Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sty 2012, 14:44

Szczerze... to wolałabym jutro urodzić i leżeć tam już z Martynką :-) niż plackiem nie wiadomo do kiedy. Jutro się przekonam ;-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

22 sty 2012, 16:13

eska ale sliczny ten twoj syneczek, taki kochaniutki :579:

Mad
no ja juz 3 raz po terminie i mam dosc, myslalam ze jak to jest dziewczynka to wczesniej wyjdzie, dzis sciszylam telefon bo non stop ktos dzwoni z zapytaniem czy rodze, no przeciez jak tak mozna, ja napewno bym tak ciezarnej nie torturowala

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sty 2012, 16:24

dzis sciszylam telefon bo non stop ktos dzwoni z zapytaniem czy rodze
U mnie się to uspokoiło odkąd wiedzą, że w pn do szpitala lecę. Ale fakt, dobijające to...

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

22 sty 2012, 17:52

Witam dziewczyny :)
Eska syneczek fajniutki cukiereczek!!!!
Tibby kiedy robisz test??? :)
Mad zrób tak jak Jadzia pisze na spokojnie wszystko, a może martynka się namyśli i jeszcze ruszy cię w nocy :)
dziewczyny Nostromo coś się ostatnio nie odzywała, moze się juz rozpakowała????
Ja jutro idę do dermatologa z moimi plamkami a we wtorek do ginka na kontrole i pokazac wyniki z krwi.
Tak mi plecy nawalaj, a chodzenie to wogole z wyczyn straszny. od kości ogonowej straszny ból mi promienuiuje i chodzę tak jakbym kulała na jedną nogę :(
Ja już też chcę być po :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Wczoraj skręciłam z moim łóżeczko, tak inaczej teraz w tym naszym pokoju się zrobiło... tylko kruszynki brakuje...
Aga22 tak bym chciała żeby twój sen o ktorym mi sms pisałaś się sprawdził :) trzymaj się kochana jeszcze trochę musimy wytrzymać

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

22 sty 2012, 18:49

szyszeczka-oby jak najszybciej się sprawdził :ico_sorki:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

22 sty 2012, 21:58

dziewczyny Nostromo coś się ostatnio nie odzywała, moze się juz rozpakowała????
Tez tak dzisiaj pomyślałam.
nic z tego moje Drogie :ico_placzek: straciłam już ochotę na cokolwiek, nawet na pisanie tutaj... miałam iść jutro do szpitala, ale nie idę, bo jest tyle przyjęć, że brakuje miejsc, więc nie przyjmą kogoś, u kogo żadnych postępów nie ma, czyli mnie. może pójdę w środę. mam mega doła. :ico_placzek: z jednej strony irytujące, przeciągające się czekanie, z drugiej wielki strach - dziś, podpięta pod ktg, znów słyszałam jak jakaś bidula wrzeszczy na porodówce... :ico_placzek: niech to się już skończy, naprawdę....

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

22 sty 2012, 22:30

nostromo a ty juz jestes 7 dni po terminie ?

Mad trzymam kciuki za ciebie jutro mam nadzieje ze cie niczym nie wystrasza, zdawaj relacje ktorejs co tam u ciebie bedzie sie dziac

dziewczyny jak powinnien wygladac ten czop, bo mi wlasnie cos wylecialo wielkosci duzego paznokcia ale w kolorze kremowo zoltym, zawartosc mojego M to nie moze byc bo wczoraj ani dzis nic nie czynilismy

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 sty 2012, 23:03

A ja chciałam się pochwalić że zostałam ciocią moja kuzynka w piątek urodziła Amelkę (3480g i 58cm) pojechała do szpitala na jakąś kontrolę bo mała była źle ułożona i okazało sie że jednak sie odwróciła dobrze ,ale coś było nie tak i najpierw chcieli wywołać poród ale się pogorszyło więc ją uśpili i zrobili cc :ico_sorki: :ico_sorki: malutka jest kochana tylko nie chce nic jeść cały czas śpi nawet jak położne ją budzą i próbują karmić ona nie chce :ico_noniewiem: mam nadzieję że szybciutko jej się odmieni i będzie jadła jak szalona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 sty 2012, 23:03

Beatka78, czop to bardzo róznie bo może być z krwią i bez ale chyba taki galaretowaty zawsze.
trzymam z caaaaałej siły kciuki za Ciebie i wszystkie zimówki!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

22 sty 2012, 23:07

Beatka78, czop to taka większa "gruda" śluzowa ,bardzo często ze śladami krwi :ico_noniewiem: może w końcu cię ruszyło :ico_oczko:

[ Dodano: 22-01-2012, 22:09 ]
nostromo20, a ty podałabyś nam swój nr co byśmy w razie czego miały kontakt z tobą :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość