Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 sty 2012, 10:20

hej dziewczyny

ja od dawna wiem o słoiczkach itp, w końcu w szkole sie dowiedziałam tych wszytskich rzeczy :ico_noniewiem: no ale taki przemysł u nas, nic nie zrobimy :ico_noniewiem: jedyne co mozemy to kupowac to co rzeczywiscie nam pasuje :ico_noniewiem:

a afera ze szkłem była z kaszką bananową nestle

co do mrożenia- ja mrozę w słoiczkach tych małych po deserkach bobovity :ico_noniewiem:
trzeba zostawić 1cm luzu zeby lód mógł się spiętrzyć i słoiczek nie pęknie wtedy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dla mnie to wygoda bo dłuzej trzymac można :ico_oczko:

[ Dodano: 24-01-2012, 09:43 ]
oglądałam przed chwilą polsat news - rzeczywiście zgodzili się nasi na podpisanie ACTA - ale mówili ze musi to jeszcze zatwierdzic i Polski i Europejski parlament - więc może nie przejść :) a i ta grupa anonymous ma hackowac większe portale żeby pokazać swoj sprzeciw - więc może Ci na górze zrozumiejaze to zły pomysł.. oby :ico_sorki: :ico_sorki:
no Wikipedia już sama strajkowała :ico_sorki:

nasza Biblioteka Uniwesytetu Ślaskiego też nie mogłaby wtedy przez net udostępniać studentom książek :ico_olaboga: ja nieraz w domu siedziałam i czekałam kiedy moge "zaklepać" ksiązke przez net w bibliotece teraz ma to zniknac?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 sty 2012, 10:56

dzień dobry,

ja z kawusia, Iza wciąga mleczko, w nocy oki, poszła spać o 19 przebudziła się około 22.30 później o 24 ale nie dałam Jej mleczka tylko z brzuszka położyłam na boczek, dałam smoczka i pieluchę i spała do 2 :ico_sorki: później o 4.30 mleczko i wstała na dobre o 630 :ico_noniewiem: ale już byłam u teściowej i powiedziałem ze dziś z młoda idzie na spacer a ja napalę w piecu, wywieszę pranie bo się robi i wyprasuje :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

i może załatwi mi pracę tak na 4 godz dziennie od poniedzałku do piątku
super trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 sty 2012, 11:33

no taak co do nawożenia człowieczymi odchodami to racja, ze niezbyt madre, bo mamy zarazki, pasożyty itp:(

słoiczki deserkowe izuś_85, o to ja będę takie zbierać, bo i w zamrażarce lepiej takie trzymać:):)

już nie mogę doczekać sie kiedy maóły będize jadł stałe dania, ale czekam do 5 miesiaca jego, już niedługo:):):)

a w ogóle doberek:)nocka średnia, mały budził sie co godzinę, nie wiem juą co robić by to zmienić, czy mozliwe by był głodny, fakt, że smok wypada to płacze, ale on =sam go jakoś wypluwa:( eh chyba trzeba przetrwać ten okres jakoś

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sty 2012, 11:49

Cześć laski. U nas noc okropna , Maja co chwilke sie budziła i wierzgała nóżami i chyba wiem dlaczego... zrobiło sie jej odparzenie na pupci i byc może , ze ją to bolało... dziwne to odparzenie bo nigdy nie miała i Kuba tez nie miał a teraz zimno i odparzenie??? nie dziwiłabym sie w lecie jak jest upał ale teraz? no i tak co chwilke jej pampersa przebieram i wietrze te dupinę... i ten starszy tez nie mógł cos spac i codził tzn wędrował całą noc z jednego łóżka do drugiego, a to pic a to siku i tak w kółko :ico_olaboga: do zwaiowania

[ Dodano: 24-01-2012, 10:56 ]
O udało mi się ( no może nie tak na 100%) uchwycic dwa pierwsze ząbki Majki
Obrazek
Obrazek

a tak zazwyczaj spi sobie :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sty 2012, 12:02

Cześć!

Ja też będę mrozić obiadki!
Przy Zuzi to mroziłam jak większa była, mroziłam w plastikowaych miseczkach z wieczkiem.
A teraz już zacznę słoiczki zbierać.
Zuzi gotowałam co drugi dzień, no ale wtedy jadła dwa dni to samo.

marcz trzymam kciuki za pracę!!!

zirafka, może to nie odparzenie, tylko, sama nie wiem, jak to nazwać :ico_noniewiem: "kobieca infekcja". Ja tak przy Zuzi miałam, myślałam,że to odparzenie, chyba wszystko przetestowałam, w końcu poszliśmy do lekarza i ona stwierdziła,że to z nadmiaru higieny :ico_olaboga: , dostaliśmy dwie maści,żeby smarować na zmianę- tormentiol i drugiego nie pamiętam.

A u nas lepsze nocki, o dziwo jedno cycanie, ale pobudka o 6.30 :ico_spanko:
Maciek już ma drugie drzemanko :-D

[ Dodano: 24-01-2012, 11:04 ]
zirafka, :ico_brawa_01: piękne kiełki :ico_brawa_01:
Hmmm... a może Ty jej światło zgaś ;-) skoro tak szuka cienia pod pieluszką :-P

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sty 2012, 12:05

zirafka, może to nie odparzenie, tylko, sama nie wiem, jak to nazwać "kobieca infekcja". J
nie to jest odparzenie bo to sa takie bable jak sie ma przy odparzeniach

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sty 2012, 12:06

zirafka, u Ciebie widzę podusia i kołderka.
A jak pozostałe maluszki śpią?
U nas licho :-D u nas za poduchę robi pieluszka flanelowa, a za kołderkę -kocyk. Dość pusto w łóżeczku :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sty 2012, 12:06

Hmmm... a może Ty jej światło zgaś
do takiego samego wniosku doszłam, że ona robi sobie po prostu noc :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sty 2012, 12:09

to jest odparzenie
a no to tak. U nas było bez bąbli, bardzo czerwono, takie zaognione, pewno ją to piekło :ico_noniewiem:
Może kremik zmień.
U nas coś sudokrem nie pasi już.
Mam bepanten, co na brodawki kupiłam, smaruję na noc,a w dzień to rzadko, bo nie ma potrzeby.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sty 2012, 12:18

u Ciebie widzę podusia i kołderka.
tak , pozostałośc po Kubie...a dlatego kołderka bo wjej pokoju jest najchłodniej i boje się , ze jest jej zimo bo mi np w tym pokoju jest chłodno jakbym się odkryła ( 18 stopni )
U nas coś sudokrem nie pasi już
to samo zauważyłam, i teraz mam nivea ... zobaczymy... na razie padła bo nie spała od 7.15 :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość