Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 sty 2012, 14:52

nasz Andrzejek tez zaczal sie bac ciemnosci,kiedys chodzil sam do lazienki,teraz wola,zeby mu swiatlo zapalic i najlepiej poczekac pod drzwiami,tez bal sie potworow ale mu tlumaczymy,ze nie ma zadnych potworow i ja mowi co wieczor pacierz do bozi,to bozia go pilnuje i aniol stroz tez i jest git :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 sty 2012, 14:53

Mad własnie rozmawiałam z kuzynka mówiła że ją o 1 w nocy samo wzieło ale od rana wczoraj leżała już w szpitalu i chyba ten stres szpitalny tak zadziałał :) i dziś o 10 rano urodziła sama bez kroplówek ale mówiła że masakra miała bóle krzyżowe że nigdy wiecej ale każda tak mówi zaraz po :-D .

[ Dodano: 22-01-2012, 13:55 ]
nasz Andrzejek tez zaczal sie bac ciemnosci,kiedys chodzil sam do lazienki,teraz wola,zeby mu swiatlo zapalic i najlepiej poczekac pod drzwiami,tez bal sie potworow ale mu tlumaczymy,ze nie ma zadnych potworow i ja mowi co wieczor pacierz do bozi,to bozia go pilnuje i aniol stroz tez i jest git
u mnie jest to samo chodził sam bez zapalania światła do łazienki a od jakiegoś miesiąca sam nie pójdzie bez światła :ico_olaboga: wkurzam sie że sie uwstecznia :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sty 2012, 15:04

asiab, czyli wcześniej skurczy nie miała. Ojj mam nadzieję, że na mnie też tak szpital podziała ;-) Dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 sty 2012, 15:10

mad a co u ciebie ?? kiedy bedziesz wiedziala co jak ?.. wybacz, ze pytam ale nie bylo mnie przez ostatnie dni a widze ze juz masz - 6 dni :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 sty 2012, 15:16

miała bóle krzyżowe że nigdy wiecej ale każda tak mówi zaraz po :-D .
- dokladnie,a mi polozna powiedziala,ze te co tak mowia na porodowce-szybko wracaja,ja po jednym i drugim tak mowilam :ico_oczko:
wkurzam sie że sie uwstecznia :-)
- wlasnie sie nie uwstecznia,rozwija sie bardzo prawidlowo,juz potrafi sobie wybrazic,ze cos moze sie stac po ciemku,zna konsekwencje i tylko na pozór sie uwstecznia :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sty 2012, 15:23

mad a co u ciebie ?? kiedy bedziesz wiedziala co jak ?.. wybacz, ze pytam ale nie bylo mnie przez ostatnie dni a widze ze juz masz - 6 dni
- 7 hehe ;-) Jutro muszę zgłosić się do szpitala i mnie już pewnie tam zostawią do rozwiązania. Nie mam żadnych skurczy odczuwalnych. Czuje się jak w 6 miesiącu ciąży poza tym że brzuch mi już wisi bo tak opadł i psychicznie gorzej ;-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 sty 2012, 16:05

jej ale moj ma prawie 4 i pol roku ..... maskara... martwie sie tym... tlumacze mu ze nie ma potworow.. :ico_szoking:

[ Dodano: 22-01-2012, 15:07 ]
mad ja przenosilam kube 10 dni... i pojechalam na wywolanie porodu..... polozylam sie w niedziele rano... w pon mialam miec folej a we wtorek oksytocynke.... ale naszczescie porod sie sam zaczal w poniedzialek o 4 rano i o 12.20 kuba juz byl... dodam ze zaczelam chodzic w nocy w szpitalu po schodach gora dol gora dol .... i moze to przyspieszylo porod...

[ Dodano: 22-01-2012, 15:17 ]
Obrazek

oto ja w 9 mc ciazy z kuba znalazlam to zdjecie na watku lipcowek 2007 :D hehe zdjecie juz po terminie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sty 2012, 16:26

dodam ze zaczelam chodzic w nocy w szpitalu po schodach gora dol gora dol
Jak spać nie będę mogła to też mnie to czeka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 sty 2012, 16:36

jej ale moj ma prawie 4 i pol roku
- no a moj w kwietniu 5 lat skonczy :ico_oczko:
oto ja w 9 mc ciazy z kuba
- fajnie wygladalas :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sty 2012, 16:40

HEj!

U nas ok, mam wolne wczoraj i dzisiaj, o jak dobrze :-)

Jesli chodzi o alkohol, to nie wazne z czego, wodka tez z warzywka, ziemniakow, i co? Wino z owocow a piwo z roslinki chmiel... kazdy napoj alkoholowy zawiera czysty spirytus w sobie w roznym stezeniu. Uwazam ze mozna sie powstrzymac. To tylko 9 m-cy jeslesmy w ciazy.

Jagoda, a co Majka robi w nocy jak nie spi?????

rybka masz racje z tymi strachami to bardzo fizjologiczny o pozytywny objaw, moze troche uciazliwy .... im mniej o tym zamieszania tym szybciej mija, przytulac, dawac poczucie bezpieczenstwa i bedzie dobrze.

Ciaza do konca 42 tyg nie jest ciaza patologiczna i nie rozumiem tego kladzenia do szpitala poki kobieta sie dobrze czuje i dobre sa wyniki badan. Po co? Jestem tez przeciwniczka wysilku fizycznego na rozped porodu, wiecej moze z tego szkody niz pozytku byc. Widocznie dzidzia chce posiedziec jeszcze dni kilka. Ja Zuzie urodzilam w tyg 37+6 i miala problem z zoltaczka dluugo a Nell w 41 i zero zoltaczki, silniejsza, i 1 kg ciezsza. stabilniejsza, mniej placzliwa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość