Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 sty 2012, 17:01

sprawdzałam właśnie Sylwia
7 okienko na suwaczku wskakuje dokładnie w 26tc i 6 dni (gdy zostaje 92 dni do końca).

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 sty 2012, 17:41

Dziekuje wam

Evelka guzik prawda :) ja cala ciaze z kuba bylam spokojna a Kuiba nerwu i nie spal w nocy :) teraz nerwowa jestem.... hehe okaze sie jaka Lena bedzie :) mama cie straszy :) bo chce zebys spokojna byla :P

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 sty 2012, 17:51

no właśnie evvelka, miałam to pisać.
Moja teściowa mnie straszyła, że jak będę się denerwowała na Bartka (gdy byłam w ciąży z Damianem, a był wtedy bardzo niepokorny), to dziecko będzie nerwowe.
Podczas gdy Damian był najspokojniejszym dzieciem jakie miałam do tej pory.
Niby mało spal, ale to nic, bo uśmiechał się non stop. od zawsze był przytulaśny, kochany, dopiero ostatnio po 3 r.ż lub w okolicach zrobił się upiornym trzylatkiem. Ale w tym wieku mało które dziecko jest spokojne bo musi kiedyś zaznaczyć swoją indywidualność itd. :ico_oczko:
Z kolei ciąża z Mileną upłynęla mi bardzo spokojnie. A ona lubiła pokrzyczeć. Np. cyc teraz zaraz. Ale zaspokojona potrzeba= spokojna Milena :-D

Nie wiem, chyba po prostu warto postarać się być spokojnym dla siebie. No i jednak tę adrenalinę dziecko też dostanie...
Melisa... i u mnie pomogło łykanie magnezu (jak zawsze pomaga).
Magnez niby biorę na skurcze łydek, twardy brzuch, ale on łagodzi nerwy generalnie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 18:00

. balagam was powiedzcie cos na podstawie wlasnych doswiadczen.. :(
- bzdura jakas,wiadomo,ze dziecko czuje nasze emocje itd ale nie wplywa to az tak na nie :ico_noniewiem: ja w ciazy z Zuzia bylam mega nerwowa,maz sie smial,ze bez USG by wiedzial,ze nosze dziewczynke,bo takie nerwy to tylko damskie hormony moga wywolac :ico_oczko: A Zuzia po pol roku juz tylko raz w nocy na cycusia sie budzila,byla spokojna i plakala tylko na rehabilitacjach :ico_sorki:

z racji mojego CC,kupilam sobie pizame do szpitala,bo z poprzednich ciaz mam koszule,bo latwiej bylo pokazac krocze :ico_wstydzioch: Teraz beda pewnie ogladac rane po cc,wiec nie bede im golym tylkiem swiecic :ico_oczko:

Obrazek

Dzwoneczek karmila Patryka,mogla go przewinac i tulic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pisze,ze stan malego stabilny,wiec pewnie niedlugo go wypisza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 sty 2012, 18:08

iw_rybka, sliczna piżamka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja miałam z tego typu do karmienia z zakładkami, ale koszulę. ale i tak mi w niej było gorąco w szpitalu więc chodziłam w tych szpitalnych.

i super wieści od dzwoneczka! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 18:16

tibby, dzieki :ico_oczko: Ja to wogole lubie inne pizamki,najbardziej to takie koszule na ramiaczka ale wiadomo,do szpitala trzeba jakos "przyzwoicie" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 sty 2012, 18:18

Bry Dziewczynki,
Patryś śliczny!!! Super, że dzwoneczek mogła Patryka karmić i tulić i w ogóle być z nim, szkoda tylko, że te ograniczenia czasowe ma - nie rozumiem tego :ico_puknij: :ico_zly:
Dobrze, że ona taka silna i dzielna kobieta :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Fajnie, że już niedługo do domku idzie, bo pewnie Dawidek stęskniony bardzo, ciekawe jak przeżywał mamy nieobecność?

Brzuszki piękne, :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie i studniówki, jesteśmy coraz bliżej końca kochane, niektóre to już w ogóle, ale my majówki też już coraz bliżej końca :-D :ico_brawa_01:

ciekawe jak tak nasza agasio, mam nadzieję że poradziła sobie ze stresami egzaminacyjnymi i nie pójdzie śladem dzwoneczka :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 29-01-2012, 17:24 ]
iw_rybka, ładna piżamka, taka urocza :ico_brawa_01:
a to wogole lubie inne pizamki,najbardziej to takie koszule na ramiaczka ale wiadomo,do szpitala trzeba jakos "przyzwoicie"
ja najbardziej lubię po prostu obcisłe koszulki na ramiączkach i majtki po co m zbędne rzeczy :ico_oczko:

[ Dodano: 29-01-2012, 17:27 ]
ooo zaczęlam 27 tydz i już "tylko" 97 dni (niecałe) do końca

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 18:35

ciekawe jak przeżywał mamy nieobecność?
- ja wolalam nie pytac,nie chce jej przykrosci robic :ico_sorki: :ico_sorki: Ja jak jezdzilam na turnusy Zuzia,to nawet nie chcialam z Andrzejkiem rozmawiac,bo zaraz mi sie plakac chcialo :ico_wstydzioch:
ja najbardziej lubię po prostu obcisłe koszulki na ramiączkach i majtki po co m zbędne rzeczy :ico_oczko:
- no dokladnie :ico_oczko:
"tylko" 97
- oj leci ten czas,ja do meza mowie,ze kupilam pizame,a on zdziwiony - juz? A ja mu na to,ze przeciez za chwile 7 m-c zaczynam,a ten na mnie patrzy :ico_szoking: i mowi - przeciez dopiero w ciaze zaszlas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 sty 2012, 18:48

ja wolalam nie pytac,nie chce jej przykrosci robic :ico_sorki: :ico_sorki: Ja jak jezdzilam na turnusy Zuzia,to nawet nie chcialam z Andrzejkiem rozmawiac,bo zaraz mi sie plakac chcialo :ico_wstydzioch:
wiem, rozumiem, dlatego tak z ciekawości napisałam tu do Was, bo do niej to lepiej ni episać, bo samej jej na pewno ciężko pewno jak wróci do domku i znajdzie chwilkę i chęci to napisze co nieco :ico_oczko:
oj leci ten czas,ja do meza mowie,ze kupilam pizame,a on zdziwiony - juz? A ja mu na to,ze przeciez za chwile 7 m-c zaczynam,a ten na mnie patrzy :ico_szoking: i mowi - przeciez dopiero w ciaze zaszlas :ico_olaboga:
hehe no dokładnie, z jednaj strony wydaje mi się, że jeszcze tyle czasu a potem, takie o pamiętanie o kurcza już tak mało czasu :-D

[ Dodano: 29-01-2012, 17:52 ]
szukam dla siebie na allegro jakiejś fajnej tuniki/sukienki do leginsów ale nic znaleźć nie mogę :-(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

29 sty 2012, 19:12

to super ze stan Patryczka jest stabilny :ico_brawa_01: na pewno za niedlugo go wypuszcza :ico_brawa_01: :-D
evvelka mi tez wszytscy mowia ze mam sie nie denerwowac ale ja na samym poczatku straszy nerwus bylam - chyba te chormowny mi bily do glowy i z byle powodu sie wkurzalam np. ze t. wziol inny recznik pod prysznic niz powinien :ico_puknij: :ico_puknij: :-D w 2 tr. sie juz uspokilam a teraz to czasami sie denerwuje ale staram sie zachowac spokoj :ico_sorki: :-D
rybka sliczna ta pizamka :ico_brawa_01: podobaja mi sie takie .. tez bede musiala zaraz zajrzec na allegro i poogladac pizamki dla mnie...
a tak poza tym tom co jeszcze potrzebne jest do szpitalu dla mamy ? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość