Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2012, 13:19

my też musimy poczekać. u nas akurat zimno w mieszkaniu. kaloryfery na 2, niby ciepłe, ale malucha nie chcę zaziębić. poczekam na wiosnę. :ico_sorki:

póki co zdecydowaliśmy że z dzidzią poczekamy trochę. cena wkładki kolosalna. ale u ginka się dowiem co i jak i jaka najlepsza jego zdaniem w moim przypadku, bo wiem, że tabletek bym zapominała. i na nic by się takie zabezpieczenie zdało :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lut 2012, 13:20

ja tez poprosze ta ksiazke

jestem nieprzytomna dobrze ze ta poprawka juz jutro.
a co do tej madzi to mysle ze ten upadek to nastepna bajka. gdzie jest cialo? rozplynelo sie?moim zdaniem ona je sprzedala gdzies

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2012, 13:29

Julcia

Jcik Obrazek

namiastka z sesji wójcika

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2012, 16:15

Dziewczyny, do wszystkich zainteresowanych dotarła moja wiadomość z namiarami na książkę?
Martalka, ja też poproszę o Twojego linka, albo o bardzo skróconą interpretację własną w jęz polskim :ico_wstydzioch:

A odnośnie sprawy małej Madzi wydaje mi się, że jest bardzo możliwe że ten upadek to rzeczywiście jest wymysł dla dobra śledztwa żeby porywacze uśpiły czujność. Nie wiem, ale ja po prostu jako matka nie wyobrażam sobie żeby w obliczu takiej sytuacji (upadek dziecka) matka, która je kocha i się nim opiekuje w pierwszej kolejności myślała o sobie,a nie o dziecku. Niekiedy matki zmarłych dzieci nie mogą przez kilka dni wypuścić je z ramion - po prostu nie wierzę żeby ona mogła tak sobie łatwo stwierdzić zgon, a potem wymyśleć plan jak sie pozbyć ciała - no chyba że jest chora psychicznie. Innej opcji nie widze...

[ Dodano: 03-02-2012, 15:26 ]
goździk, śliczne zdjęcie z sesji - Julcia - prawdziwa modelka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 lut 2012, 16:41

Julcia, ja też poproszę namiary na książkę :-)

gozdzik, super foteczka, ale podeślij więcej jak masz :-D

U nas też zimno jak psik, w domu oczywiście, no ale cóż, uroki nieocieplonego domu... Mam nadzieję, że już niedługo :ico_oczko:

W związku z zimnem, my również poczekamy z odstawieniem pieluch do wiosny. Ja już marzę o słoneczku, ciepełku i zieleni wokół :-)

[ Dodano: 03-02-2012, 15:43 ]
ja po prostu jako matka nie wyobrażam sobie żeby w obliczu takiej sytuacji (upadek dziecka) matka, która je kocha i się nim opiekuje w pierwszej kolejności myślała o sobie,a nie o dziecku.
Juluś, żadna z nas sobie tego nie wyobraża, ale jest to możliwe niestety w szoku...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2012, 18:47

możliwe, a poza tym ludzie są różni.
Pamiętacie rodziców, którzy zabili dzieci i trzymali je w beczkach w domu w szafie???
bo nie chcieli zasiłków stracić....
No jakoś trudno mi uwierzyc, że to jest kochająca matka..
która potem (no chyba szok minął) wymysla niestworzone historie. A i ten wypadek... to wcale mógł nie być wypadek tylko .... wszystko, cokolwiek... :( aż strach myśleć.


Julka, to ja myślałam, że Ty już dopadłaś tę książkę. :D
zaraz wysylam link.
Streścić nie streszczę, bo muszę najpierw przeczytać :ico_oczko: hehe

[ Dodano: 03-02-2012, 17:49 ]
no dokładnie goździk, Julcia wygląda super!!!

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2012, 18:52

jak nie ogladam tv to dzis cały dzien oglądałam TVN24 i relacje o Madzi
ja czały czas nie mogę uwierzyć jak można wymyślić taka opowieść

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2012, 19:21

Karuś, być może szok... kurcze, nie ogarniam tego...

Martalka, ja jestem w trakcie czytania "Pożegnanie z pieluszkami", a chciałam jeszcze zerknąć co Ty masz :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2012, 19:24

Julka a jakie "pożegnanie" czytasz?? ten darmowy ebook czy tą książkową wersję?????

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2012, 20:25

Ja mam książkową wersję - dopiero z niej dowiedziałam się że jest forum związane z odpieluchowywaniem i tam już znalazłam opcję, że można książkę ściągnąć. A jest między nimi jakaś róznica?

[ Dodano: 04-02-2012, 10:43 ]
No i ciałko Madzi odnalezione :ico_placzek: Miałam nadzieję, że jednak dziecina przeżyje... biorąc pod uwagę okoliczności teraz wcale bym się nie zdziwiła gdyby jej śmierć nie była wypadkiem :ico_olaboga: Kurcze, tak się zastanawiam, gdzie byli najbliższi, ojciec dziecka ? - nie wierze że nie widzieli że matką coś jest nie tak :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość