Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 sty 2012, 11:26

Hej :-)

aga216, wyszalej się też za mnie na nartach :ico_oczko:

Inuno, współczuję tych nieprzespanych nocek :ico_pocieszyciel:

aneta11, i jak tam rozmowa ???? pisz nam tu szybko :-D

magda1614, super,że po badaniach wszystko dobrze :ico_brawa_01: no i faktycznie dobrze,że na tą prowokację nie poszłaś,bo nieźle by Cię załatwili :ico_noniewiem:
Ten kubeczek bardzo fajny,bo dziecko pije z niego jak z normalnego kubka, z której strony chce i nic się nie wylewa :-D jest z firmy lovi.

tabogucka, oj, Tobie też współczuję tych płaczy Szymusia :ico_pocieszyciel: oby te ząbki szybko wyszły :ico_sorki:

A u dentysty nawet fajnie,bo Karolcia dała sobie pogrzebać w buźce :-D
Podobno wolniej jej szczęka rośnie,a zęby duże i się nie mieszczą, no i będzie musiała nosić aparat jak już stałe zęby wyjdą :ico_noniewiem: a teraz ma lipę w buzi,bo zęby się ściskają i ma popsutych 7 zębów :ico_olaboga:
Jeden już jest martwy podobno, a w jednym zrobiła się przetoka i już wiemy skąd takie złe wyniki badań ma,bo limfocyty jej wychodziły bardzo wysokie i OB, no i to przez to. Dentystka jej wyczyściła zęba,żeby ta ropa schodziła przez niego,a nie pchała się gdzieś indziej i na wtorek jesteśmy umówieni na wyrywanie :ico_noniewiem: będą próbować podać znieczulenie miejscowe ale znając Karolkę czarno to widzę,bo jak zobaczy igłę to już jej gorzej,a co dopiero jak do buzi będą jej chcieli włożyć :ico_olaboga: w sumie nigdy nie wiadomo i może akurat się uda :-) ale musi sobie dać zrobić,bo inna opcja to znieczulenie ogólne ale na samo to słowo robi mi się słabo, więc bardzo bym nie chciała,żeby w ten sposób jej usuwali... :ico_olaboga: No nic, wszystko okaże się we wtorek :ico_sorki:

A u nas zima na całego :-D całą noc padało i teraz też ciągle pada i już jest biaaaało wszędzie i jest duuuużo śnieżku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Myślę,że utrzyma się dłużej,bo jest -1 :-)
Może w reszcie uda się nam wyjść na sanki :-D :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

26 sty 2012, 13:39

Hej :ico_haha_02:

U nas tez mrozi, w nocy troche śniegu tez spadło, ale dzieci jeszcze maja katrek, dzieki Bogu juz widze ze sie konczy :ico_sorki: :ico_sorki:

W sobotę idziemy do mojej chrześnicy na roczek wiec siedzimy w domku żeby dzieci doleczyć :ico_noniewiem:

Aniaaaa ten kubek naprawde świetny , nie miałam pojecia o jego istnieniu, a Oksana zabiera nam szklanki i chce pic sama wiec pomyśle nad zakupem takiego kubeczka :ico_brawa_01:

magda1614 dobrze ,że po badaniach w porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inuo a moze spróbuj dac małemu cos przeciwbolowego na noc jesli go tak ząbki męczą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za szaleństwo na nartach

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

26 sty 2012, 17:11

Witam :)

Takze rozmowa poszła w miarę dobrze oni to otwierają od lutego chyba ze cos sie zmieni jakby nie zdążyli,maja dzwonic do mnie bo wiadomo duzo chetnych ciekawe ...ale bede i tak dalej szukać :ico_sorki:

magda1614 :ico_tort: :ico_tort: za 10 miesięcy :-D
No szkoda ze tak płakał bidulek :ico_sorki:
szyba 430zł i dzis sie robi nareszcie bedze auto miała,pan z ubezpieczalni szkode wycenil na 620zł to i tak na plusie jestesmy huurraaa
I bardzo dobrze :ico_brawa_01:
poniedzialek placz dzien i noc 24 h non stop :ico_szoking: wtorek dzien przerwa noc juz gorzej ...a dzis znow wycie ...i prezenie sie ze zlosci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ojej niech te zeby juz wychodza szybciej :ico_noniewiem: to na pewno jest meczące ... :ico_sorki:
A jak dzisiaj ???
A u dentysty nawet fajnie,bo Karolcia dała sobie pogrzebać w buźce :-D
Super :ico_brawa_01: odwazna jest :-D

U nas dzis mrozno wyszlysmy troche na powietrze :-) i mała dobrze spala jak wrocilismy ze spacerku :-D
Pobudke dzis mialam przed 6 ale potem znow poszla spac i spalysmy do 10 :-D :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 sty 2012, 20:19

u nas tez mrozi ale sniegu nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

Filip spi bo jakos sie dziś nam rozregulowało to spanie ,cóz bedzie potem szalał :ico_sorki: :ico_sorki:
Pobudke dzis mialam przed 6 ale potem znow poszla spac i spalysmy do 10 :-D :ico_wstydzioch:
no to szybko ale potem widze dospałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-01-2012, 19:22 ]
no i jutro do neurologa na kontrol rozwoju bo mi potrzebny jest papier
ach kiedy sie skonczy to latanie po lekarzach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

chciałabym zeby juz sie go nie czepiali jest mały to jest i tak bedzie aby zdrowy był to najwazniejsze :ico_sorki: :ico_sorki: (dla mnie to on zdrowiutki jak rybunia :-D )

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sty 2012, 20:55

Czesc dziewczyny.

U nas mrozi ostatnio, ale sniegu zero.

widze meczarnia z zebami, mi sie tez czasami wydaje, ze cos Pole kole, ale tudno stwierdzic...

Polka gryzie dalej :ico_olaboga: w ramie jak uzre to jeszcze obleci, ale w noge :ico_szoking: w udo najgozej boli :ico_sorki: ale ona to robi przewaznie jak jest glodna, albo zmeczona :ico_noniewiem:


w wozku nie chce siedziec, kreci sie i placze eh...

mym mamy niekapek, ale Kuba dziurke powiekszyl i sie Polka dlawi :ico_noniewiem: z butelki sie w konu nauczyla pic i sobie wode popija

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 sty 2012, 21:40

ewelcia1245, fajnie,że jakąś imprezkę macie :-) oby dzieciaczkom katarek się skończył jak najszybciej :ico_sorki:

aneta11, fajnie,że na rozmowie dobrze poszło. Trzymam kciuki,żeby zadzwonili :-D
No to pospałyście dziś :ico_haha_01:

My też spałyśmy prawie do 10 ale to dlatego,że dziewczyny poszły spać przed północą :ico_noniewiem:
Lubię wcześniej wstać,bo więcej przez dzień zrobię i dziewczyny wcześniej idą spać, więc wieczór wolny,a tak to trzeba siedzieć i czekać aż usną i później padam razem z nimi i nic nie zrobię wieczorkiem :ico_noniewiem: :ico_oczko:

magda1614, oj to chyba późno pójdzie spać jak o tej porze śpi, co ?

Fintifluszka, Martynka jak śpiąca to też ugryzie i staram się nie przetrzymywać jej, tylko kłaść jak tylko zobaczę,że zmęczona. Jakoś się nam udaje i ostatnio nie ugryzła nikogo :-D
Ale jak już ugryzie to... :ico_olaboga:

U nas zimnoo -10 :ico_chory: w przyszłym tygodniu nawet do - 20 zapowiadali i w dzień najcieplej -6 :ico_chory:
Przyda się troszkę mroziku :-)
Ostatnio zmieniony 01 lut 2012, 13:41 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 sty 2012, 22:49

Czytam was i czytam i w końcu nic nie zapamiętałam :ico_wstydzioch:
Aniaaa Fajne zdjęcie w podpisie i prezenty dla dziadków też superowe! :ico_brawa_01:
magda1614 Za 10 miesięcy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ahh ty to bidulko nabiegasz się po tych lekarzach,ale najważniejsze żeby wszystko dobrze było. :ico_sorki:
aneta11 Ja również trzymam kciuki! :-D
Fintifluszka Widzę,że Pola bawi się w kąsanie mamusi..hehe :ico_noniewiem: Na szczęście chociaż z tym mam spokój.


A ja jutro jadę na tą policję...trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Bo będę się starać o wypisanie papierów jeszcze przed sądem o zakaz zbliżania się. Mam nadzieję,że będę miała taką możliwość po tym co się dzieje. A dziś P. napisał sms na ten stary nr <bo od czasu do czasu doglądam czy nie doszły mi jakieś nowinki w razie czego żeby jutro zgłosić to jeszcze> cytuję :" pieniądze wysłałem ci na weekend więc baw się dobrze!! " Normalnie czubek!!! Brak mi słów już...Mam nadzieję,że jutro załatwię jak najwięcej aby w końcu dał mi spokój!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 sty 2012, 23:34

Gwona, oj ty to sie masz z tym byłym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale idz na ta policję i załatw wszystko :ico_sorki:

:ico_sorki:

Aniaaa, fajne fotusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Fipcio wstał chwile poraczkował przebrałam go spanka zjadł kaszkę i od razu lulu czyli o 21.00 juz spał i tak do 7.00 rano spi z niewielkimi przebudzeniami na piciu :-D :-D

ale wedruje po całym łozeczku w nocy masakra i jak marudzi to boje sie go wziąc do łózka bo boje sie ze zawedruje gdzies dalej i spadnie,ostatnio tak go wziełam i przysnęłam i wlazł na szafke nocną od strony mojego P. i dobrze ze usłyszałam ten hałas bo zdązyłam go za noge złapac bo wyladował by na podłodze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

jutro męzus do domku wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no nic czas sie kąpać i spać
dobrej nocki

[ Dodano: 26-01-2012, 22:35 ]
Aniaaa, wiesz a te ciacha dla babci to jakie robiliscie????bo wyglada to przeslicznie i pomysł superasny :509: :509:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 sty 2012, 00:48

Gwona, magda1614, dziękujemy :-D :ico_sorki:

Gwona, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę na policji!! Obyś załatwiła jak najwięcej!!
pieniądze wysłałem ci na weekend więc baw się dobrze!!
popapraniec :ico_puknij: brak słów po prostu... :ico_olaboga:

magda1614, super,że Filipek tak Ci ładnie daje pospać w nocy :-D :ico_brawa_01:
wlazł na szafke nocną
o rany :ico_szoking: dobrze,że się obudziłaś :ico_olaboga:
Ja też si boję Martynę zostawiać u nas na łóżku,bo już raz spadła jak była mniejsza :ico_placzek: a ona lubi się wychylać i na bank by zleciała. Na szczęście w nocy jak głodna to coś tam stęka przez sen, czasem wstanie w łóżeczku ale też prawie na śpiocha :ico_haha_01: nakarmię ją i śpi dalej, więc nie kusi mnie,żeby ją położyć ze mną :ico_oczko:
utro męzus do domku wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój M. też jutro zjeżdża i zostanie w domu do wtorku :509:

A ciacha robi się banalnie i szybciutko :-D
Już Ci podaje przepis:

- 15dkg margaryny
- filiżanka śmietany
- 30dkg mąki
- 1 jajko
- cukier (w kryształkach)

Mąkę, śmietanę, margarynę i żółtko wymieszaj i wyrób ciasto. Białko zostawiasz na później.
Z ciasta wykrawasz ciasteczka, obtaczasz w białku i moczysz w cukrze. Ja moczyłam w białku i cukrem tylko z jednej strony posypywałam i słodziutkie wyszły :-)
Piec w temp. 180 stopni przez ok. 25 minut :-D

Smacznego :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 sty 2012, 11:53

hej wpadam na chwilunie :ico_haha_01:
mała się kokosi w łóżeczku ale zasnąc nie może

na nartach suuuper wszystko mnie boli ale było extra
bardzo bym chciała to powtórzć
ale.....
mała była pod opieką tesciowej i mała nie chciała spać
tesciowa zła
bo ona wychowuje drugą wnuczkę i ona od początku na butli i smoczek ma
więc ona położy ją do łóżeczka i mała zasypia
a Paulinka niestety trzeba już ululać na rękach
ale prawda jest taka że mała dopiero niecały mc temu odstawiła cycka
i dopiero się uczy tego trybu butelkowego i zasypiana sama'
bo tak to przy cycu usypiała
no i od razu jak weszłam do domu to pretensja czemu ja jej nie nauczyłam uspypiać samej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: aż mi się płakac chciało :ico_zly:
pozaty mała była głodna na co ona chyba nie wpadła rano mała wcina mleko wypija prawie 200 a jej wypiła tylko 90,obiadku mało zjadła,a potem tylko trochę jabłuszka,to się nie dziwię że spać nie chciała tylko na ręce i płakała ehhhh
chcieliśmy jeszcze pojechac na narty ale teraz to nie wiem jak to będzie
tak to jest jak ma jedną wnuczkę i moją paulinkę porównuje do niej
a przecież dzieci są różne
aaaa i jeszcze stwierdziła że ją rozpieszczam
no szku..a przepraszam że karmiłam piersią i mała jest taka a nie inna
zła jestem i przykro mi

chyba okres dostanę pierwszy wkońcu bo brzuch mnie coś pobolewa
anie humoru nie mam do tego ehhhh
a wróciłam taka zrelaksowana bo od dwóch lat nigdzie nie byłam to masz
na wstępie do domu już nerwy
a pozatym mała była pierwszy raz sama na tak długo u kogoś
to mogła się czuć nie swojo
do nonono to......
musiała się wyżalić :ico_sorki:

a wiecie że u nas w oklicy grasuje pedofil,wypuscili go po 13 latach z więzienia i kurcze pani w szkole nas ostrzegała,szkoła od piotruni poferiach będzoe otwierana tylko przez domofon :ico_olaboga:

potem doczytam co u was bo mała woła :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość