Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 sty 2012, 18:39

Nie zawsze to coś daje. Mateusz jak nie chce to nie zje i koniec. Próba przegłodzenia na nic się nie zdaje bo wcale więcej nie zjada w następnym karmieniu, a raczej zbudzi się w nocy.
wiem,że nie zawsze ale nigdy nie zawadzi spróbować :ico_sorki:

Koroneczka, a może Maksiowi właśnie lepiej smakuje twoje jedzonko niż słoiczkowe :ico_noniewiem: fajnie,że tak wszystko zjadł :ico_brawa_01:
Aniu, pewnie i nie podłapie tego nocnika, ale zawsze po przebudzeniu robi kupę, więc go posadziłam niech robi w nocnik, bo zwykle było tak, że po przebudzeniu zmieniałam mu pieluchę a po 15 minutach była już kupa :ico_noniewiem:
my tak mieliśmy przez pewien czas,że po południu była kupa od razu do suchego pampka :ico_noniewiem:
teraz robi codziennie przed 1 drzemką :-D
Zawsze biedny się namęczył, żeby zrobić i to na raty, a jak siedzi na nocniku to zrobi do końca i bez stękania i męczenia się.
widać wygodniej mu do nocniczka robić :ico_oczko:
Mąż wrócił o 8 rano, jechał całą noc :ico_szoking:
super,że już masz męża w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i co udało mu się?
Ania a jakieś smakowe mleko próbowałaś, bebiko chyba takie ma?
szczerze to nie :ico_sorki: o smakowych to wiedziałam,że są po roczku,a skoro są takie wcześniej to może przy okazji się rozejrzę i spróbujemy :-)
Słyszałyście o tej porwanej Madzi? :ico_szoking:
niestety tak
szkoda mi rodziców i rodziny ich bo są bezradni w całej sytuacji,a dziecka pewnie już w kraju nie ma :ico_placzek: pewnie porwane dla handlu :ico_olaboga: :ico_placzek:


Milenka na 3 drzemce,a mnie naszło na słodkie i zrobiłam przekładańca z herbatników i masy budyniowej :-D teraz stoi i się chłodzi :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

27 sty 2012, 20:36

Hej Kobietki

Słyszałam o tej małej...
nie wierzę że ktoś tak z ulicy sobie napadł i zabrał dziecko... coś tu musiało być nie tak że akurat ja napadli

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 sty 2012, 21:10

wiem,że nie zawsze ale nigdy nie zawadzi spróbować :ico_sorki:
Oczywiście, że tak.
Słyszałyście o tej porwanej Madzi? :ico_szoking:
niestety tak
Mi powiedziała o tym w środę Patrycja.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 sty 2012, 21:34

Hejo u nas tez dzis straszne mrozisko, brrr ale moze teraz te bakterie sie wykrusza i dzieciacki beda mniej chorowac :-)

Aniu pewnie ciezko bedzie Hanie namówic na buciki, ale jak tak woli i jest jej wygodnie to super, znam wiele dzieciaczkow ktore uwielbiaja tak ganiac :-D

Markotka super ze zajrzałas, pewnie nie masz czasu jak pracujesz, ale dobrze ze wiemy ze u was wszystko dobrze :-D

Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nocnikowanie, u nas jakos nie udało sie kupki zrobic do nocnika tylko siku :-D
:-D A Maksio mysle ze sam sie upomni jak bedzie głodny.

No nie pamietam dziewczyny co miałam jeszcze wam odpisac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 sty 2012, 13:03

witam

a co ja pierwsza dzisiaj? :ico_szoking:

Milena na drzemce od godziny,a ja już mam porządek zrobiony,a obiad z wczoraj to mam luzik :ico_oczko: pozostaje czekać tylko na księdza :-)
Aniu pewnie ciezko bedzie Hanie namówic na buciki, ale jak tak woli i jest jej wygodnie to super, znam wiele dzieciaczkow ktore uwielbiaja tak ganiac
w butach po dworzu chodzi bez problemu,ale latem to lata po podwórku już na boso,nawet jak wyjdzie w sandałkach to wraca bez nich :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 sty 2012, 13:29

Hej,
ja też już mam posprzątane, D pojechał po zakupy. Młody śpi od 30 min. bo przez tego z góry tak się wystraszył, że po 9 nie zasnął i dopiero teraz udało się go uśpić. Dziś na obiad chyba uszka wyciągnę, a na jutro zupa meksykańska bo muszę mięsko rozmrozić.
U mnie okropnie zimno, brrrr :ico_chory:
ale latem to lata po podwórku już na boso,nawet jak wyjdzie w sandałkach to wraca bez nich :ico_haha_01:
Ja też tak z siostrą biegałyśmy zawsze u babci latem-wychodziłyśmy w sandałach/klapkach a po 5 sekundach na bosaka. Pamiętam, że wielką frajdę z tego miałyśmy.

[ Dodano: 28-01-2012, 12:30 ]
a co ja pierwsza dzisiaj? :ico_szoking:
Weekend.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 sty 2012, 14:21

Weekend.
to fakt,ruch od razu mniejszy :-D
Młody śpi od 30 min. bo przez tego z góry tak się wystraszył, że po 9 nie zasnął i dopiero teraz udało się go uśpić.
sąsiad daje o sobie nadal znać :ico_olaboga: :ico_zly:

moja panienka mała już 2 godz śpi i chyba niedługo już wstanie :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 sty 2012, 16:43

sąsiad daje o sobie nadal znać :ico_olaboga: :ico_zly:
ja to bym go najchętniej Obrazek Obrazek
moja panienka mała już 2 godz śpi i chyba niedługo już wstanie :ico_noniewiem:

Mój pospał 45 min.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 sty 2012, 18:08

już po kolędzie i nic się nie dowiedziałam,bo był wikary a nie proboszcz :ico_sorki: z tego co on się orientuje to jest kurs na rok :ico_szoking: 24 tematy,po 2 na miesiąc :ico_olaboga: ale mówi,że to kiedyś tak było,a najlepiej z proboszczem pogadać i dogadać się tak aby wszyscy byli zadowoleni,więc znając wolny czas A pewnie nigdy do księdza nie dojedziemy :ico_noniewiem:

Milena mi zaraz po poście wstała :-D

teraz śpi od 15.45 :ico_haha_02:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 sty 2012, 18:27

Ile?! :ico_szoking: Rok!, szaleju się najedli? :ico_puknij:
Aniu, a jakbyś sama poszła spytać o ten kurs-jeśli znajdziesz czas i to nie daleko od Was. Nam się udało bez kursu, ale u nas to jak dobrze pamiętam 10 spotkań po 2 h wszystkiego, a nie cały rok. Sądzę, że proboszcz daruje Wam ten kurs.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość