Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 sty 2012, 11:43

Sylwia, wiem o czym piszesz. Jakie to trudne. Zawsze się będę zastanawiała czy nadpobudliwość B oraz jego żółtaczka to nie efekt ograniczonych :ico_noniewiem: fajek. Wiesz co sama wdychasz, że tam oprócz nikotyny jeszcze sporo innych syfów jest. Moim zdaniem lekarze radzący tylko ograniczać robią źle, bo czemu ma to służyć (ponoć mniejszy szok dla dziecka). Ale chyba lepszy taki "szok" w brzuchu niż po porodzie... Moralniak jest OK, moralniak pomaga się opamiętać :D
I powiem jedno- Da radę. Piszę bo wiem po sobie. Tylko raz ten błąd popełniłam i więcej nie chcę się zastanawiać jaki to miało/ma konsekwencje.
Bo że dziecko urodziło się "zdrowe" to nie taka do końca prawda. Za x lat wyjdzie dopiero, a pewnie potem nie pokojarzy się faktów skąd ta czy inna choroba.
Przytulam!!! i życzę siły!!!
Dodam, że mój mąż pali jak smok. Mimo to, da się.

iw_rybka, no nastrój mam okropny. Ale nawet nie chce mi się pisać co i jak. Wszystko jakoś na opak.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 sty 2012, 11:50

wiecie ze jestescie wielkie ?? :ico_sorki: tylko ten moralniak mi z lepka nie chce wyjsc..bo mysle ze moglam zaszkdozic dziecko.. masakra nie wezme togo do ust wiecej !! Moralniak daje popalic

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 12:01

Dziewczyny mam wiesci od Dzwoneczka,niezby dobre :ico_olaboga:

Jestem na patologii,od 17 wczorajszego dnia odchodza mi wody.Przez dwie doby mam nakaz lezenia plackiem,bo dostajemy sterydy na plucka dzidzi.Skurcze rzadkie nieregularne,szyjka skrocona na maxa.Najwazniejsze sa te dwie doby,a potem okaze sie co dalej z nami.Pzdrow dziewczyny i niech odpoczywaja duzo,bo ja ostatnio chyba przegielam z przesilaniem sie

Kurcze,zawsze cos :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 sty 2012, 12:05

iw_rybka, o kurde..., ale się porobiło u dzwoneczek82, trzymam mocno &&& żeby skurcze ustały. To chyba najgorszy czas na poród co? Jeszcze tak z dwa tygodnie mogłaby zaczekać.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 12:08

no ja wlasnie tez kiedys slyszalam,ze lepiej w 7 niz 8 urodzic,wlasnie przez te plucka :ico_olaboga: Ale ile w tym prawdy,to nie wiem :ico_noniewiem: Lipa straszna,miala czuja,ze tak wszystko prala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 sty 2012, 12:13

sylwia dobrze ze sie opamietalas :ico_sorki: :ico_brawa_01:
o zesz kur**... Dzwoneczek badz silna kochana !!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Boze tylko oby skurcze ustaly i wrocilo wszytsko do normy !!!! :ico_sorki:
&&&&&& rybka pozdrow od nas dzwoneczka i zycz spokoju i zakaz rozpakowania !!!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 sty 2012, 12:16

Kurde, ja chyba też się już trochę zacznę zbierać. Ale to nie dzisiaj - dzisiaj mam wychodne :-D
Ja pierdziu, moja znajoma też tak miała i dwa tygodnie leżała właśnie w szpitalu żeby płuca dziecka się wykształciły, wszystko skończyło się dobrze oby u dzwoneczka82 było podobnie.

[ Dodano: 27-01-2012, 11:18 ]
iw_rybka, no ale jak te wody jej się sączyły to to jeszcze można zahamować, cofnąć. No bo jak ta dzidzia ma tam być w środku bez wód?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 12:19

napewno bedzie ok,tylko niech malutki jeszcze troszke poczeka :ico_sorki: Ale ona biedna te nocki zawalone,bo starszak nie spal,dlugo pracowala i jeszcze teraz maly ospe mial,potem chory :ico_olaboga: ehh :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 sty 2012, 12:21

iw_rybka, no ale jak te wody jej się sączyły to to jeszcze można zahamować, cofnąć. No bo jak ta dzidzia ma tam być w środku bez wód?
no wlasnie tez mnie to zastanawia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 12:22

iw_rybka, no ale jak te wody jej się sączyły to to jeszcze można zahamować, cofnąć. No bo jak ta dzidzia ma tam być w środku bez wód?
- dlatego pisala,ze dwie doby najwazniejsze,moze te sterydy w dwie doby cos na te plucka dasza :ico_sorki:
A pisze,ze wody sie saczyly i musi lezec,moze nie wszystkie wylecialy :ico_sorki:

[ Dodano: 27-01-2012, 11:23 ]
ciekawe co Asiab napisze,ona tez wczesnie rodzila synka :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 27 sty 2012, 12:44 przez iw_rybka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość