mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

31 sty 2012, 22:10

mama890406 jak kupujesz leginsy to polecam na brzuch bo z doświadczenia wiem że zwykłe z brzuchola zjeżdżają i tylko się człowiek wkurza :ico_zly:

Aniula wizytę mam 16.02...zobaczymy czy się czegoś więcej dowiem. Chociaż ja nawet jak mówię o dziecku to łapię się na określeniach "ona","jej",więc pewnie będzie dziewczynka :ico_haha_01:

Gosia8888 super zakup :ico_brawa_01: Ja polecam ciążówki z H&M - mam 2 pary czarnych - jedne bojówki, drugie rurki i jedne letnie 3/4. Część jeszcze z poprzedniej ciąży. Teraz też planowałam kupić sztruksy ale chyba już sobie podaruję bo ile można :ico_oczko:

Kasiala może następnym razem uda się podejrzeć dzieciątko :ico_oczko:
A powiedz, na USG wewnętrznym może być przy Tobie mąż? Bo u nas nie pozwalają bo to intymne badanie....heh, ale jak ma się to w porównaniu do rodzinnego porodu,...wtedy się facet dopiero ma okazje napatrzeć :ico_szoking:

Dzięki, zaraz będę zamawiać;)

A u nas też przy dopochwowym nie wpuszcza gin, dlatego teraz mężuś odlicza dni do 21, bo wejdzie już ze mną;)

A ja też ciągle powtarzam "ONA":)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

31 sty 2012, 23:05

na USG wewnętrznym może być przy Tobie mąż?
Oczywiscie że jest przy mnie mąż. Każda moja znajoma chodziła lub chodzi do lekarzy z mężem i nie do tego co ja i też badanie dopochwowe i lekarz nie ma nic przeciwko... myślę ze to kwestia lekarza mój maż to patrzy na monitor a nie w krocze me czy co tam lekarz mi robi a czemu badanie intymne? a jak niby dziidziusia spłodziliśmy? Bo chyba nie przez spanie obok siebie czy jak to isę dawnije mówiło przez telefon i żetonów zabrakło :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 sty 2012, 23:19

a czemu badanie intymne? a jak niby dziidziusia spłodziliśmy?
Kochana no mi o tym mówić nie musisz :ico_oczko: Ja nie rozumiem tego,ale w poprzedniej ciąży miałam do czynienia jeszcze z innymi lekarzami i też na USG wewn. mąż miał zakaz.
Wkurza mnie to...jak byłam po cc i 12 h musiałam leżeć plackiem po znieczuleniu w kręgosłup to mąż taką gołą, pociętą i ogólnie nieestytyczną (bo każda wie jak się wygląda chwile po wyjęciu dzidziusia) musiał nawet na łóżko pomóc przenosić i wkładki pomóc zmieniać...wtedy żaden lekarz ani położna o intymności nie wspomnieli,żeby oni mieli mniej roboty :ico_nienie:

Teraz już obiecali że UsG będzie przez brzuch i mąż może wejść :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 lut 2012, 09:17

Dziewczynki fatalnie sie dzisiaj czuje:( Chyba rozkłada mnie chorobsko. Obudziłam się z bólem gardla i krtani:( Ogolnie od wczoraj rozbita jestem i oslabiona. Jutro ide do Pani G. ale nie wiem czy bede miala sile wyjsc na ten mroz. Do tego zjadlam na sniadanie chleb z dzemem truskawkowym a ja jestem uczulona na truskawki i juz mam efekty - pregi jakby mnie ktos batem bil . No ponarzekalam sobie a teraz ide lezec.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 lut 2012, 09:36

Obudziłam się z bólem gardla i krtani:(
powiem Ci co mi pomaga. Bo chyba powoli z choroby się leczę. Boję się tylko jak dzisiaj bo mam pogrzeb czy się nie dorobię :ico_chory:

przede wszystkim dużo czosnku ja jadłam w pieczywie czosnkowym.
kupiłam sobie prenalen - ten syrop dla ciężarnych
na ból gardła psikam tantum verde i sebidin do ssania (lekarz kazał)
no i piję herbatę z miodem i cytryną i syrop malinowy z cytryną.

Gardło mnie nie boli :ico_brawa_01: a jednej nocy nie mogłam połykac śliny w ogóle, tylko mam chrypkę i katar. Kuruj się od razu by Cię nie rozłożyło bardziej. No i przede wszystkim dużo lezenia w łóżku.

[ Dodano: 01-02-2012, 08:37 ]
a i gardło płucz wodą z solą lub wodą z wodą utlenioną.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 lut 2012, 11:45

Obudziłam się z bólem gardla i krtani:(
powiem Ci co mi pomaga. Bo chyba powoli z choroby się leczę. Boję się tylko jak dzisiaj bo mam pogrzeb czy się nie dorobię :ico_chory:

przede wszystkim dużo czosnku ja jadłam w pieczywie czosnkowym.
kupiłam sobie prenalen - ten syrop dla ciężarnych
na ból gardła psikam tantum verde i sebidin do ssania (lekarz kazał)
no i piję herbatę z miodem i cytryną i syrop malinowy z cytryną.

Gardło mnie nie boli :ico_brawa_01: a jednej nocy nie mogłam połykac śliny w ogóle, tylko mam chrypkę i katar. Kuruj się od razu by Cię nie rozłożyło bardziej. No i przede wszystkim dużo lezenia w łóżku.

[ Dodano: 01-02-2012, 08:37 ]
a i gardło płucz wodą z solą lub wodą z wodą utlenioną.
dziękuje Gosienko za rady - chcialam sie tylko upewnic czy tantum werde mozna stosowac tylko do psikania czy ssac tez mozna? Pieczywo czosnkowe mniam:) wysle meza po bagietke i dzisiaj zrobimy sobie uczte.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 lut 2012, 13:01

Witam mamusia kuruj sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dziewczyny dzisiaj czuję sie jak bym się na nowo urodziła... żadnych dolegliwosci a wczoraj to myślałam że skonam :ico_noniewiem:

pozdrawiam i kurujcie się żeby dzidzia była zdrowa ja dopiero teraz będe jadłam pierwszy posiłek od przedwczoraj bo wczoraj to tylko wsunęłam barszcz czerwony ale moze z 10 łyzek i to solo bo ziemniaki mi nie przeszły...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 lut 2012, 13:18

hej dziewczynki. Kurujcie sie!!!!

Ja tez mam kiepsko z jedzeniem wczoraj w sum ie moj zoladek przyjal tylko lekki obiad - reszty niestety nie zaakceptowal.
Zimno jest strasznie.
Obudzilam sie zmarznięta bo okazalo sie ze byla awaria pieca i mialam 15 stopni w sypialni. Koty sie schowaly pod kołdre.Ale na szczescie juz naprawione :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 lut 2012, 15:10

hej Myszki ,aj tak na szybko dziś ale już jestem na L4 to od jutra bedę się czesciej udzielac- mam nadzieję :ico_oczko:
wizytę u gina miałam dziś eksresową bo w sumie tylko po L4- widziałam sie wznim 2tyg temu to nie musiałam włazić na samolot :ico_oczko: waga ani pół grama nie drgnęła w 2tyg, ale mam spalanie :ico_oczko:
dostałam L4 do 7marca bo on wtedy z urlopu wraca, nie wiedziałam że można na tak długo na raz :ico_szoking: :ico_szoking:
chorowitkom życze zdrówka, mnie jeszcze pobolewa gardło ale da się żyć
za to junior wczoraj wieczorem dowalił do futryny i rozciął głowę- we włosach- na ok. 2 cm. od 20.00 do 4.15 nad ranem nie spałam tylko trzymałam do kupy brzegi rany żeby się tak zaschło i bez szycia się obyło bo bym musiała go najpierw chyba uspić żeby dał się chirurgowi tknąć :ico_noniewiem: będzie blizna ale trudno, włosy zakryją...
widzę że dziewuszki na wątku bardziej pożądane, ciekawe ile w sumie ich bedziemy miały. ja w swoją do konca jeszcze nie wierze mimo że dwóch lekarzy potwierdziło. ale ja już taki typ niedowiarka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ale mam smak na sałatkę. chyba coś zmajstruję skoro mam tyle wolnego. Ostatnio w weekeend objadałam się majonezem ażmi mdłości wróciły- za bardzo wątrobe chyba obciążyłam
za 4 tyg mam pić cudowny napój z 50g glukozy, mniam :ico_chory: :ico_oczko:

[ Dodano: 01-02-2012, 14:11 ]
sorry za literówki :ico_olaboga:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 lut 2012, 17:16

Witam o matko jak tu chrowito :ico_szoking: dziewczynki wracajcie do zdrowia szybciutko :ico_sorki:

Marta26, no to sobie teraz odpoczniesz :ico_sorki: ja wybieram sie na zwolnienie w polowie lutego :ico_sorki:

Biedny Patryczek oby rana szubciutko sie zagoila :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja tez mam za 4 tyg glukoze do wypicia Boze jak ja tego nie znosze :ico_olaboga: i znowu siedziec 2 godz bezczynnie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość