nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 sty 2012, 12:23

Dzień dobry. U nas nocka w porządku. Mały raz wstawał do jedzonka. Spaliśmy do 9. Teraz ma pierwszą drzemkę więc mam chwilę.
zirafka fajne zdjęcia :) mój też mientoli pieluchę zanim zaśnie i często ma ją na oczkach jak przychodzę :P też sobie noc robi hehe inteligentne dzieci :ico_brawa_01:
zirafka, u Ciebie widzę podusia i kołderka.
A jak pozostałe maluszki śpią?
U nas licho :-D u nas za poduchę robi pieluszka flanelowa, a za kołderkę -kocyk. Dość pusto w łóżeczku :-D
my też mamy kołderkę i podusię taką płaską. A w nocy u nas piec nie chodzi - tylko raz się włącza żeby dogrzać, więc temp potrafi spaść do 16 stopni to na noc Alanka owijam w kołderkę i przykrywam kocykiem.

marcz powodzenia z pracą. A kto zajmie Ci się Oliwką? Mi to do pracy na razie nie śpieszno. Już pytali czy wrócę do tej agencji reklamowej gdzie pracowałam wcześniej, ale powiedziałam, że na razie nie :P. Może gdybym mieszkała na miejscu to chciałabym ale dojeżdżać 20km w jedną stronę to mi się nie chce, leniuch się zrobiłam. Zresztą nie miałabym z kim zostawić Alanka :/

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 sty 2012, 12:31

Mi to do pracy na razie nie śpieszno.
bosz jak ja sobie pomyślę o moim powrocie to az mi ciarki przechodzą brrr a ja juz jadę na opiece, potem niewiem co wykombinuję ale cos będę musiała bo nie mam z kim zostawić małej, zresztą nawet nie chce mi sie wracac do mojej pracy bo jej po prostu nie lubie ot tak....

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sty 2012, 12:39

tez bym chciala mrozic, ale zepsula nam sie lodowka z zamrazarka.. mielismy dodatkowa lodowke w schowku, ale nie ma zamrazarki ani polek.. :ico_olaboga: masakra..

marcz powodzenia, obys dostala te robotke :-)

elibell niedawno Oli tak samo wstawal co chwile na jedzenie no i jak go ulozylam inaczej w lozeczku to juz jest lepiej.. moze oprocz dzisiejszej nocki :ico_sorki:
a i mam pytanie do Ciebie - jak u Was w domu jest z autami i prawami jazdy? macie prawka? i ile aut? chodzi mi o ubezpiecznie, bo chcemy kupic auto ale ubezp to 4-6tys rocznie.. wiec postanowilismy zrobic moja mame pierwszym kierowca i wlascicielem a M bedzie dodatkowym. i problem jest, ze czytalam, ze No Claim Bonus liczy sie tylko na jedno auto, ale jak wypelnie wszystko na gocompare.com to tam jest pytanie o NCB - to wypelniam ze ma 3 lata.. ale to w sumie nie jest oszustwo bo przeciez wypelniam tez ze to bedzie drugie auto? wiec tylko odpowiadam na pytanie, ktore tam jest, co myslisz? bo ja juz sie gubie w tym dziadostwie :ico_zly: :ico_zly:

zirafka widac zebulki, ale fajnie :ico_brawa_01:
A jak pozostałe maluszki śpią?
Oli ma tylko materacyk przykryty kocykiem - bo latwiej wyprac jak zygnie niz rozbierac cale lozko - i taki maly kocyk/komforter.. nie przykrywam go jeszcze niczym, jak bylo chlodno to spal w spiworku, a teraz w samych spioszkach i skarpetusiach jak ma stopki zimne :ico_oczko:

[ Dodano: 24-01-2012, 11:42 ]
temp potrafi spaść do 16 stopni
u nas jest 20-22, przy nizszej chyba bym zamarzla :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 sty 2012, 12:45

kurczaczek się smaży, ziemniaczki też już obrane, pranie poskładane jeszcze tylko wyprasować muszę :ico_sorki:

co do poduszki i kołderki to kołderkę mamy ale poduszki na razie nie bo iza śpi na brzuszku a poza tym lubi pieluszkę mieć pod głową i tez ja tarmosi :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 sty 2012, 13:05

u nas jest 20-22, przy nizszej chyba bym zamarzla :ico_szoking:
W ciągu dnia też tyle mamy ale w nocy lepiej się śpi jak chłodniej. Jak byliśmy u moich rodziców tam było jakieś 23-25stopni na okrągło i w dzień i w nocy to Alanek budził mi się częściej, kręcił się, rozkopywał a spał pod cieniuteńkim kocem. Za gorąco mu było. I co ciekawe u nas mamy ok 2-3w nocy włączony piec żeby podgrzać do 20 stopni to od razu mały się budzi bo pić mu się chce

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 sty 2012, 14:00

Agus, obydwoje mamy prawko z tym, że ja nie jeżdżę, po prostu nie czuję tego i dzis już mało pamiętam z jazdy, ale ubezpieczenie mamy razem, taniej wyszło nam wziać razem jak gdyby mąż brał tylko na siebie, no i jedno auto, kiedyś myśleliśmy o drugim, małym dla mnie, najlepiej w automacie bym może sie przemogła i jeżdziła ale jak obliczyliśmy koszta, to niestety podziękowałam za taką przyjemność, nie zarobiłabym na utrzymanie tego auta

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 sty 2012, 14:46

ja dziś nie poznaję swojego dziecka :ico_szoking: spała od 10 do 13 :ico_sorki: zjadła obiadek położyłam Ją na macie a ta płaczę, w leżaczku płaczę, zaniosłam do łóżeczka a ta teraz gada,piszczy i śmieje się w głos :ico_szoking: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 sty 2012, 14:48

Cały dzień płaczi noszenie na rękach na 3min jej samej nie mogłam zostawić... Nie wiem co jej jest. Sił nie mam... Masakra...
Hmm a może ząbki lub skok rozwojowy ?
Dzisiaj dzwonił wujek i może załatwi mi pracę tak na 4 godz dziennie od poniedzałku do piątku :ico_brawa_01: Wpadnie nam jakieś 5stówek
Trzymam kciuki.Fajnie tak na chwilkę się oderwać od tego wszystkiego i jeszcze parę groszy zarobić , aż się lepiej czuje człowiek.
jak już Oliv zacznie raczkować i łazić po domu to się zacznę martwić dopiero jak się cicho zrobi :ico_haha_01: Znak że coś tam szkudzi :ico_haha_01:
hehe oj tak
Wczoraj byłam u znajomej.Syn ma 2 latka ,ona poszła mała przebrać a on został na dole.Cisza taka , schodzi na dól a on kostkę rosołową je.
nie wiem czy wam wspominałam ale ten głąb wbił sobie igłe 2 tyg temu w sobote w pięte
O matko .No to nieźle.Teraz jak szwy zarosły to będzie chyba boleć.Mnie zarosły troszku tam na dole po porodzie to myślałam że odlecę .
a teściowa ? hm. Liwka jej nie lubi
Nie wiem o co chodzi z teściowa ale zołza skoro własne wnuczki nie chce widywać czy uznać.
to akurat normalka jest, przecież wszystko nawożone jest gówienkiem by lepiej rosło hihihi
No tak ,ale takim z gospodarstwa gdzie są kurki krówki zwierzątka i te odchody są super dla ziemi .Żaden nawóz nie da takiej mocy i zdrowia .Ale ludzie niestety wywożą szamba z swojego gospodarstwa gdzie są chemikalia.
izuś Ty pisałaś, że gotujesz i zamrażasz jedzonko dla dzieciaczka, a powiedz jakich słoiczków używasz do tego?
Ja małej nie gotuje ale będę na pewno mrozić w woreczkach .My jak gotujemy bigos ,fasolkę czy inne tego typu jedzonko o mrozimy w woreczkach.
A jak pozostałe maluszki śpią?
Moja na razie śpi u nas w sypialni w koszyczku wiec wkładam ją w śpiwór i przekrywam lekkim kocykiem.A gdy spała w swoim pokoju 2 dni to leżała na bardzo płaskiej podusi i przykrywałam ja kołderką.
O udało mi się ( no może nie tak na 100%) uchwycic dwa pierwsze ząbki Majki
a tak zazwyczaj spi sobie :-D
ihhihi jaki fajny króliczek
I śpi tez fajnie
w nocy lepiej się śpi jak chłodniej
Dokładnie.
U nas w dzień gdy się pali jest max 20 , czasem 21 ale to wtedy gdy tato jest w domu i co chwile dokłada.Ale to już za wysoka temp dla mnie.W sypialni gdzie śpimy z mała mamy max 18 stopni.Ja dużo wietrze ten pokój bo w chłodzie lepiej się śpi i tym bardziej że mała ma katar to chłód jej pomoże oddychać.
Ja od początku mówiłam , nie palić w domu więcej niż zawsze tylko dlatego że jest dziecko.Ona zdrowsza przez to nie będzie.

[ Dodano: 24-01-2012, 13:52 ]
Byłam z mała dziś u alergolożki.Znaczy się byłam ale nie przyjęła mnie bo ja nie wiedziałam że muszę mieć skierowanie od pediatry.Wyszłam z kwitkiem .Ale umówiła mnie na jutro popołudniu .
Potem pojechałam od razu do pediatry po skierowanie i by małą osłuchała bo ten katar ma już ponad 2 tyg , ale na szczęście nic nie charczy jej i osłuchowo jest czyściutko. Powiedziała że jeśli nic nie pogorszy się to w poniedziałek mogę przyjść na szczepienie .

Moja zasnęła w drodze powrotnej czyli przez 12 i śpi do teraz w łóżeczku.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 sty 2012, 16:39

Antek śpi od kilku dni na podusi,wcześniej miał płasko. Kołderka nawet nie wyjęta,przykrywamy tylko kocykiem ;-)

zirafka fajne zęby ma Maja :-D ależ ona podobna doKuby :ico_szoking:

marcz z tym brojeniem w ciszy masz rację.. Ostatnio Antek siedział na łóżku, bawił się zabawkami i gadał..a ja sobie czytałam..nagle cisza..patrzę,a on dorwał moje okulary..niby były poza jego zasięgiem :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 sty 2012, 17:27

Ja po obiadku.Kawka wypita.Mała zasypia w łóżeczku na ostatnia drzemkę.
Mnie też coś spanie bierze ale szkoda się kłaść bo mała długo nie pośpi ,więc szkoda się paprać. Położę się chyba dziś wcześniej.

Jutro o 17 jadę z mała do alergolożki. Mam nadzieje że w końcu zostaniemy przyjęte. A zawiezie nas znajomy mój bo P w pracy .Ja mam prawko ale w nocy nie ma szans bym prowadziła , a tym bardziej sama .Jeśli mąż siedzi obok to pojadę gdzieś blisko ale dalej nie ma szans.Po prostu nie widzę za dobrze,oczy mi się szybko meczą.

[ Dodano: 24-01-2012, 19:27 ]
A co tu taka cisza całe popołudnie ?

Moja zasypia w koszyczku a ja zaraz ide po kolacje.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości