Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lut 2012, 15:26

Ja dziś skonczyłam prasowanie pierwszej partki ubranek Ulki , druga schnie na balkonie . Muszę jeszcze dziś upiec ciasto na urodzinki mojego synka jutro kończy 4 latka :ico_szoking: kiedy to zleciało :ico_olaboga: .Bede robiła ciasto shreka pierwszy raz :-) .W tym roku mu nie wyprawiam urodzin zrobie tylko ciacho jakby dziadki przyszli na kawe. W przyszłym roku bede miała okrągłe imprezy Franek 5 lat ja 30 stka i Ulki roczek :-D .

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 lut 2012, 15:26

A moim zdaniem, to oni za dużo gadają a za mało robią. Po co te informację o wariantach, najpierw 4 później 5 a teraz już jest 6..., bezsens. Takie sprawy powinny być najpierw informacja o zdarzeniu, później działania i dopiero po zakończeniu sprawy informacje do prasy.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2012, 15:26

kingoza, dla mnie właśnie karmienie piersią byo wygodne że karmiłam na żadanie a to w parku na ławeczce , w przedszkolu , w przychodni ale oczywiście nie afiszowałam sie z cycami na wierzchu starałam sie tak ubrac aby mi było wygodnie karmic i zakrywałam pieluszka piers.
Ja podobnie.
Chociaż tak planowałam karmienia, żeby w miejscu tłumnym i glośnym jednak nie karmić.
Ale czasami w poradniach tyle się czeka :ico_noniewiem: że cyc i dziecko zadowolone :ico_brawa_01: Podobnie na grillu na ogrodzie, na urodzinach brata itd.


rybka, a ja właśnie wolę, tzn moje dzieci wolały te smoki z żołtą gumą. Są bardziej miękkie niż silikon, lepiej więc moje dzieci je łapały.
Kij z wyglądem. I tak jak dziecko ma w dziobie, to widać tylko plastik. A jak nie ma w dziobie to smok jest w pudelku. :-D

[ Dodano: 03-02-2012, 14:28 ]
A moim zdaniem, to oni za dużo gadają a za mało robią. Po co te informację o wariantach, najpierw 4 później 5 a teraz już jest 6..., bezsens. Takie sprawy powinny być najpierw informacja o zdarzeniu, później działania i dopiero po zakończeniu sprawy informacje do prasy.
a to Rutkowski gada. media krzyczą. Internet WSZĘDZIE gada tylko o tym...
A policja może własnie nie gada a robi??? Mam przynajmniej taką nadzieję...

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 lut 2012, 15:31

a to Rutkowski gada. media krzyczą. Internet WSZĘDZIE gada tylko o tym...
A policja może własnie nie gada a robi??? Mam przynajmniej taką nadzieję...
No miałam namyśli Rutkowskiego. A jaką reklamę sobie robi tym.

No nic poczekamy zobaczymy.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lut 2012, 15:38

Ja rutkowskiego chyba lubie.... i mam nadzieje ze jego pewnosc jest uzasadniona. A o Policji mam swoje zdanie, niestety... :ico_olaboga:

Mam nadzieje ze mala zostala sprzedana , przynajmniej by zyla.

Ja karmilam wszedzie, nawet w restauracjach :-D Tylko debil bedzie sie gapil na karmiaca... oczywiscie nie afiszowalam sie z tym ale tez specjalnie nie krylam sie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lut 2012, 15:39

starałam sie tak ubrac aby mi było wygodnie karmic i zakrywałam pieluszka piers.
- dokladnie,ja tak samo - nawet w przebieralni w sklepie kiedys Andrzejka karmilam,bo tak sie rozwyl,ze nie bylo szans ani za zakupy,ani na dojscie do domu :ico_oczko:

A odnosnie kapieli,to z takim polrocznym ANdrzejkiem sie kapalam :-D
potrząsneła albo rzuciła nią... skończylo sie tragicznie... i to chce ukryć.
- to samo do meza mowilam,bo gdybya upadla od tak,to wezwalaby karetke,a tu juz czula sie winna i chciala sprawe zatuszowac :ico_olaboga:

A najbardziej wkur......o mnie to,jak Rutkowski powiedzial,ze jak sie przyznala,to pytala,czy maz juz wie,nosz kuzwa -wyglada na to,ze dla niej kit z dzieckiem,ona sie bardziej matrwila,ze chlopa straci :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Bede robiła ciasto shreka pierwszy raz
- ja robilam na urodziny tescia i wszystkim bardzo smakowal i wyszedl :ico_brawa_01:
Kij z wyglądem.
- no tak,ale moje tego nie znaly,tylko te silikonowe,wiec Andrzejek pokochal natychmiast,a Zuzka pozniej :ico_oczko:
. A jaką reklamę sobie robi tym
- owszem,do tego te szpanerskie okulary przeciwsloneczne na konferencji itp ale jednka trzeba mu przyznac,ze jest skubany skuteczny :ico_sorki:

[ Dodano: 03-02-2012, 14:40 ]
Tylko debil bedzie sie gapil na karmiaca.
- n wlasnie nie do konca,bo ja sie spotkalam czesto z czyms takim,ze kobiety sie usmiechaly do mnie tak wiecie - porozumiewawczo :ico_oczko: jednak nawet takie gapienie sie,troszke wkurza :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 lut 2012, 15:48

A odnosnie kapieli,to z takim polrocznym ANdrzejkiem sie kapalam :-D
Ja lubilam sie kapac z takim noworodkiem, najpierw sama bralam prysznic, potem wode napuszczalam, duzo i sie kladlam tak zeby dekold miec ponad woda i kladlam ja na brzuszku na cyckach a buzke miala na dekoldzie. ahhhhhh.... ja juz chce!!!!!!!


A w doopie z innymi, jak dziecko sie drze to chyba lepiej nakarmic niz jechac na syrenie do domu czy cos :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lut 2012, 15:57

jak dziecko sie drze to chyba lepiej nakarmic niz jechac na syrenie
- oczywiscie,ze tak - ajka kogos to gorszy,to niech nie patrzy :-D

[ Dodano: 03-02-2012, 14:58 ]
jeju,u nas -5 ,chciałoby sie powiedziec,ze cieplo - ale glupio to zabrzmi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2012, 16:01

ludzie potrafią "wspaniale" skomentować karmienie piersią...
na szczęście mnie to osobiście nie spotkało.

Rutkowski też wiele gaf palnął.
Wczoraj mówił (u nas było dobrze po 24, więc w pl po 1 w nocy) na żywo w tvn 24, że nie rozwijali tego zawiniątka pod drzewem bo czekają na policję (i ze to kocyk jest!!! a okazało się kurtką).
Poza tym był pewien, że jest tam ciało bo śmierdziało jak rozkładające się ciało.
Tylko my z mężem dumaliśmy JAK u diabła mogło cokolwiek śmierdzieć gdy jest tyle na minusie???
Także pudło, jak się okazało...
ehhhhhhhhhh......................

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lut 2012, 16:48

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 76#5673176 wrzucilam pare ciuszkow po zuzi,romiar 68-74

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość