marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

31 sty 2012, 13:57

elibell a może mu za zimno albo za gorąco?? Dlatego tak się budzi??

[ Dodano: 31-01-2012, 12:58 ]
Moja tylko raz miała gorączkę po tej szczepionce refundowanej... bo tej skojarzonej już nie... za to po tej drugiej marudna była przez 2 dni... A spała po oby cały czas prawie...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

31 sty 2012, 14:44

ja tylko wpadłam powiedzieć, ze mamy antybiotyk :ico_placzek: i za chwilę spadam po Julkę ale na pieszo bo auto mi nie odpaliło :ico_zly:

[ Dodano: 31-01-2012, 13:48 ]
Czy to takie uroki mojego syna?
u mnie to samo, pobudka co 2 max 3 godziny w nocy :ico_placzek: do tego wczoraj dałam Izie kaszkę na noc malinową i dziś Ją wysypało na brzuszku :ico_placzek:
iekawa jestem rezultatow tej diety ulozonej przez twoja dietetyczke, moja szefowa tez stosowala taka diete i efektow brak :ico_noniewiem:
a do tego masz jakies cwiczenia?
moja mama chodziła do dietetyczki i schudła 15 kilo i jak na razie się trzyma ale ja byłam u innej dietetyczki i sprawdziła ile mam tłuszczu a ile mięśni :ico_noniewiem: i będę miała dietę 1000 kalorii, do tego co wieczór na rowerku jeżdżę, trochę skaczę na skakance :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sty 2012, 15:41

Cześć!

kwiatunio, a wiesz już jak dietka będzie wyglądać? Mało kaloryczna :ico_noniewiem:
A dużo masz do stracenia kg? Czy wyznaczacie soboie czas na zrzucenie kg?
Strasznie jestem ciekawa jak wygląda taka współpraca z dietetykiem.
Moja (była już na szczęście :-D ) szefowa odchudzała się u dietetyczki i powiem Wam,że efekty były super. Ona była duża i gruba po prostu, ale szybko zaczełą dobrze wyglądać, dupsko znikło :-D
W lodóweczce tylko jej odmierzone posiłki stały.

Zbieram się zaraz po Zuzię.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sty 2012, 16:34

było juz troche lepiej z nockami, ze wstawał dwa maks 3 razy w nocy, a może i mu gorąco, choć grzejemy maks do 24 ale wtedy śpi smacznie a wyziębia sie dopiero nad ranem ale to tez piec się uruchamia w odpowiednim momencie, 2-3 noce po MM były fajne i już przywykł chyba i znów spanie jakie było.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

31 sty 2012, 16:36

będę miała dietę 1000 kalorii, do tego co wieczór na rowerku jeżdżę, trochę skaczę na skakance :ico_wstydzioch:
Mało 1000kalorii :ico_noniewiem: Ale skaknie na skakance podobno najlepsze jest :ico_brawa_01:
ja tylko wpadłam powiedzieć, ze mamy antybiotyk :ico_placzek:
oby jej szybko przeszło i nie skończyło się tak jak u mnie...

Zaraz przychodzą do mnie koleżanki na ploteczki :ico_haha_01:

Na rowerku już trochę pojeździłam fajna sprawa. Gratis dostałam pas odchudzający będzie ostre spalanko :ico_haha_01:

[ Dodano: 31-01-2012, 15:37 ]
było juz troche lepiej z nockami, ze wstawał dwa maks 3 razy w nocy, a może i mu gorąco, choć grzejemy maks do 24 ale wtedy śpi smacznie a wyziębia sie dopiero nad ranem ale to tez piec się uruchamia w odpowiednim momencie, 2-3 noce po MM były fajne i już przywykł chyba i znów spanie jakie było.
a próbowałaś już kaszkę może dawać?? Może jeszcze coś bardziej sytego mu trzeba w końcu to facet :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

31 sty 2012, 16:52

a wiesz już jak dietka będzie wyglądać?
będę ją widziała w środę bo dostanę na maila na 7 dni i przez miesiąc ją będę stosować a kosztowało mnie to 90 pln :ico_noniewiem: na 14 dni kosztuje 170 pln :ico_noniewiem:
Mało kaloryczna
wiesz jak się siedzi w domku to raczej więcej mi nie potrzeba :ico_noniewiem:
A dużo masz do stracenia kg
oj bardzo dużo :ico_placzek: ale zapracowałam na moją wagę prze kilka ostatnich lat słodyczami :ico_zly: :ico_zly:
W lodóweczce tylko jej odmierzone posiłki stały.
ja będę gotowała dla siebie i A :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

31 sty 2012, 16:53

a próbowałaś już kaszkę może dawać?? Może jeszcze coś bardziej sytego mu trzeba w końcu to facet :ico_haha_01:
szczerze wam powiem, że na mojego kaszka nie działa. Jak ma wstać w nocy to i tak wstanie. Zrobiłam doświadczenie raz na noc dałam małemu tylko kaszkę 150ml i się obudził w nocy, a po cycku czasem przesypia całą noc

a mi w piątek skończył się okres, a dziś znów krwawię :/ i o co kaman? Ja zawsze miałam regularne cykle i wszystko od pierwszej miesiączki było unormowane a teraz coś mojemu organizmowi odwala :/

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 sty 2012, 17:20

wiesz jak się siedzi w domku to raczej więcej mi nie potrzeba
dokładnie, a tu siedzi sie w domu , nigdzie nie wychodzi i nonono rosnie no masakra z ta zimą... ja chce wiosne !!!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sty 2012, 17:26

Moja tylko raz miała gorączkę po tej szczepionce refundowanej...
Czyli szczepisz już skojarzonymi.Moja nadal refundowanymi i po nich nie miała gorączki jedynie wczoraj marudna była ale nie wiem czy to szczepienie bo wcześniej tez marudziła .Bardziej myślę o ząbkach bo dziś to samo i bardzo się ślini i gryzie.
wczoraj dałam Izie kaszkę na noc malinową i dziś Ją wysypało na brzuszku :ico_placzek:
uu no szkoda ale wiesz po czym ja wysypało i jak odstawisz to będzie dobrze.
Zdrówka dla was .

Kocura przepiękne zdjęcie w podpisie.
a mi w piątek skończył się okres, a dziś znów krwawię
Wiesz może potrzeba czasu by się wszystko po porodzie unormowało.

[ Dodano: 31-01-2012, 16:43 ]
Myśmy z mężem i Lilą byli na spacerku i kawce u cioci.Wróciliśmy na obiad.Mała śpi w łóżeczku a ja sobie pije kawkę z siostrą ,siedzimy z lapkami i buszujemy w necie.

Jutro jedziemy z małą do alergologa.Będą wyniki badań i ciekawa jestem co mi nowego powie.


A tutaj pochwale się moją niunią.

Tak trzymam główkę

A tutaj w locie gdy przekręcała się na plecki.

Tak kciuka sobie ssie.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2012, 22:27 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 sty 2012, 18:02

marcz89 napisał/a:
Moja tylko raz miała gorączkę po tej szczepionce refundowanej...
my bralismy skojarzoną i po żadnej dawce nic sie Majce nie działo, a dzisiaj jest strasznie marudna i tylko raz w ciągu dnia m9 spał 1,5 godz :ico_szoking: i jak ja biorę na rece to łapie mnie tak mocno i przybliza do siebie jakby chciała mnie ugryść, niewiem czy to nie kolejne zabki będą jej szły i dlatego taka rozdrazniona jest... zreszta nocka tez mało przyjemna była bo popłakiwala co chwilke i budziła i przekręcała na brzuch :ico_szoking: ciekawe jak będzie dzisiaj nocka?

[ Dodano: 31-01-2012, 17:03 ]
Szkieletorek sliczna niunia :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości