Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 lut 2012, 01:40

Ile ty masz wzrostu?
ja mam 162 :ico_oczko: i cale zycie matka i babka mi powtarzaly ze wygladam jak anemiczka i zebym uwazala na silne wiatry.. :ico_haha_01: ale ja moge jesc co chce, slodyczy tonami, spaghetti i inne tuczace zarcie a i tak nie przytyje.. :ico_noniewiem: ale nie jestem wychudzona, w gim bylam, w lo jakos nabralam ksztaltow ale waga mi sie nie zmienila, mysle ze mam lekkie kosci bo wiele kolezanek ktore sa nizsze ode mnie i drobniutkie wazy o kilka kilo wiecej :ico_noniewiem:
Moje chłopaki już śpią to i ja zmykam. Dobrej nocki wszystkim
dobranoc :555: M wlasnie sie prysznicuje po pracy i zaraz tez zmykamy spac :) do jutra!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lut 2012, 02:46

znaleźli ciało Magdy!!!! Tyle napisze:(

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lut 2012, 09:26

cześć. U nas ciąg dalszy mrozów brrr dziusiaj zostałam z dzieciakami sama bo szanowny pan mąz pojechała na szkolenie i bedzie az do 19 i jutro tak samo :ico_olaboga: chyba mnie tu zanudzi ten mój Kubula... a i oczywiście musiałam spać w namiocie :-D bosz... juz za stara jestem na biwakowanie :ico_oczko: bola mnie dziś plecy , chociaz miałam kołdrę pod spodem i dwa koce :ico_szoking: , a Majcia z tatusiem spała z tym, że wziął ją do siebie do łózka i rano mi powiedział, że słabo spała... jednak jest przyzwyczajona do swojego łóżeczka i tyle.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 lut 2012, 09:41

Wlasnie czytałam o małej na onecie.. nie mam słów ;((( choć dalej to wszystko śmierdzi.. po co ona tak cały czas kłamie???

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 lut 2012, 11:16

ja mam 162 :ico_oczko:
a no to tak źle nie jest jak ważysz 53kg. Ale 42kg to malutko. Przy takim wzroście.
ja moge jesc co chce, slodyczy tonami, spaghetti i inne tuczace zarcie a i tak nie przytyje.. :ico_noniewiem: ale nie jestem wychudzona
no racja, że nie jesteś wychudzona. A co do jedzenia to mam to samo. Że jak waga mi się zatrzyma tak jak teraz na 52kg to nie chce się ruszyć. I tak jestem szczęśliwa bo po porodzie po dwóch tygodniach ważyłam 50kg i już nie za bardzo wyglądałam przy moim wzroście ale udało się przytyć te 2kg i jest znacznie lepiej. A teraz nawet jakbym chciała to nie mogę przytyć :ico_noniewiem:
znaleźli ciało Magdy!!!! Tyle napisze:(
ale to już na pewno ciało tej dziewczynki czy znowu jakieś zawiniątko? Ja nie śledzę tego zupełnie i nie mam pojęcia co się tam dzieje.

U nas nocka w porządku mały spał w swoim łóżeczku i o wiele lepiej wszyscy spaliśmy :) ale zimno na podwórku o 10 rano było -26stopni. Dziś też nie wyjdę z małym na spacer, bo chrostki trzy na policzku mu wyskoczyły prawdopodobnie od mrozu. Chociaż smaruje małego grubą warstwą kremu jak wychodzimy to i tak ma jedną delikatną skórkę i przed takim mrozem się nie ochroni

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lut 2012, 11:36

Chociaż smaruje małego grubą warstwą kremu jak wychodzimy to i tak ma jedną delikatną skórkę i przed takim mrozem się nie ochroni
jak byłam u lekarki to powiedziała mi, że nie należy wychodzić z malutkim dzieckiem jak jest więceje jak -10 stopni bo ono ma delikatna skórkę jeszcze i nawet krem z duzym filtrem nie jest w stanie jej ochronic, a i powiedziała jeszcze , ze gorsze od tych mrozów jest teraz słońce, bo moze przypalic skórę, bo o tej porze jest wyjątkowo mocne.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lut 2012, 11:36

witam,

ja mam posprzątane, obiadek zrobiony więc mam labę :-D na weekend przyjadą moi rodzice z bratem i synkiem :ico_sorki:
u mnie nocka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pobudka na jedzonko o 24 i 4 a koło 6 się przebudziła bo miała zatkany nosek ale pospałyśmy jeszcze do 7 :ico_sorki:
ze zadna dieta nie zastapi cwiczen
ależ oczywiście dlatego jeżdżę stacjonarnym rowerkiem, robię brzuszki :ico_sorki:

izuś ja uważam że walczcie, jeśli jest szansa że ta lekarka dostanie po uszach :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lut 2012, 12:31

znaleźli ciało Magdy!!!! Tyle napisze:(
ale to już na pewno ciało tej dziewczynki czy znowu jakieś zawiniątko?
Niestety to już nie zawiniątko.Matkę podobno wzięli i pokazała im .
Jak by ja dorwała to bym udusiła.
Ale niech zrobią sekcje zwłok czy ona faktycznie zmarła w domu czy tylko tam straciła przytomność a na polu zamarzła.
ja mam posprzątane, obiadek zrobiony więc mam labę
Rany jakie ty masz tempo.Ja dopiero będę się zabierać za porządki.
Wlasnie czytałam o małej na onecie.. nie mam słów ;((( choć dalej to wszystko śmierdzi.. po co ona tak cały czas kłamie???
No mnie mama rano powiedziała .Smutno mi bo liczyłam że jest gdzieś i żyje .Ale niech się wezmą za ta matkę porządnie i czy ona na pewno sama działała?
cale zycie matka i babka mi powtarzaly ze wygladam jak anemiczka
Mnie zawsze mówili i mówią że wyglądam jak anorektyczka.
Ja ważę 50-52 kg a wzrost jakieś 177-180 dokładnie nie wiem.
Gdy chodziłam do lekarza jako dziecko i teraz tez to nie wierzyli mi że ja się nie odchudzam tylko że taka jestem.
Możesz od czasu do czasu chwycić ją za rączki i lekko podciagnąć do góry, jeśli będzie chciała to usiądzie, a jeśli to nie jest jej czas to po prostu opadnie na plecki.
Spróbuję czasem.
Dzięki wszytskim za rady.
na samym kompie mam ponad 5,5GB jego zdjec a jeszcze na tel i M ma na tel.. no wariactwo :ico_haha_01:
Oj tam,nigdy za wiele nie będzie .
Moja za to ma bardzo malutko jakoś tak czas mi leci i nie mam kiedy robić.
a wiecie co mnie jeszcze zastanawia? ze jak niby bylo to porwanie to przeciez znalezli ja lezaca, i lekarz sie wypowiadal ze miala uraz glowy..
No dokładnie.Pamiętam jak mówili że nie zgodziła się zostać w szpitalu.Cos tutaj sie nie zgadza mi.
ta dziewczyna ma rowno pod sufitem, przynajmniej z tych filmikow to jasno wynika..
wyobraznie ma, wiec nie wiadomo czy to co mowi teraz to prawda..
No albo ma zajeb... wyobraźnie albo ktoś jej pomógł.

[ Dodano: 04-02-2012, 11:32 ]
no i byłam u adwokata
A o co chodzi ?
Ja chyba nie w temacie jestem.


Uciekam do sprzątania bo nic nie mam zrobione jeszcze

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lut 2012, 12:52

kwiatunio napisał/a:
ja mam posprzątane, obiadek zrobiony więc mam labę

Rany jakie ty masz tempo.Ja dopiero będę się zabierać za porządki.
ha u mnie juz druga poralka wyprana, obiad ugotowany, poodkurzane, kurze pościerane, zupka dla małej ugotowana i do słoiczków zamknieta i nie mam dalej luzu bo Maja cos jakas marudna jest dzisiaj i sama niewie co chce, nawet na rączkach jest źle. starszy pojechał teraz z babcia na zabawę choinkowa , ale namiotu nie pozwolił złozyć a wręcz nawet nie kazał tam zaglądac i nic nie wynosić ( jest tam : małe krzesełko, pralka, mikser, słodycze,szlafrok, balony ) , bo dzisiaj tez tam spi... mam nadzieje , ze dzisiaj z tatusiem :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lut 2012, 13:05

Rany jakie ty masz tempo.
ja wstaję o 7 :ico_sorki: i lubię porobić wszystko od rana i mam spokój :ico_sorki:

Iza zjadła obiadek i zasypia, ja popijam wodę z cytrynką i czekam za rodzinkę :ico_sorki: Julka poszła z teściową na spacer nad jeziorko :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości