evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

29 sty 2012, 20:27

Dzieki Dziewczynki uspokoiłam sie ;) Bo juz myslalam ze napewno bede miala jakiegos placzka w domu a moze sie uda ze bedzie spokojny ;) ja poprostu czasem juz nie wytrzymuje tak jak ostatnio i walnelam w drabine ze przeleciala przez pol przedpokoju ;d ale to wszystko wina Dawida babki tak mnie wnerwiła..

Mnie dzisiaj po schylaniu i sprzatnaiu po remoncie, bo juz KONIEC!!!!! :-D, kręgosłup pęka..

[ Dodano: 29-01-2012, 19:31 ]
ależ mam walniety suwak.. rano byl 24 tydzien i 4 dzien a teraz pokazuje 25 i 4 dzien.. i tak powiino byc 25 i 4.. co za.. kurcze to ucikl mi gdzies 1 tydzien :P

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

29 sty 2012, 20:53

Kurcze dziewczyny, zaczyna mnie to przerażać. Ja chyba z pierworódek pierwsza w kolejce do porodu jestem, co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Nie mam pojęcia jak ja to ogarne, Czekam na kasę z chorobowego i lecę na zakupy. A w domu wszyscy mi mówią że to za wcześnie. Wczoraj jak mówiłam o praniu ubrań to mnie wyśmiali znowu, że przez dwa miesiące jeszcze zdążą stracić świeżość - to co jak już nie będę mogła na nogach ustać wtedy mam to robić. Tym bardziej, że od kilku dni non stop opuchnięte nogi i twardy brzuch.
Sama już nie wiem kogo słuchać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 sty 2012, 20:57

biniu_s, pierz i ukłądaj wszystko
nie słuchaj nkogo

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

29 sty 2012, 20:59

Kurcze dziewczyny, zaczyna mnie to przerażać. Ja chyba z pierworódek pierwsza w kolejce do porodu jestem, co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Nie mam pojęcia jak ja to ogarne, Czekam na kasę z chorobowego i lecę na zakupy. A w domu wszyscy mi mówią że to za wcześnie. Wczoraj jak mówiłam o praniu ubrań to mnie wyśmiali znowu, że przez dwa miesiące jeszcze zdążą stracić świeżość - to co jak już nie będę mogła na nogach ustać wtedy mam to robić. Tym bardziej, że od kilku dni non stop opuchnięte nogi i twardy brzuch.
Sama już nie wiem kogo słuchać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kochana gadaniem sie nie przejmuj. Ja już mam kupione łóżeczko z posciela. Jak tylko zamowienie przyjdzie złożymy je, matraca z folii wypakowywać nie bede tylko posciel wypiore. Ciuszki zaczynam prac od soboty bo wtedy mi nowa szafe przywioza.. Roznie to bywa.. mam termin na maj, i mam nadzieje ze tak sie urodzi, ale roznie jest i co potem zrobie? wole wyprac wszytsko teraz po troche i wyprasowac niz wszytko pozniej robic na hurra.. wiec rob tak jak Tobie wydaje sie najlepiej

[ Dodano: 29-01-2012, 20:01 ]
tylko ciuszki do szpitala wypiore przed porodem..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 21:21

ja tez niebawem bede prala,ide na USG w lutym i jak sie Szymonek potwierdzi,to biore sie za robote :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 sty 2012, 21:32

biniu, oj tam oj tam, już masz blisko, to zanim skompletujesz minie kilka tygodni, bo ie wszystko jednego dnia załatwisz. Ciuszki, gadżety, apteka, allegro pewnie też, "macanie" tego wszystkiego i węszenie co fajne też trochę zajmuje.
I będzie akurat na pranie.
biniu, naczelna zasada: jak nie wiesz kogo słuchać SŁUCHAJ SIEBIE.
W dużej mierze taka wewnetrzna chęć kompletowania wszystkiego, porządkowania jest naszym instynktem. Daj się porwać :ico_brawa_01:
A po porodzie też nie daj wszystkim nadawać co masz robić -wtedy to dopiero będziesz miała doradców 1500 :ico_oczko: Znowu- słuchaj siebie. Niech doradzają, owszem, ale wybierz to co Tobie najbliższe :ico_brawa_01:


evvelka, :ico_brawa_01: za zakończenie remontu :ico_brawa_01:

iw_rybka, faktycznie... to już trzeci tydzień chorowania...
i szczerze mówiąć, mam dość... tego siedzenia w domu :(
Mam nadzieję, że D będzie w stanie iśc do pkola jutro.... choć trochę się boje go posyłać...

[ Dodano: 29-01-2012, 20:35 ]
ja na razie zbieram ciuszki.
Przyjda w tym tygodniu, potem policzę co mam.
Być może też pojadę po wózek w tym tygodniu, o ile ogłoszenie aktualne.
A nieustannie poluje na kosz mojżesza na ebay.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 21:36

Mam nadzieję, że D będzie w stanie iśc do pkola jutro.
- ja mam ta sama rozterke z mlodym i jutro chyba jeszcze dam mu luz i pojade na morfologie zalegla :ico_sorki:

[ Dodano: 29-01-2012, 20:37 ]
A nieustannie poluje na kosz mojżesza na ebay.
ja na kolyske :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 sty 2012, 21:42

no wlasnie
każdy tak radzi i radzi ale tak naprawde to nie wolno nikogo słuchac
bez przesady przecież od razu się nie pobrudzi nic

[ Dodano: 29-01-2012, 20:43 ]
jagoda tez jutro zostaje w domu
nie wiem jak ja to wytrzymam :ico_haha_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

29 sty 2012, 22:05

zjadłabym brzoskwinie z drzewa prosto.. :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 sty 2012, 23:20

Teraz beda pewnie ogladac rane po cc,wiec nie bede im golym tylkiem swiecic :ico_oczko: :
.
i tu cię zaskoczę. po cc też zaglądają w majtki :ico_oczko: sprawdzają jak się oczyszczasz.
Do tego nie wiem czy gumka od spodni nie bedzie cię uciskać w brzuch bo początkowo będziesz mieć brzuch opuchnięty po cc. Niżej spodni nie zsuniesz bo tam będziesz mieć szwy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość