nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 23:31

eee, domek fajna sprawa, pomyśl sobie -lato, kocyk, cień pod drzewkiem, echhh, życie.... Dobrze będzie i z dojazdem sobie poradzicie
naprzeciwko teściowej :-D
ups to powodzenia życzę. Ale jakby co to możesz wpadać po rady, ja też 50m od teściowej mieszkam już ponad 3lata i jakoś sobie radzę :)

izuś super wieści :ico_brawa_01: i brawa za ząbki :ico_brawa_01:

jedzonko ciapatych - pierwszy raz słyszę to określenie
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, 23:38 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2012, 23:32

Znajomy mówi na nich kozojebcy .
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to mnie rozbawiłaś teraz hihihihihi, tego nie słyszałam, tutaj jeszcze pako, pakosi, pakolce na nich wołają ale kozojebców nie słyszałam hehehehe


izuś jejuś ale super wieści przynosisz;)ogromnie sie cieszę, ale powiedz skoro rozrusznik to będa to jakoś sprawdzać, nie ma strachu, że się powtórzy taka sytuacja??> Nie trzeba znów operacji??? Mam nadzieję, ze nie i ze już wszystko ku lepszemu będzie tylko:)

a co do ząbków to pewno, że mogą już być a ze 2 hihihi będzie wyglądać jak otwieracz do puszek (żarcik) mojej szwagierki córa właśnie tak miała 2 najpierw wysżły i to w 3 miesiacu:)

dorianowi dziś zaglądałam ale nic nie wodac, żadnych kreseczek, a tak te dzisła tarmosi strasznie, i podałam nurofem to po chwili zasnoł

Idę zaraz poćwiczyć, o ile mąż ulotni się z salonu

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 00:13

izuś oby już było tylko dobrze z Twoim mężem :ico_sorki:

Ja robię porządek w ubrankach Antka,ale on tego ma ;-) odkładam zamałe rzeczy i zastanawiam się czy u rodziców tego nie zostawić :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 sty 2012, 00:30

Ja robię porządek w ubrankach Antka,ale on tego ma odkładam zamałe rzeczy i zastanawiam się czy u rodziców tego nie zostawić
JAK MASZ GDZIE ZOSTAWIĆ TO POCHOWAJ, BO PRZECIEZ PLANY NA DRUGIEGO BRZDĄCA SĄ????

przepraszam za caps lock, ale już nie chce mi się od nowa pisac :ico_wstydzioch:

poćwiczyłam i wzięłam prysznic, i mam wolne, a jest 22;30 - super i co i teraz jeszcze powinnam usiaść do nauki, ale oczywiscie nie mam sił:(

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

21 sty 2012, 01:28

jula, heh, dodawałaś fotkę z brzuszkiem, jak byłam w szpitalu i nie nadrobiłam zaległości, stąd myślałam, że pierwszy raz się pokazałaś. Z brzusiem też ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01:
Dziękuję :-) .

Izuś super wieści i :ico_brawa_01: dla Konrada za ząbki.

Malinka współczuje przeżyć z małą. Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić :ico_sorki:

.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 01:31

Tak zrobię :-) tzn część daliśmy znajomym, ale dużo zostawiłam dla następnego malca. Heh,chciałabym dziewczynkę, bo zawsze marzyła mi się parka ;-) ale i z chłopaka będziemy się cieszyć :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 sty 2012, 01:39

martasz, nawet jak sie uda dziewczynka to przecież troszkę niebieskich ciuszków też będziesz mogła zostawic, a resztę sprzedasz i w zamian dokupisz różowe hihihihi, ja tak zrobiłam, nim eliza przyszła na świat (a nie wiedziałam jakiej płci będzie dzieciątko) to dostałam sporo od koleżanki po jej synku i co i ubierałam małą w to, a potem się dokupowało już dziewczecych ciuszków, które tez pochowałam i tym razem też nie znaliśmy płci dziecka wiec ciuszki czekały, jak urodził się Dorian przebrałam ciuszki, jakieś tam body różowe czy pajacyk do spania zostawiłąm, a resztę siostra mi po synku przysłąła:) a te po elizie sprzedaję, juz mi garstka została.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 sty 2012, 03:15

Nie,to nie o to chodzi,że niebieskie nie mogą być dla dziewczynki ;-) a róż średnio lubię więc jeśli będzie córa to nie landrynkowa :-D

A Antkowi kupiłam dziś m.in. ramoneskę(na wiosnę) :-D i skarpetki w czachy ;-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 sty 2012, 11:14

więc jeśli będzie córa to nie landrynkowa


niop ja tak napisałam tylko kolory które pod dzieci sa najczęściej dobierane, ja jak elizkę ubierałam w niebieski, zielony itp inne jak różowe, to mnie pytano czemu nie różowe, bo tak powinna być ubrana - a kto powiedział, że tak powinna?

witam sobotnio, nawet trochę pospałam, bo eliza mało wstawała dzis:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 11:18

Znajomy mówi na nich kozojebcy .
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to mnie rozbawiłaś teraz hihihihihi, tego nie słyszałam, tutaj jeszcze pako, pakosi, pakolce na nich wołają ale kozojebców nie słyszałam hehehehe
No bo oni z kozami ponoć tego tentego .Znaczy tak znajomy mówi więc nie wiem ile w tym prawdy.
Pracował jakieś 5 lat w Anglii w pizzerii z ciapkami i on jest na nich strasznie cięty .

Nocka u nas bardzo fajna bo tylko 2 pobudki. Zasnęła jak zwykle po 19 i pierwsza pobudka o 3 a kolejna o 6. Od jakiś 2 tyg tak jest tak że podoba mi się to bardzo .
Śniadanko zjedzone i teraz się inhaluję bo poszło mi na zatoki .Zawsze mam tak 2-3 razy w roku zatoki a jak byłam w ciąży to ani razu .

I martwię się to moja małą bo dziś mija 2 tyg a ona nadal ma katar.Sama nie wiem co mam zrobić.
Wygląda to tak że nie leje się jej z noska ale cały czas furczy.Chcę to od ciągnąc jej ale nie da się wszystkiego.Niby już nic nie wyciągnę ale dalej jej furczy . I na razie nie kaszle mi na szczęście.

Zaraz biorę się za porządki a mała pewno teraz będzie mieć króciutką drzemkę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość