodano: 20-01-2012, 10:11 ]
wyszłam z kibelka a ona siedzi przy misce u Hakera i karme mu dziamdzia smakowało jej
u na sKuba tez czasami u dziadków podjadał baksikowi jego pedigri :ico_szoking: i przezył hihihihi

[quoteNajszczęśliwszy jak siostra się z nim bawi, gada do niego, tuli itp - widok cudny, ][/quote]
u nas tez Majka jest przeszczęsliwa jak Kuba jest przy niej i mówi do niej , albo smieje się do niej, to wtedy nie musi byc nikogo innego tylko on, nawet jak spi i go usłyszy to juz jest usmiech od ucha do ucha i po spaniu.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 sty 2012, 11:22

nigdy nie patrzę ile razy
No ja w sumie też nie wiem ile razy je na dobę.
a wasze pociechy tez tak gadują sobie ??
No moja nie mówi wyrazów jakiś ale te swoje słówka ma.Gada cały czas chyba że śpi i to czasem przez sen sobie gaworzy.
jak ona nie chce mleka
A może dlatego że słodkie jej bardziej smakuje i nie chce jeść.
Moja ciocia gdy dziecko skończyło 4 miesiące to zaczęła dawać kaszki te słodkie za miast mleka .No dla mnie to nie za bardzo bo chyba jednak to nie może służyć dziecku za każdym razem .
szkieletorek, nie pytałam o zdeformowanie główki, bo mi nie o to chodziło. Mi chodziło o to, że Piotruś jak mam go na rękach to trzyma główkę lekko pochyloną i zwykle na lewo.
No moja tez lubiła bardziej tylko że prawą stronę i ona ma właśnie tą stronę bardziej wklęśnięta.Teraz już od jakiegoś czasu przekręca na wszystkie i śpi różnie ale deformacja została.
Z plecków na brzuszek się już przekręca?
tak, w drugą stronę też już potrafi[/quote]
No to zdolniacha z niego.
7,5 kg wazy i nic nie leci do góry od 3 tyg
No piszesz że raczkuje więc może spala więcej kalorii i dlatego nie przybiera .
Maja raczkowała za mną :ico_oczko: wyszłam z kibelka a ona siedzi przy misce u Hakera i karme mu dziamdzia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: smakowało jej :-D
hehehhe
Mój tato jest hydraulikiem.Poszedł do pewnej pani coś tam naprawiać .Ona miała pieska i gdy tata wszedł do mieszkania pani to pies szybko do miski poleciał i zjadł wszystko migiem . Babka się zaczęła śmiać i mówi że to jedzenie leżało od wczoraj a jak tylko on przyszedł to w mig zjadł.
A dlaczego tak zareagował?
Kiedyś do tej pani przyszła koleżanka z dzieckiem.Dziecko raczkowało właśnie i poszło do miski psa, jadło jego karmę a psiuch warczał i warczał i babka mówi że od tej pory gdy tylko ktoś przyjdzie do nich to piesek do miski i wyjada wszystko co ma .
a jaka przygode dziś miałam
heheheh no niezła historia
Maja zalała uszko wodą i sie zrobiło "ucho pływaka
No moja przy kąpieli zawsze ma w uszkach wodę.

[ Dodano: 20-01-2012, 10:24 ]
Ja ide po śniadanie dopiero.Potem pójdziemy na spacerek i do sklepu po drożdże bo zrobie dzis drożdżówkę z truskawkami.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 sty 2012, 11:28

No piszesz że raczkuje więc może spala więcej kalorii i dlatego nie przybiera .
wiesz no kurcze aktywnosc aktywnoscia ale posiłki ma kaloryczne...
my tez przeciez aktywne a czasem tyjemy...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 sty 2012, 11:31

witam,

Wy nie macie litości, zostawić Was an jedno popołudnie to doczytać tego nie można :ico_olaboga: ja właśnie wybieram kilka zdjęć i je wywołam na dzień babci dziadka :ico_sorki: nocka dobra oby nie zapeszyć, spać poszła o 19 wypiła 100 mleka :ico_noniewiem: o 23,30 się przebudziła wypiła 60 , spała do 1.30 wypiła 100, ostatni raz się przebudziła o 3 ale dałam jej smoczka i zasnęła do 4 wypiła 100 i spała do 7.30 :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

OOO jolka nie poznałem cię, kolor włosów zmieniłaś
dobre ma teksty Kubuś :ico_brawa_01:

zirafka widzę ze Twoja córcia też ma sporo włosków :ico_brawa_01:

Agus a małemu nie jest może za gorąco że tak się kręci ?

Malinkax33 zdrówka dla mamy i współczuję powikłań po szczepionce i trzymam kciuki aby Patryk szybko znalazł nową pracę :ico_sorki: i zdjęcie bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 sty 2012, 12:28

Malinkax33 napisał/a:
a wasze pociechy tez tak gadują sobie ??

No moja nie mówi wyrazów jakiś ale te swoje słówka ma.Gada cały czas chyba że śpi i to czasem przez sen sobie gaworzy
to tak jak u nas... a tak na marginesie to nie wyobrażam sobie półrocznego dziecka mówiącego baba tatata :ico_puknij: ot takie moje przemyslenie i zdanie....
wiesz no kurcze aktywnosc aktywnoscia ale posiłki ma kaloryczne...
my tez przeciez aktywne a czasem tyjemy...
ale dla dziecka to bardzo duzy wysiłek, choc tez bym sie tym zaniepokoiła jakby małe dziecko nie przybywało nic na wadze przez jakis czas.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 12:37

inia o nieźle operacje na nos, nawet na to nie wpadłam :-P. Mi na szczęście samo wszystko wróciło do normy jak opuchlizna zeszła, bo nawet nie musieli mi nastawiać. Zresztą na zdjęciu ślubnym który wysłałam wam, to byłam niecały rok po wypadku i raczej nie widać uszczerbku na nosie :P. Ty mówisz na rolkach się tak załatwiłaś :ico_olaboga:. Mnie samochód potrącił

Malinka mój Alanek też z tych ruchliwych ale nie nadpobudliwych bo potrafi grzecznie posiedzieć długo, tylko cały czas musza być nogi i ręce w ruchu, ale pewnie jak zacznie się przemieszczać to ciężko będzie upilnować.
Co do gadania, to mojemu często wychodzi "nie" ale pewnie to tak przez przypadek, a nawija na okrągło jak szalony tylko tak bardziej po swojemu, nawet zasypiając zawsze coś sobie gada, śmiejemy się, że bajki sobie opowiada :P, potrafi też śpiewać kołysanki "aaaa...aaaa...aaa" zabawnie to brzmi jak mnie przekrzykuje :-)

A swoją drogą niedawno dowiedziałam się, że ja jako dziecko wcale nie raczkowałam, suwałam się na pupie w pozycji siedziącej ... ciekawe czy mój Alanek będzie raczkował, bo jak na razie nie kręci go za długie leżenie na brzuchu, niby pupkę podnosi do góry ale szybko się tak nudzi, zdecydowanie bardziej woli siedzieć sobie lub tak jak mówiłam wcześniej jak chwyta mnie za ręce to od razu chyc na nogi do wstawania i na dodatek takie sztywne ma nogi, że na siłę go trzeba sadzać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 sty 2012, 12:47

zirafka, nie kontroluje słownictwa czasem leci w koło bababababababa a nie samo baba. albo tatatatatata tititit i podobnie jak u niny aaaaaa i sie kłóci kto głośniej...
nie ma juz aguu a giii daaawno nie słyszałam tego :D
najczesniej teraz "gotuje kartofelki" wpuszcza sline w gardło i ghhhhrhrhrhrhh... gulgocze

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 sty 2012, 13:00

Hej:)
potrafi też śpiewać kołysanki "aaaa...aaaa...aaa" zabawnie to brzmi jak mnie przekrzykuje :-)
moja ostatnio to samo nam zrobiła :ico_haha_01: karmię ją a ona się odrywa od cyca i śpiewa" aaaa...aaaa.aaaa" P aż kamerę wyciągnął tak to fajnie wyglądało i tak z 10min. Jak ja jej zaczynałam śpiewać aaaa to zaczynała jeść jak tylko przestałam to się odrywała i śpiewała. Myśleliśmy że padniemy :ico_haha_01:

Co do raczkowania to ja bym chciała żeby Oliv raczkowała bo to lepsze dla kręgosłupa... Ale moja chrzestna ma 3 dzieci a tylko jedno raczkowało, dwójka od razu na nogi i do chodzenia :-) Ja się już nie mogę doczekać aż Mała zacznie raczkować :-D

Stopniowo staram się znów uczyć samodzielnego zasypiania... uff ciężko... ale nauczałam dziadostwa muszę teraz oduczyć :-) Właśnie wsadziłam do łóżeczka 10min tam pojękiwałą teraz słyszę ciszę więc mam nadzieję że zasnęła :-)
Wy nie macie litości, zostawić Was an jedno popołudnie to doczytać tego nie można :ico_olaboga: ja właśnie wybieram kilka zdjęć i je wywołam na dzień babci dziadka :ico_sorki: nocka dobra oby nie zapeszyć, spać poszła o 19 wypiła 100 mleka :ico_noniewiem: o 23,30 się przebudziła wypiła 60 , spała do 1.30 wypiła 100, ostatni raz się przebudziła o 3 ale dałam jej smoczka i zasnęła do 4 wypiła 100 i spała do 7.30 :ico_sorki:
ja to bym chyba padła jakby mi się tak Oliv często budziła :ico_olaboga: A Ty jeszcze mówisz że do pracy wracasz masakra :ico_olaboga:

Muszę się zabrać za jakieś ogarnianie póki mała śpi, P w pracy to muszę coś zrobić:) Choć mogli by mi neta odłączyć na godz to bym się szybciej zebrała :ico_haha_01:

A co do choroby Małej to na pewno się nie pogarsza bo nie kaszle więcej gorączki nie ma, więc chyba działają te leki. Jednak chyba instynkt mnie nie zawiódł i dobrze że nie poszłyśmy do tego szpitala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 sty 2012, 13:12

ja to bym chyba padła jakby mi się tak Oliv często budziła
ale to są 2 lub 3 pobudki więc nie jest źle już się przyzwyczaiłam :ico_oczko:

ale u mnie śnieg pada :ico_szoking:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 sty 2012, 13:17

ale to są 2 lub 3 pobudki więc nie jest źle już się przyzwyczaiłam :ico_oczko:
ja muszę przyznać że nawet jak Oliwia wstaje w nocy to jak tak tego nie odczuwam :ico_wstydzioch: Bo ja nawet nie słyszę kiedy się budzi... Bo już się przyzwyczaiłam że P do niej wstaje przewija ją daje mi do karminia i ja nawet sobie oko przymknę Oliwia skończy jeść to ją dokładam do łóżeczka i śpię dalej. Gorzej jak P ma nocki, muszę wtedy guziczek przełączyć i nastawić się że tylko ja jestem :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość