Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 sty 2012, 12:22

witam,

posprzątane już mam, parsowanie zrobiłam i teraz popijam kawusię, od kilku dni mam plamienie a dziś brzuch tak mnie napitala że już 4 tabletki przeciwbólowe zjadłam :ico_zly: do tego jeszcze na 14 wizyta u dentysty :ico_chory:
U ans noc taka sobie, nie wiem czemu ale Iza ma coś ostatnio ciężkie nocki, nie może tak porządnie zasnąć jak zje mleko, cały czas śpi na tym brzuchu, próbuje Ja kłaść na boki ale płacz okrutny jest wtedy, w dzień też inaczej nie zaśnie jak na brzuchu, wieczorem idzie spać o 19 bo od 18 jest już płacz, pisk nic nie pomaga :ico_noniewiem:
mam nianie!
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jutro mam 2 etap w innej firmir -
i jak poszło?

Malinkax33, matko ale przejścia w nocy miałaś

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 sty 2012, 13:33

guś ja Alanka kładę o 12-13 na pierwszą drzemkę a na drugą o 15-16,
my w podobnych godzinach mamy spanie
izuś_85 napisał/a:
ja mam 25 stopni i nie wyobrażam sobie mieć mniej ja zmarzluch jestem

O matko ale to nie zdrowe jest takie ciepło. Częściej się choruje.
o masakra z ta temperaturą... my na poprzednim mieszkaniu mileiśmy bardzo ciepło i to było jednym z powodów naszej przeprowadzki, bo co chwilke Kub anam tam chorował, wogóle to mało kto do nas chciał przychodzić bo tak było gorąco, a w lecie to juz masakra była i chociaz mielismy założone zewnętrzne rolety to i tak panowała tam duchota ufff jak sobie przypomnę to az mnie poty oblewaja.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 sty 2012, 13:33

A ja z Alankiem bawiłam się do 12, bo już taki zmęczony był, że zamykał oczy przy zabawie. Odłożyłam do łóżeczka i nie śpi wcale, do tej pory śpiewa sobie... szok :-P
U ans noc taka sobie, nie wiem czemu ale Iza ma coś ostatnio ciężkie nocki,
oby się unormowało :ico_sorki:

[ Dodano: 25-01-2012, 12:36 ]
o chyba mój bąbel odlatuje bo coraz ciszej śpiewa i dłuższe przerwy robi hehe

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

25 sty 2012, 13:51

Hej:)
U nas nocka w normie:)
Temperatura u nas to max jest 20 stopni. Jak jedziemy gdzieś indziej i jest 20 kilka stopni to mała zaraz zaczyna marudzić, bo za gorąco jej...

Malinka Ty to naprawdę jesteś silna!! Ja to bym osiwiała przy takiej przygodzie :ico_szoking:

Z tą pracą u wujka jednak nie wyszło... Ale już załatwiam sobie następną :-D Jeszcze lepszą bo mam jakąś minutkę do pracy :ico_brawa_01: W sklepiku osiedlowym na dwie zmiany tydz tak tydz tak :-D

szkieletorekpytałaś kto nam będzie z Małą siedział zapomniałam Ci odp :ico_wstydzioch: Głównie to my będziemy z nią na zmianę.. Tylko jak ja będę musiała iśc na 2 zmianę a P na pierszą to na 2 godzinki moja mama podjedzie albo któraś z moich sióstr... Już ustaliliśmy wszystko dogadaliśmy i mam nadzieję że zacznę od lutego :ico_brawa_01: Wreszcie jakiś przypływ gotówki będzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie trzeba będzie tak na wszystko wyliczać tylko już na spokojnie kaski by nam starczało :ico_brawa_01:

O 14 idę tam rozmawiać :-D

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 sty 2012, 14:02

Znowu sie pojawiła temp, teraz zasneła... Poza temp nic jej nie jest, skad to cholerka..
zasneła teraz sama o dziwo... nic nie działa na nią.
Oprócz chłodnej kąpieli... wgl Patryk wrócił z pracy, noga jak bania. Pojechał na pogotowie... a ja czekam na tescia i do lekarza, jak nie to bede musiała taxi jechac bo tesc cos ma muchy w nosie ^^ odezwe sie wieczorem... paaa;*
Ty to naprawdę jesteś silna!! Ja to bym osiwiała przy takiej przygodzie
e tam osiwiała byś ;D ktoś musi zachowac zimna krew jak druga osoba sobie śpi nie? Pisałam do mamy, kontaktowałam sie z nią co robić, sama to też se dużo moge xD
o chyba mój bąbel odlatuje bo coraz ciszej śpiewa i dłuższe przerwy robi hehe
moja jak ma humor to nuci melodie aaaa kotki dwa z tym ,że jej wykonanie brzmi aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa aa! coraz ciszej aż zasnie ;)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 sty 2012, 14:05

O 14 idę tam rozmawiać
trzymamy kciukasy!!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 sty 2012, 14:24

Malinka moj chrzesniak mial bardzo wysoka temp jak mu szly zabki, zawsze pow. 40 stopni, wiec moze i u was sie cos kluje?
a wymioty..w sumie normalka, jezeli przy goraczce podalas mleczko, zwazylo sie i musilo jakos ujsc..przynajmniej mi zawsze mowiono ze przy goraczce nie podawac dziecku mleka :ico_noniewiem: a jaka Liwka juz fajna :-D
a wiesz ze ja myslalam ost o was, jak sie macie..a tu przeprowadzka sie szykuje..ho ho..mi sie wydaje ze to nie najlepszy pomysl, jezeli twoj maz jest mamicycusiem, tesciowa moze wam nie dac zyc :ico_noniewiem: obym sie mylila :ico_sorki:
a Liwcia swietnie siedzi i mowisz ze juz taka ruchliwa?moja siedzi tez swobodnie, bawi sie, ale przesuwac sie jeszcze nie zaczela..

a w lozeczkuto spi, ale tylko i wylacznie w nocy, w dzien upodobala sobie wozek, wiec poki sie miesci w tym domowym to spi, albo lozko u Mili w pokoju, ale jak juz zacznie porzadnie harcowac, mysle ze m-c, dwa to rozloze kojec dla wlasnego spokoju jak bede musiala isc do kuchni czy lazienki, zeby cos nie narobila..

zirafka ale Majcia slodziak, jakie swietne zabki! :ico_brawa_01:

gosia gratulacje na znalezienie niani, oby dla Bartusia byla dobra!!poinformowalas ja o kamerce? :ico_oczko:

a poczytalam pare ost stronek i normalnie w szoku zostalam co o tych obiadkach pisalyscie...ja osobiscie nie kupuje Gerbera, ale nie raz dostaniemy jak ktos przyjdzie w odwiedziny, ale od dzis juz kzdemu zapowiem zeby omijal Gerberki wielikm lukiem..to jest nie wyobrazalne zeby takie dziadostwo dzieciakom pakowac, pzreciez to nie jest jakas taniocha, cena nie odbiega wiele od innych producentow :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 sty 2012, 14:35

o hej ladybird dawno Cie nie było? Jak tam Kalunia? Jak po rehabilitacji? No i jak tam po tym usg główki?
ale od dzis juz kzdemu zapowiem zeby omijal Gerberki wielikm lukiem..
ja uważam, że każde słoiczki to dziadostwo. Zawsze tak zachwalali te gerberki a tu proszę co w nich siedzi. Inne też zachwalają, a ja ufam tylko sobie bo sama wiem co miksuje. A po tych artykułach tylko potwierdziły się moje obawy

O moje dziecko się chyba budzi bo coś mamrocze do siebie heehe :)

[ Dodano: 25-01-2012, 13:39 ]
jak się wasze dzieciaki zachowują po przebudzeniu?
Mój jest niesamowity, bo jak się budzi to zero płaczu. Czasem długo sobie leży cichutko, a czasem gada do siebie, śpiewa albo bawi się rączkami lub jakąś zabawką. A jak mnie lub męża zobaczy to się chichra głośno.
Dla mnie to strasznie dziwne, bo jak pilnowałam kiedyś jednej dziewczynki to za każdym razem gdy się budziła to darła się w niebogłosy, cały blok ją słyszał, jakby ją ze skóry obdzierali :ico_olaboga:

[ Dodano: 25-01-2012, 13:43 ]
A jeszcze co śmiesznego - mój mąż za każdym razem jak Alanek się budził to mówił: "pokaż jaki już duży jesteś" i jak Alanek się przeciągał z rączkami w górze to mówił: "o taki taki duży" i teraz na słowo "taki duży" Alanek unosi ręce do góry... sama jestem w ciężkim szoku jakie te dzieci teraz inteligentne - przecież ma dopiero 5miesięcy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 sty 2012, 15:15

Mój jest niesamowity, bo jak się budzi to zero płaczu. Czasem długo sobie leży cichutko, a czasem gada do siebie, śpiewa albo bawi się rączkami lub jakąś zabawką.
u mnie jest dokladnie to samo bawi sie rączkami, rozglada się. Czasem nawet nie wiem że się obudziła chyba że pcha rączkę do buzi i mlaska :-D
A jeszcze co śmiesznego - mój mąż za każdym razem jak Alanek się budził to mówił: "pokaż jaki już duży jesteś" i jak Alanek się przeciągał z rączkami w górze to mówił: "o taki taki duży" i teraz na słowo "taki duży" Alanek unosi ręce do góry... sama jestem w ciężkim szoku jakie te dzieci teraz inteligentne - przecież ma dopiero 5miesięcy
heheh rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 sty 2012, 15:58

sprytny Alanek :ico_oczko:
moja tez usmiechnieta, no chyba ze obudzi sie bo sie czegos wystraszy np jakis halas to wtedy marudzik sie wlacza :ico_noniewiem:

a Kalunia nadal sie rahabilituje, postepy sa, rozwija sie fajnie, obracac sie na brzuch czy plecy sama jeszcze nie umie, ale boczki juz opanowala i sama stabilinie siedzi, przesunie sie brzuchu wokol wlasnej osi..neurolozka twierdzi ze idzie coraz szybciej ku dobremu,a ta szczelina w glowce powiekszyla sie o 1 mm ale jak neurolozka twierdzi nie ma sie czym przejmowac, nie robi to zadnej roznicy jezeli dziecko robi rozwojowe postepy, wiec ja ku temu przystaje :-) mamy sie nadal rehabilitowac i kontrolowac co 2 m-ce, pewnie tak bedzie do czasu az zacznie chodzic, przynajmniej tak miala moja sasiadka, ze jak dziecko juz opanowalo wszystkie czynnosci te poczatkowo rozwojowe to juz sprawa rehabilitacji sie zakonczyla..zobaczymy jak bedzie..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość