Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 11:43

binius Ty juz Kochana po remoncie?? ooo... ja jeszce w lesie.. płakac mi sie normalnie chce.. ;/ ależ Ci zazdroszcze ;(
Kochana powodzenia, ja zaczynałam remont 14 listopada i trwał on 10 tygodni, po odliczeniu świąt 8 tygodni. Byłam na podobnym etapie ciąży co Ty, bo w 23 tygodniu ciąży chyba i powiem Ci że teraz się ogromnie cieszę, że już po ale nie polecam nikomu i nigdy bym się nie zgodziła na coś takiego gdym wiedziała co mnie czeka. Także trzymam kciuki by u Was poszło w ekspresowym tempie, bo ja zamiast cieszyć się ciążą stresowałam się i zamartwiałam czy z kasą wyrobimy.

dzwoneczek82, iw_rybka ja mogę pożyczyć od bratowej mojej albo mojego K. fotelik, ale tylko na wyjście później i tak muszę kupić. U nas niestety nie ma komisów, jedynie internet zostaje ale jakoś nie jestem przekonana bo u nas żeby gdziekolwiek się ruszyć to muszę dziecko w samochód wkładać, wszędzie daleko więc wole nowy. Za to coraz częściej zastanawiam się nad wózkiem używanym. Chyba kupię sam głęboki używany a później już spacerówkę nową i porządną.

dzwoneczek82, jak wsadzę fotelik za siedzenie do auta to tylko ja mogę prowadzić, bo mój K. ma za długie nogi a siedzenia nie będzie można już cofnąć :-D Tylko teraz się tak zastanawiam, bo kiedyś o tym czytałam i teraz już nie pamiętam, bezpieczniej fotelik za siedzeniem pasażera czy kierowcy przypinać?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sty 2012, 11:45

fotelik to jeden z najlepszych na rynku
ja mam po jagodzie jeszcze tez maxi cosi ale city
w świetnym stanie więc bedzie dla młodego
na tej stronie macie testy fotelików
link usunięty przez obsługe forum
włśnie dlaczego ci sie nie miesci w aucie?

ja mam mnóstwo fotelików bo mamy dwa auta i nie chce nam sie przenosić
w sumie mamy 5 fotelików i ja mam fioła na tym punkcie
moje dzieci nie jeżdzą w gondolach ani na kolanach NIGDY!!!!!!
a jak kiedyś któryś z dziadków przewiózł tak jedną to myślałam że łapy pourywam w taką furię wpadłam
Ostatnio zmieniony 25 sty 2012, 11:47 przez jagodka24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 12:00

jagodka24, czyli choć drogi to porządny i bezpieczny? Ja też nie wyobrażam sobie wożenia dziecka w gondoli choć wiem że teraz są już takie przystosowane do przypięcia w aucie no i niektóre dzieci ze względu na małą wagę mogą w nich jeździć. A na kolanach to już wogóle tragedia, jak słyszę od znajomych że dziecko nie chce w foteliku jechać i je w czasie jazdy wyciągają to mnie doprowadza do "białej gorączki"!

Mamy małe auta, ja mam Clio a mąż Bravo no a te foteliki dość pokaźnych rozmiarów są i przedniego fotela za bardzo nie można cofnąć gdy fotelik jest wpięty, tylko tyle. Ale myślę, że zmienimy auto w tym roku więc chyba nie będę się tym za bardzo sugerowała.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 sty 2012, 12:31

a ja kupilam dla kubusia taki za 100 zł... nie pamietam firmy..wiem ze cos baby .....
mu juz spacerek mamy zaliczony..pogoda dzis u nas cudowna słoenczko swieci...

[ Dodano: 24-01-2012, 11:34 ]
ciekawe jak tam Mad czy dostala juz ta kroplowke....

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 sty 2012, 12:38

mu juz spacerek mamy zaliczony
a my nie dlugo wybywamy

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 12:44

ciekawe jak tam Mad czy dostala juz ta kroplowke....
no właśnie..., tak bidulka wyczekuje Martynki a Ona twardo w brzuszku siedzi.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 sty 2012, 13:01

ja na kube tez tak czekalam .... wiem co to znaczy... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

24 sty 2012, 13:04

Witam :ico_ciezarowka:
ja bede sie odzywac jak remont skonczymy.. walczymy od soboty i konca nie widac..
Nie martw się kochana, nie Ty sama masz remont :-) U nas, jak pisałam, wszystko się opóźnia bo ściany nie schną.. ale postęp jest, bo chyba dziś wieczorkiem da radę wejść i może jutro będziemy malować :-D potem tylko panele założyć i najgorsze- posprzątać :ico_olaboga: damy radę kochana :-)
a ja po wczorajszej wizycie ok.. wszystko elegancko pozamykane, chociaż mój mąż straszył mnie że synuś na bank wyjdzie wcześniej przez ten mój paskudny kaszel... Ginka kazała mi brać flegaminę, bo kaszel znów jest suchy..sama też osłuchała mnie, no i jak zwykle nic nie słychać.. już wolałabym mieć jakieś zapalenie oskrzeli czy czegoś, byleby wiedzieć skąd ten kaszel jest :ico_sorki: No, a poza tym ok, synuś rośnie jak na drożdżach, waży już 1900g :ico_szoking: No ale wg terminu z usg połówkowego, to jesteśmy w 32 tygodniu :ico_oczko: Ginka powiedziała że lepiej żeby mały wyszedł wcześniej :ico_noniewiem: I mamy już +12kg :ico_wstydzioch:
I stawiam :ico_tort: za 31 tydzień :-D :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 13:05

Sylwia, byle tym razem Lenka nie wykręciła Wam takiego numeru.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 sty 2012, 13:07

Gratuluje 31 tygodnia Asieńka

[ Dodano: 24-01-2012, 12:09 ]
biniu ojj marze o tym aby wyszla w terminie :) bo takie czekanie po jest najgorsze..... czlowiek sie juz denerwuje.. wiem co przezywa teraz Mad no chyba ze zaraz na forum ktos oglosi ze Martyna wyskoczyla :) zagladam tam co chwile na wątek :) :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość