Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lut 2012, 17:59

asienka - pochwal sie zakupami :ico_brawa_01:
, czyzby moja Ola zaczynała pakowac walizki?
- no wez nie rob jaj :ico_szoking:

Sajurka, ojej ale mialas stresy :ico_szoking: Oby juz bylo ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 lut 2012, 18:20

Hej,
widzę, ze dziś nerwowa atmosfera wśród wiosennych mam, czyzby to wpływ pogody???
Asiab- trzymam kciukasy za prezbłagania lekarza
Dziewczyny- sliczne mebelki, widzę, ze wieszość ogarnął szał porządków i wicia gniazdek.
U mnie znów dzis pojawiły sie skurcze, moja mama stwierdziła, że osunąl mi sie brzuch, zauważyłam że mam wiecej takiego galaretkowego śluzu, czyzby moja Ola zaczynała pakowac walizki? :ico_sorki: Boję sie :ico_noniewiem:
pewnie to objawy przepowiadające poród :) Ale uważaj na siebie. Niech sobie Ola jeszcze posiedzi u mamy :-D



Sajurka, dobrze, że wszystko OK. Ale przedsmak opieki medycznej miałaś iście zachęcający :ico_noniewiem:
Pytań żebyś nie zadawała!!! No też coś? Bo co? Co za GBUR!


Asieńka, ale fajną masz dzisiaj radochę, faktycznie!!!!! :ico_brawa_01: Miły dzień!
Pochwal się potem fotkami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 lut 2012, 18:56

Wróciłam od gina przepisał mi lek ten co brałam jak miałam cholestaze w ciąży z Frankiem Ursofalc cena 140 zł 100 wizyta :ico_zly: mam brac go 2 razy po 1 tabl po tygodniu zrobić wyniki i jeśli sie podniosą to napewno szpital i kroplówki :ico_placzek: . Dieta wątrobowa oczywiście czyli zero smażonego i ciężkostrwanego. Dużo pić wody przynajmniej 2 l dziennie. Muszę dotrwać do magicznego 36 tyg ciąży i co najgorsze mam zapomnieć o porodzie naturalnym a tak bardzo tego chciałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . I z tego powodu mam już doła :((((

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 lut 2012, 19:24

asiab, no coz,ja z CC tez zadowolona nie jestem ale wszystko dla dobra dziecka :ico_sorki: Mam nadzieje,ze dietka i leki pomoga i wyniki sie nie pogorsza :ico_sorki: Kurcze,jakas ta nasza wiosna obfita w anemie,szybsze porody i CC :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

02 lut 2012, 19:25

Ale się dzisiaj porobiło, same złe wiadomości.
asiab, 3maj się kochana, oby leki pomogły.
Sajurka, ale miałaś przeboje, co to wogóle za lekarz co mówi żeby pytań nie zadawać, przecież masz prawo wiedzieć co się dzieje w Twoim ciele i z Twoim dzieckiem. Baran jeden.
agasio, Ty tutaj nie wyprzedzaj, pierwsza Brodzikowa jest w kolejce na porodówkę.

Ja też dzisiaj dostałam smutną (tragiczną wiadomość) i może nie powinnam tego tutaj pisać, ale tak mi smutno, moja znajoma w 25 tygodniu straciła bliźniaki. Nie znam szczegółów bo to na gorąco ale miała termin na maja, dwie dziewczynki już na świecie a teraz miało być dwóch chłopców :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek:

kingoza nie stresuj się, tacy Ci sprzedawcy czasami są nieogarnięci. Też mnie niekiedy zdenerwują, ale jak już coś dochodzi i jest ok, to złość mi mija. A przeważnie właśnie tak jest, że gdy strasznie nie mogę się doczekać to coś idzie nie tak :ico_oczko:
A Ty iw_rybka, co się chwalisz, że masz chłopa w domku - szczęściara, zazdroszczę.

Martalka, pisałaś kiedyś o herbacie z pokrzyw, że z czymś ją pijesz i jest znośna, przypomnisz mi?

Byłam na tych zakupach i kupiłam koszulę, klamerki, pokrzywę, płyn do kąpieli w Rossmannie i te małe kosmetyki co asiab pisała. Jeżeli kogoś to interesuje to są tam pampersy 1 w promocji 22,99.

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

02 lut 2012, 19:32

Witam Wieczornie;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 lut 2012, 19:36

biniu, piję zwykłą zaparzaną pokrzywę w torebkach. ona smakuje ziołowo... A że powinno się ją pić z czymś co ma wit C, to ja piję z cytryną. ALbo też z sokiem malinowym herbapolu i cytryną. Wtedy jest smaczna. Tylko dodaję juz do takiej idealnej do picia, żeby mi się we wrzątku wit C nie ulotniła :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 lut 2012, 19:38

Sajurka no to niewesoło...
agasio dokładnie Ty tu sie w paradę Brodzikowej nie wtaraniaj :)
asiab oby te lekarstwa pomogły :ico_sorki: :ico_sorki: to co cesarke bedziesz miala ?? ehh

ja juz chce 30 Tc przekroczyc.. juz czuc ze to coraz blizej teraz to mam jeszce ho ho ho sto lat

[ Dodano: 02-02-2012, 18:39 ]
sok malinowy z herbapolu polecam :) mój maz je robi :) i herbaty tez :) pracuje na produkcji w herbapolu :) w lublinie :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

02 lut 2012, 19:50

Ja też dzisiaj dostałam smutną (tragiczną wiadomość) i może nie powinnam tego tutaj pisać, ale tak mi smutno, moja znajoma w 25 tygodniu straciła bliźniaki. Nie znam szczegółów bo to na gorąco ale miała termin na maja, dwie dziewczynki już na świecie a teraz miało być dwóch chłopców
współczuje :ico_placzek:
Dziewczyny, ja tam mogę poczekac, ale powiedzcie to mojej Oli:)
Na razie zrobiłam sobie drzemkę, nospa i skurcze sie uspokoiły, zobaczymy co przyniesie noc. Nie panikuję, boję sie tylko troche porodu :-) ale to normalne, chyba;)))

[ Dodano: 02-02-2012, 18:51 ]
Myśle, ze to tylko skurcze przepowiadajace, po prostu organizm szykuje sie do porodu, no cóz wielki dzięń juz niebawem: -)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

02 lut 2012, 19:56

Binius-Straszna Wiadmosc;( ahhh to nasze zycie.....:(

Slicznie macie Meble:)

Sylwia-brzusio Pantereczka;) ehehhe :-D :-D

witam nowa mamcie Magde:) na kiedy masz TP...??? to robie ci suwaczka;)

wiecie co u Dzwoneczka??

Asia-UTULAM CIE!! wazne zeby ULCIA byla Zdrowa....a to ze CC dasz rade!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość