nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 sty 2012, 13:06

a i mam takie postanowienie, że od dzisiaj zacznam 6 weidera i musz edac radę bo wiosna tuz tuz a mi się wszędzie wylewa :ico_wstydzioch: masakra jakas i mało atrakcyjna sie ostatnio czuję.. ble
boshe podziwiam was za to samozaparcie. Ja właśnie czytam twojego posta i wcinam czekoladę. Nie potrafię żyć bez słodyczy. Maxymalnie dzień wytrzymam - to mój sukces. Wiem to chore :/
a czy waszym dzieciom juz leca lzy jak placza?
Kalince juz jakos z m-c leca i teraz to az normalnie grochy, wystaczy ze troche zakwiacze a oczy juz spocone :-)
mojemu Alankowi lecą odkąd skończył 1miesiąc. Bo wcześniej płakał na sucho, a po miesiącu pojawiły się łezki

[ Dodano: 27-01-2012, 12:08 ]
a w ogóle skubaniec mój potrafi od kilku tygodni sam sobie smoka wsadzać do buźki. Daje się mu do rączki smoczka i trafia do buzi, nawet jak smoczek jest odwrócony to tak męczy go aż trafi. Potrafi też go podnieść jak leży obok i wsadzić sobie, ale jak zasypia to specjalnie smoczka wyrzuca i udaje ze nie umie wsadzić żeby przy nim siedzieć ... mały kombinator

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sty 2012, 13:18

Cześć!

szkieletorektaka rada- jak będziesz kupować emolium to porównaj ceny z allegro!
Ja kupiłam Maćkowi do kąpania emulsję 400 ml i z przesyłką wyszło taniej niż za 200 ml u mnie w aptece :ico_szoking: Kupiłam też do smarowania balsam. Uwielbiam te kosmetyki, skóra jest taka fajna.

izuś właśnie wczoraj myślałam o Was, jak tam Przemek, kiedy się do domku wybiera, a tu już wszystko wiem!
Super! W domku na pewno szybciej będzi dochodził do siebie, takie ma dwa małe skarby (i jednego dużego :-D ).

ladybird u nas w miarę ok niania, cały czas jej używamy, jak Mały śpi w sypialni, a my urzędujemy w dużym pokoju.
U nas to i tak trochę zamieszania będzie, bo trzeba sypialnie pozamieniać, i u nas szafę chcę zrobić.

[ Dodano: 27-01-2012, 12:19 ]
a w ogóle skubaniec mój potrafi od kilku tygodni sam sobie smoka wsadzać do buźki
ja na to czekam właśnie :-D
Zuzia jak już umiała wstawać to sama sobie brała z komody, która stała przy jej łóżeczku. (bo myśmy jej zabierali jak zasnęła).

[ Dodano: 27-01-2012, 12:21 ]
zirafka my nie tak daleko od siebie, a u nas było minus 16!
A teraz słonko :-)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 sty 2012, 13:28

Witam z kawką.

My wczoraj bylismy na szczepieniu i nocka ciężka była bo mała gorączkowała ale teraz już ok, dodatkowo dziąselka dawają jej popalić więc czas zacząć smarować.

Ja jak zawsze sprzatam w domu na weekend bo chcemy późnym popołudniem wyjechać gdziec na weekend na relaks :-D
szkieletorektaka rada- jak będziesz kupować emolium to porównaj ceny z allegro!
Ja kupiłam Maćkowi do kąpania emulsję 400 ml i z przesyłką wyszło taniej niż za 200 ml u mnie w aptece Kupiłam też do smarowania balsam. Uwielbiam te kosmetyki, skóra jest taka fajna.
święta racja ja kupiję sudocream po 24,50 za 250 ml a w aptece u nas tyle kosztuje 125ml :ico_szoking:
zirafka napisał/a:
a i mam takie postanowienie, że od dzisiaj zacznam 6 weidera i musz edac radę bo wiosna tuz tuz a mi się wszędzie wylewa masakra jakas i mało atrakcyjna sie ostatnio czuję.. ble
ja na orbiteku zapierdzielam bo trafia mnie jak wyglądam po ciązy

A ja jeszcze 5kg zrzucę i M. przegrywa zakład i daje mi kaskę na nowy tatuaż :-)
a w ogóle skubaniec mój potrafi od kilku tygodni sam sobie smoka wsadzać do buźki. Daje się mu do rączki smoczka i trafia do buzi, nawet jak smoczek jest odwrócony to tak męczy go aż trafi. Potrafi też go podnieść jak leży obok i wsadzić sobie, ale jak zasypia to specjalnie smoczka wyrzuca i udaje ze nie umie wsadzić żeby przy nim siedzieć ... mały kombinator
_________________
hehehe zdolny kombinator :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
izuś
fajnie że Przemek wraca do domku, zawsze to raźniej jak sie ma calą rodzinke przy sobie i Ty tez bedziesz spokojniejsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sty 2012, 13:36

szkieletorektaka rada- jak będziesz kupować emolium to porównaj ceny z allegro!
Wiesz co nie będę kupować bo mam takie coś od znajomej z Anglii co jest ponoć bardzo podobne do tych emiolietów i tylko mydełko kupiłam chociaż w sumie nie potrzebie bo to już samo wystarcza.
Teraz znów pojechała i mi przywiezie bo ona co miesiąc za darmo to dostaje.

Ale ja jak zawsze coś kupuje to porównuję a allegro bo duże różnice są. Jak kupowałam krem w ciąży na rozstępy to ja za 2 prawie dałam tyle co w aptece jeden.

Dobra biorę sie za pieczenie chlebka bo wczoraj juz siły nie miałam.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 sty 2012, 13:43

kocura no ja mam pokoj dzieci obok pokoju sypialni i nianie byly w zasadzie tuz za sciana obok siebie, wiesz o co mi chodzi?, i byly zgrzyty, jak mam nianie w duzym pokoju, czy zabieram do kuchni to nic sie nie dzieje :ico_noniewiem:
nina powaznie twoj placze lzami odkad skonczyl m-c?moja moze dopiero z m-c roni lzy, dlatego zadalam takie pytanie :ico_szoking:
moja uwaza smoczek za super zabawke, uwielbia jak ja jej go wyciagam i nad nia dydam zeby sama mogla sobie chwycic i do buziaka wsadzic, albo sama sobie wyciaga i wklada, albo zamiast ciumkac gryzie go :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sty 2012, 14:14

No jeden chlebek zarobiony.Teraz rośnie sobie . A ja zabieram się za drugi.
Dziś robię nowy przepis z mąki orkiszowej.
Mała na szczęście grzeczniutka więc moge robić co chcę.

Kurcze dzisiaj tato jest w domu i pali w piecu od rana ,temp mamy 21 a ja chodzę w koszulce z krótkim rękawkiem i nadal mi gorąco więc nie wyobrażam sobie jak wy macie koło 25 stopni.
A ja naprawdę zmarzluch jestem , na pole jak idę to jak na Antarktyde se ubieram

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

27 sty 2012, 15:05

Hej:)
Agus ja dawałam bananki z Gerbera, pyszne były , słodziutkie jak nie wiem bo sama próbowałam nawet a Oliwce to tak smakowały że :ico_olaboga:

izus super że Przemrk do domu już wraca :ico_brawa_01:

Co do płakania łzami to Oliv pierwszy raz leciały na 1szym szczepieniu:) teraz jak nie chce leżeć w łóżeczku tylko sie poprzytulać chce to też taaakie grochy lecą :-)
A ja jeszcze 5kg zrzucę i M. przegrywa zakład i daje mi kaskę na nowy tatuaż :-)
hehe dobry układ :ico_haha_01:

ja czekam aż rodzinne mi wpłynie i zamawiam rowerek sobie i :ico_haha_01: też zaczynam twardo ćwiczyć :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 sty 2012, 15:26

a ja polecam platforme wibracyjna, nie dosc ze spala tkanke tluszczowa, redukuje cellulit to jeszcze poprawia krazenie krwi i samopoczucie :-D
ja dzieki niej doszlam szybko do formy, a nawet lepiej niz przed ciaza :-)

dziewczyny a jak robicie same deserki, to owoce dajecie surowe, myjecie je, obieracie i miksujecie, a moze takie gotowane owocowe musy? :ico_noniewiem:
bo przymierzam sie do zakupu blendera i mam plan robic Kali posilki , tzn moja mama bedzie gotowac zupki, a ja tylko zmiksuje, ale deserki mi przypadna..

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 sty 2012, 15:50

boshe podziwiam was za to samozaparcie. Ja właśnie czytam twojego posta i wcinam czekoladę. Nie potrafię żyć bez słodyczy. Maxymalnie dzień wytrzymam - to mój sukces. Wiem to chore
ha jakbym miała taka figure jak Ty( szczypiorek :ico_oczko:) to pewnie tez bym nic z tym nie robiła, ale niestety nie mam takiego szczęścia o musże o siebie zadbac.
zirafka my nie tak daleko od siebie, a u nas było minus 16!
A teraz słonko
w nocy to pewnie i tyle było, bo wieczoem jak patrzyłam to było koło 12 stopni, a dzisiaj jest mroźno ale słonecznie i całkiem przyjemnie.
My juz po szczepieniu i Maja była dzielna, raz tylko zapłakała ... waży 6700g, a to na pipce to nic groźnego , lekarka powiedziała żeby smarowac clotrimazoilem pomieszanym z sudocremem i bedzie dobrze a i zeby nie zakładac bodzików tzn nie zpinac jej , bo to uciska pampersa z moczem i moze podrazniac.

[ Dodano: 27-01-2012, 14:51 ]
dziewczyny a jak robicie same deserki, to owoce dajecie surowe, myjecie je, obieracie i miksujecie, a moze takie gotowane owocowe musy?
ja podaję jej surowe owoce starce na tarce albo takie skrobane łyżeczka.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 sty 2012, 16:27

nina powaznie twoj placze lzami odkad skonczyl m-c?
poważnie :)
Kurcze dzisiaj tato jest w domu i pali w piecu od rana ,temp mamy 21 a ja chodzę w koszulce z krótkim rękawkiem i nadal mi gorąco więc nie wyobrażam sobie jak wy macie koło 25 stopni.
A ja naprawdę zmarzluch jestem , na pole jak idę to jak na Antarktyde se ubieram
to identycznie jak ja. Jestem straszny zmarźluch, ale temp wyższej niż 22 stopnie sobie w domu nie wyobrażam, bo cała płynę. Po prostu przyzwyczaiłam się do tego, bo kiedyś jak mieszkałam w bloku to zawsze było gorąco w mieszkaniu i wszędzie marzłam. A odkąd wyszłam za mąż to musiałam przywyknąć do chlodniejszej temp bo mąż nienawidzi jak mu gorąco i teraz o wiele lepiej się czuję jak jest chłodniej w domku
dziewczyny a jak robicie same deserki, to owoce dajecie surowe, myjecie je, obieracie i miksujecie, a moze takie gotowane owocowe musy? :ico_noniewiem:
to ja robię czasem surowe - np banana albo jabłko obieram i tarkuję na tarce na tych drobnych dziurkach ale to tylko takie owoce które da się starkować na paćkę bez żadnych grudek albo tez czasem gotuję i miksuję w mikserze i wychodzi muss, np marchewkę, bo gorzej ją starkować żeby grudek nie było jak jest surowa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość