Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 sty 2012, 23:46

Brodzikowa, ty stara nie szalej
poczekaj jeszcze kilka tyg
a tak wogule to trza by się zacząć przygotowywać nie?
może zrobić miejsce w komodzie?
poprać ciuszki i wogule przejrzeć co jeszcze jest potrzebne
ni emam wcale na to ochoty

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 09:06

Witam się z rana :-)

dzwoneczek 82 pytałaś o fotelik..., podoba mi się coś takiego Obrazek
ale nie mam pojęcia co taki fotelik powinien mieć oprócz tych odpowiednich atestów.

[ Dodano: 24-01-2012, 08:09 ]
niektóre foteliki mają taki kapturek jak na wózku, czy to jest przydatne i praktyczne?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 sty 2012, 10:26

Witam.
Dzięki za troskę. :ico_buziaczki_big:
Wieczorem już sie zastanawialiśmy, czy nie jechać, ale powiem szczerze, ze boję sie szpitali, więc wziełam ciepły prysznic, zaaplikowałam 2 nospy, położyłam sie z nogami w górze i koło 23 zasnęłam, rano wstałam jak nowonarodzona, wieć mam nadzije, ze to tylko stres egzaminacu=yjny odbił sie na moim brzuszku i Oleńka jeszcze posiedzi w ciepełku, aby zdrowa i duża mogła przyjśc na świat.
teraz biorę sie za naukę bo w sobotę i niedzielę kolejne egzaminki.
Jadziu - gratki za kolejny tydzień!!! no i fajnie, ze wyjazd Wam sie udał:)
Binius - fajny fotelik, ale nie pomogę w wyborze, bo sama nie wiem co on powinieni posadac i jaki powinien byc, , chętnie poczytam wypowiedzi doświadczonych mam;) moje starsze dzieci jeżdziły w gondoli, foteliki miały jak już siedziły.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 sty 2012, 10:27

Wsumie już mielismy wracac w Piątek ok.22 Bo Lucek dzwonił przez babcie swoja ze tęskni i ze nie zasnie bez Nas.Oczywiscie Ja RYK! jak to Matka ale zaspiewalam Mu przez Telefon i usnoł.Jestem pod wrazeniem Sewcia bo łobuz w ogole nie okazywal ze chce mieć Mame blisko siebie…jak wrocilismy to uśmiechnięty i zadowolony był...Gorzej z Luckem bo się poplakal.Mami Synus
jak to czytałam to miałam łzy w oczach a co dopiero jak Franka zostawię :ico_olaboga:
Ja chwalę sobie dobrze dopasowane "smerfetki".
Dobrze się zresztą układają i przylegają.
ja tez zakładałam Frankowi i teraz też bede używać :)
Z Ziemkiem tez była jazda bo w Sobote wieczorem.dostałam skurczu do 30 minut później co 20minut...naszescie po kapieli przeszly ale nerwy były M. się smiał ze chciał być Górale i urodzić się pod Tatrami.
niech no Ziemuś jeszcze troszke poczeka :ico_nienie: :ico_sorki:
a tak wogule to trza by się zacząć przygotowywać nie?
może zrobić miejsce w komodzie?
poprać ciuszki i wogule przejrzeć co jeszcze jest potrzebne
ni emam wcale na to ochoty
ja dzis po południu jade do teściowej bo tam mam wszystkie ubranko po małym na przegląd :ico_brawa_01:

biniu_s, fajny ten fotelik

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 sty 2012, 10:44

witam

Brodzikowa, to super ze w jakimś sensie odpoczynek sie udał... :-D i brawa za 35 tydzien... :ico_brawa_01: tylko tez jeszcze sie nie rozdwajaj! :ico_nienie:

agasio, pewnie to sygnał abys zwolniła...dużo masz jeszcze tych egzaminow???

biniu_s, bardzo ładny fotelik...marka dobra wiec i dlatego nie tani...ale nie ma co oszczędzac na bezpieczeństwie naszych dzieciakow...a czemu do samochodu wam sie nie mieści :ico_haha_01: ?
ja dzis po południu jade do teściowej bo tam mam wszystkie ubranko po małym na przegląd
czas najwyższy :ico_oczko: u mnie już świeżutkie i poskładane leżą w komodze...tylko brakuje mi paru ciuszkow na pierwsze tyg...no i dla nie całej wyprawki do szpitala :ico_oczko:

Miłego dnia :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 sty 2012, 11:01

Dzwoneczku- jeszcze 4 egzaminy mnie czekają, mam nadzije, ze w ten weekend jaoś pójdzie i bede miał już wolną głowe. oby tylko stres sie na mnie źle nie odbił i skurcze nie wróciły:(
ten katar , który was dręczył prezszedł teraz na mnie :ico_placzek:

[ Dodano: 24-01-2012, 10:04 ]
Ja sie tak wczoraj przestraszyłam tymi skurczami, ze dziś kompletuję torbe do szpitala :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 sty 2012, 11:06

jeszcze 4 egzaminy mnie czekają, mam nadzije, ze w ten weekend jaoś pójdzie i bede miał już wolną głowe
to tylko mi pozostało trzymac kciukasy :ico_sorki: a potem proszę o błogie lenistwo i wyluzowanie :ico_oczko: :-D
ze dziś kompletuję torbe do szpitala :ico_oczko:
trzeba byc gotowym na wszelki wypadek :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 11:09

ale zaspiewalam Mu przez Telefon i usnoł.
- jeju,ale slodko :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:
.Gorzej z Luckem bo się poplakal.
- moj Andrzejek duzy chlopczyk a jak wrocilam ze szpitala z Zuzka po 7 dniach ,tez plakal i potem jeszcze po pierwszym turnusie,kiedy nie bylo mnie 3 tygodnie :ico_sorki:
ni emam wcale na to ochoty
- ja przez tego glupiego lekarza panstwowego tez nie,gdzie tam mi mysl krazy,ze powiedza,ze Szymek jest dziewczynka :ico_zly: I to jakos studzi moj zapal do myslo o przygotowywaniu czegokolwiek:ico_noniewiem:
niektóre foteliki mają taki kapturek jak na wózku, czy to jest przydatne i praktyczne?
- na nasz pore roku,kiedy rodzimy,to nie,dla mnie wygodny byl daszek,bo od waitru oslanial i slonka :ico_sorki:

agasio, dobrze,ze skurcze przeszly :ico_sorki:
.ale nie ma co oszczędzac na bezpieczeństwie
- pewnie,ze nie :ico_oczko:

Ja mam po Zuzi fotelik kupiony za 50 zl,nie mielismy samochodu wtedy ale musialam codziennie jezdzic na rehabilitacje taksowka i jednego dnia sie wkurzylam,podjechalam z panem pod komis,kupilam fotelik najszerszy jaki byl i sprawdzil sie super,teraz i dla Szymka bedzie ale nawet nie wiem jaka to firma :ico_oczko:

U mnie noc koszmarna,obudzilam sie z zatkanym nosem i strasznym bolek w klatce piersiowej :ico_olaboga: Normalnie kaszel sprawial mi bol,musze do lekarza isc,bo Prenalen sie skonczyl,a poprawy prawie wcale :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

24 sty 2012, 11:13

Ja mam po Zuzi fotelik kupiony za 50 zl,nie mielismy samochodu
po Dawidku też mam i też za 50 zł :ico_haha_01: bo też samochodu wtedy nie mieliśmy, ale czasem siostra nas woziła do lekarzy i wtedy był przydatny...
...a teraz dostaliśmy w spadku po braciszku ciotecznym...nowszy i z aktualnym atestem...wiec tez mamy to przez pierwsze miesiące z głowy ...ufff... :-D

dziewczyny wspołczuję wam katarów i kaszlow... :ico_olaboga: :ico_sorki:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

24 sty 2012, 11:14

hej.. ja bede sie odzywac jak remont skonczymy.. walczymy od soboty i konca nie widac.. Dawid wyrywał stara framuge z drzwi to razem ze sciana poleciało.. dobrze ze glowy mu nie rozwalilo, ale cegły były tylko pouklladane na framudze na gorze i nic ich nie trzymało.. mam meksyk w mieszkaniu jakby bomba je stratowała :P

jedyny plus ze zamowilismy łóżeczko z posciela kołderka materacykiem i ochraniaczem i ma baldachim ale tego nie bede montowac bo tam tylko kurzu bedzie pełno.. w zasadzie to nie drogo 290 zl tylko wiec sie oplacalo.. chyba :P

[ Dodano: 24-01-2012, 10:18 ]
binius Ty juz Kochana po remoncie?? ooo... ja jeszce w lesie.. płakac mi sie normalnie chce.. ;/ ależ Ci zazdroszcze ;(

[ Dodano: 24-01-2012, 10:18 ]
Kochane gratulacje kolejnych tygodni :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość