szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lut 2012, 10:34

co do odchudzania ja stosuję taką metodę :)
hehehe no ja też .
pomaga pomaga, dziś nawet podrzemałam popołudniu:) nie jest źle
No to fajnie i oby tak dalej a nawet lepiej było.
nie ma jak demotywatory:)
hehe o tak.Kiedyś byłam kilka razy dziennie na ich stronie.
Ja też zaczęłam od 2 dni zagęszczać mleko kleikiem i nic się nie poprawiło. Nadal wstaje 5 razy w ciągu nocy do małego.
Uu no to życzę tobie i ellibel by te spanko dzieci się poprawiło.
dla niewtajemniczonych: miałam cukrzycę w ciąży na insulinie
Nie wiedziałam albo nie pamiętam w każdym razie życzę by po schudnięciu okazało się leczenie zbędne. Trzymam kciuki za sukces.
Kala jak mialam 20 stopni miala chlodne raczki
Ale mówi się że się nie patrzy na rączki tylko kark właśnie.
Ja mam ręce i stopy wiecznie chłodne lub bardzo zimne mimo że ciepło mi. Tak że nie patrze jakie ma Lila raczki tylko karczek.

[ Dodano: 01-02-2012, 09:37 ]
U nas gdy małą karmiłam było -21,5 stopni.
P pojechał do sklepu po paprykę i dziś na obiad zrobię pieroga drożdżowego z mięsem mielonym serem mozzarella i papryka.Niestety to będzie dla nich a nie dla mnie.

Nocka w miarę chociaż przyzwyczaiłam się że mała wstaje 2 razy a od jakiś 4 dni znów 3 razy sie budzi i wydaje mi się jak bym wstawała co chwile w nocy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 lut 2012, 11:22

witam,

padam na twarz po nocce, Iza nie mogła zasnąć i od 1 do 3.30 nie spała a ja z Nią, nie biorę Jej do naszego łóżka bo dziecko szybciutko się do dobrego przyzwyczaja :ico_noniewiem: do tego mnie brzuch boli :ico_zly:
a co ci do glowy od razu sepsa przyszla
jakiś czas temu zmarła dziewczynka z okolic na sepsę :ico_olaboga: do tego lekarka powiedziała, ze może mieć zakażenie organizmu ale wirusowe i dlatego ta wysypka :ico_olaboga:
17 u nas z rana
u nas -14 :ico_chory:

jula81, trzymam kciuki żeby nie było potrzebne leczenie :ico_sorki:
A jak masz też dla męża gotować to fajnie
dziś dostałam dietkę i później jadę kupić składniki ale przypuszczam ze mój A się nie załapie na to bo to są jednak małe porcję :ico_sorki:
A mała płacze dlaczego ? Ma gorączkę
gorączki już nie ma ale może Ją gardło bolec bo ma bardzo czerwone :ico_sorki:


co do witaminek to Julka od września do tak kwietnia je tran ale w tabletkach :ico_sorki: a Izunia dostaje witaminkę D :ico_sorki:

Kobietki mam pytanie w czym kąpiecie dzieciaczki? smarujecie oliwką? bo widzę że Iza dostała suchą skórkę mimo, ze smaruje Ją oliwką i chyba muszę jakiś kremik dobry kupić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 lut 2012, 11:31

P pojechał do sklepu po papryarella i papryka.Niestety to będzie dla nich a nie dla mniekę i dziś na obiad zrobię pieroga drożdżowego z mięsem mielonym serem mozz
wow :ico_szoking: coś pysznego... jak masz czas to podaj przepis :ico_sorki: ale narobiłas mi smaka... daleko mieszkasz???? :-D :ico_oczko:
U nas tez mroźno z tym, że świeci słonko i nie jest tak tragicznie jak to trąbia w tv...nocka całkiem przyjemna bo Majcia obudziła się o 3 zjadła 170ml :ico_szoking: i spała do 8 :ico_brawa_01: tak więc jak dla mnie to moze byc bo i tak w nocy chodze siusiu więc mi ta jedna pobudka nie przeszkadza.

[ Dodano: 01-02-2012, 10:40 ]
Kobietki mam pytanie w czym kąpiecie dzieciaczki? smarujecie oliwką?
my kąpiemy w emolium i juz niczym jej nie smaruje bo po tym ma fajna nawilzona skórkę, choc ma bardzo wrażliwą. a oliwka podobno nie powinno się smarowac bo właśnie oliwka wysusza skórę.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

01 lut 2012, 11:52

Kobietki mam pytanie w czym kąpiecie dzieciaczki? smarujecie oliwką? bo widzę że Iza dostała suchą skórkę mimo, ze smaruje Ją oliwką i chyba muszę jakiś kremik dobry kupić :ico_sorki:
_________________
to od oliwki ma suchą skórę, bo oliwka na dłuższą metę wysusza bardzo zamiast nawilżać... tak czytałam przynajmniej ja nie stosuję bo nie nawudzę oliwek :ico_zly: wszystko tłuste później...
Ja najpierw stosowałam jonsona baby mleczko nawilżające, ładnie pachniał konsystencja taka lejąca wydajny na długo starczył, później dostałam ten Atoperal, zapach luz ale strasznie gęsty i źle się tym smarowało, a teraz mam Hippa suuuper wydajny naprawdę kropelka wystarczy a cały brzuchol wysmarować się da :-D Pachnie też ładnie jest duży bo 350 ml i stosunkowo do wielkości nie drogi u mnie w rossmanie ok 16zł. Ja miałam jeszcze te zniżki co przyszły z tą paczką z Hippa i zapłaciłam 13 zł wtedy :-D

I witam z rana :-)
U nas nocki dalej w miarę ale Oliwia przestawiła sobie godz pobudek w nocy :ico_noniewiem: Zawsze wstawała tak 2/3/4 później 5/6/7. A teraz wstaję 23-24 później zależnie od tego jaki ma dzień to albo dopiero 5/6/7 albo jeszcze raz w między czasie... Coś jej się przestawiło :ico_noniewiem:

jula trzymam kciuki żeby się udało i obyło się bez leczenia&&

izus Przemek już w domku?? :-) :-)

ladybird wczoraj znowu chciałam Małej jabłuszko zrobić i robiłam już samą tą odpowiednią końcówką i mi nie wyszło!!! Masa grudek,słabo rozciaptane... no masakra. Chyba muszę robić jak za pierwszym razem najpierw poszatkować tym do sałatek z blendera a potem dopiero tą końcówką... Roboty więcej za to grudek nie ma :-D

Co do mrozu to właśnie widzę że P musiał na nogach do pracy iść... Ciekawe czy mu auto odpalić nie chciało czy drzwi nie mógł otworzyć....

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 lut 2012, 12:07

wczoraj znowu chciałam Małej jabłuszko zrobić i robiłam już samą tą odpowiednią końcówką i mi nie wyszło!!! Masa grudek,słabo rozciaptane... no masakra.
ja jabłuszko dla majki to skrobię łyżeczką i jej od razu daje i nie ma grudek.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lut 2012, 12:12

Kobietki mam pytanie w czym kąpiecie dzieciaczki? smarujecie oliwką?
Ja oliwki nigdy nie używałam.Kąpie ja w czymś a'la emolium tylko z Anglii znajoma mi przywiozła.A smaruje ja bo moja ma wysuszoną przez chrostki skórkę specjalna maścią robioną.
jak masz czas to podaj przepis
Potem jak wstawię chlebek to wrzucę przepis.
A jak zrobię to foto pokaże.
daleko mieszkasz???? :-D :ico_oczko:
No ja małopolska ,blisko kocury czyli koło Tarnowa.
oliwka podobno nie powinno się smarowac bo właśnie oliwka wysusza skórę.
Tez to słyszałam i że zatyka coś tam i że wcale dobra nie jest.
Mnie położna środowiskowa nie kazała smarować żadnymi oliwkami.
Zawsze wstawała tak 2/3/4 później 5/6/7. A teraz wstaję 23-24 później zależnie od tego jaki ma dzień to albo dopiero 5/6/7 albo jeszcze raz w między czasie... Coś jej się przestawiło :ico_noniewiem:
Moja dokładnie takie same miała pobudki i było super.A teraz 24 potem 3-4 i 7

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 lut 2012, 13:06

Cześć!

Ja też nie lubię oliwek, blee...
Na początku smarowałam parafiną, też tłuste, ale fajnie się wchłania i nawet rąk nie musiałam myć po tym.
Maciek miał troszkę suchą skórę, więc kupiłam zestaw emolium- do kąpieli i do smarowania, suuuper!

jula a jaki masz cukier rano?
W ciąży diabetolog mi mówiła,że do 90 max, a teraz zwykły lekarz rodzinny mówi,że do 110 spokojnie :ico_oczko: No i mówiła,że ona na studiach to się uczyła,że do 126 :ico_olaboga:
Chyba w ciąży takie wyśrubowane te normy.

Dziewczyny, u nas (na 7 piętrze :-D ) było minus 22,5!
Tak zaraz po 7 patrzyłam.
A słonko tak mi tu świeci,że masakra, rolety zaciągnięte, kaloryfer wyłączony i okno uchylone! Maciek śpi w sypilani to mogę się tak wietrzyć :-D
Tak fajnie świeci, a nawet wyjść się nie da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 lut 2012, 13:18

A słonko tak mi tu świeci,że masakra, rolety zaciągnięte, kaloryfer wyłączony i okno uchylone! Maciek śpi w sypilani to mogę się tak wietrzyć
Tak fajnie świeci, a nawet wyjść się nie da
to dokładnie jak u nas. w dwóch pokojach jest super a w jednym i kuchni 19 stopnii jak siedze to chłodno w rece mi jest.
Szkieletorek to i blisko mnie bo ja podkarpacie ale do tarnowa mam 40 km.

No a mała teraz mi usnęła, ale musze przyznac, że coraz krócej mi w dzień spi.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

01 lut 2012, 13:48

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków :-) .
jula a jaki masz cukier rano?
W ciąży diabetolog mi mówiła,że do 90 max, a teraz zwykły lekarz rodzinny mówi,że do 110 spokojnie :ico_oczko: No i mówiła,że ona na studiach to się uczyła,że do 126 :ico_olaboga:
Chyba w ciąży takie wyśrubowane te normy.
Z żyły miałam pobierane 10 dni po porodzie i było 88 czyli OK.
Byłam potem po 8 tygodniach po porodzie tak jak miałam w zaleceniach na wypisie i było 108, mimo iż dzień wcześniej nie jadłam słodyczy. Najlepsze jest to, że przed wyjściem badałam glukometrem i wyszło 126 :ico_szoking: .

Elibell Eryk po uśpieniu po 20 też potrafi przespać nawet do 1 tylko potem pobudka co chwilę :ico_sorki: .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 lut 2012, 13:52

A słonko tak mi tu świeci,że masakra
U nas to samo.Ale jak tylko wychyle nosa za drzwi to miło nie jest ale sypialnia mi się wietrzy od rana.
Szkieletorek to i blisko mnie bo ja podkarpacie ale do tarnowa mam 40 km.
No ja do Tarnowa mam jakieś 25 km.

Chlebek wyrósł ,zaraz do pieca wrzucę go i biorę się za resztę rzeczy.P odkurza na strychu bo po ostatnim czyszczeniu komina jest tam makabra.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość