emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lut 2012, 08:50

witam sobotnio, smutno
jednak znalezli cialko Madzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mam nadzieje ze sekcja zwlok pokaze jak zginela i rodzicow (???)spotka za to odpowiedznia kara :ico_placzek: :ico_placzek:

ide robic kawe

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lut 2012, 10:28

Witam,
witam sobotnio, smutno
jednak znalezli cialko Madzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
[*]
Oby udało się ustalić przyczynę tragedii i jej sprawców.

U mnie teraz -20. Emilia przyłączę się do Ciebie z kawą i ciasteczkami z dynią.
Miłej soboty.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lut 2012, 11:14

witam

właśnie oglądam od rana że znaleźli ciałko [*] oby udało się ustalić sprawców i przyczynę i ukarać odpowiednio :ico_sorki:

nie wiem ile u nas stopni bo nie patrzałam na termometr :ico_haha_01:

zupka już wstawiona,dzisiaj kalafiorowa będzie

w nocy 2 pobudki miałam,o 6 Milena się obudziła jak A do pracy wstawał,ale jakoś udało się ją tak głaskać,że zasnęła i wstałysmy po 8 :-)

miłego dnia

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 lut 2012, 12:42

Ja też widziałam relację na temat Madzi :ico_placzek: jeszcze miałam nadzieję że kłamała i tym razem i że sprzedała dziecko :ico_placzek: teraz już nie mam złudzeń... tak mi przykro... ostatnio jestem bardzo wrażliwa... kiedyś nie robiło to na mnie wrażenia a teraz byle jaki film coś się dzieje a ja ryczę

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

04 lut 2012, 17:29

Ja dziś żyję Madzią i cały dzień ryczę ja się nie nadaję do takich historii. Mariola_Larose, Również modliłam się, że ją sprzedała, teraz nie mogę uwierzyć że można zostawić swoje dziecko pod gruzem w lesie, znów ryczę. Szok.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lut 2012, 19:17

Też jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Cały czas myślę o tym, że ona mogła żyć, a matka zostawiła ją na mrozie :ico_sorki:
Biedny Mały Aniołek!! [*][*] dla Madzi!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 lut 2012, 21:59

Witam ja tez wiem juz o wszystkim, oj przykro tego sluchac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Biedne dzieciątko, tak mi go zal, co to za zła kobieta z jej matki, obawiam sie to ona mogła zabic to dziecko a potem cos takiego wymysliła, przeciez ciagle kłamie wiec nie wieadomo jak było na prawde.

Zoolka tak mi przykro, współczuje sytuacji, mam nadzieje ze jakos sie to ułozy, trzymam kciukasy :-)

Aniu ja nie dawałam jeszcze Dawidowi tej kawy, nie wiem czy mu dam, bo Filipowi ona nie smakuje, wiec sobie darowałam, ja sama tez nigdy jej nie pisłam, zreszta nadal nie lubie.


No a u lekarza oki ale jeszcze dzis i jutro na zastrzyk musze jechac i koniec.
Niestety mam inny problem, bo mały dostał jakiegos uczulenia, ale to nie jest wysypka tylko takie plamy roznych rozmiarow na brzuszku i klatce piersiowej.
Podejrzewam ze to po nowej kaszce bo nic nie zmieniałam, kupiłam taka wieloowocowa od 9 miesiaca a tam w składzie jest pomarancza i obawiam sie ze to go uczula.

Kiedys dostał alerii po antybiotyku taki m jednym, ale to na buzi go obsypało, jak sie okazało ten lek zawierał aromat truskawowy i to one tez go uczulaja, bo jeszcze kiedys tez dawałam mu kaszke truskawkowa i nie mogłam tego wygoic, ale teraz jak juz nie daje tych truskawkowych rzeczy to jest oki.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 lut 2012, 00:07

widziałam interwencję... ona ją musiała zabić :ico_placzek: dziecko które upada z wysokości rąk matki nie może doznać urazów które zabiła nawet nie powinno stracić przytomności... mówią że musiała by ją rzucić z dużą siłą :ico_placzek: to takie straszne :ico_placzek:
nie mogę się pozbierać

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 lut 2012, 09:34

hej !

ja tez jestem zdania ze madzie matka Zabiła........niestety......dziecko w tym wieku ma bardzo elastycza główke.......sadze ze wszystko sie niedługo wyjasni...

wszystkie pociechy maja juz ząbki ???? tylko moj Tymek dziadek szczerbaty ?? :-D :-D

ide na śniadanko.pojniej zajrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 lut 2012, 11:33

Zoola no my mamy już szczęśliwą siódemkę ząbków :D

Czytałam wypowiedz Jackowskiego zaraz ją prześlę...

Słynny jasnowidz z Człuchowa już raz zabierał głos w sprawie tajemniczego zaginięcia Madzi. Krzysztof Jackowski w poniedziałek mówił, że według jego przeczucia dziecko jest w Sosnowcu, a policja obrała dobry trop w poszukiwaniach. Wizjoner nie mylił się. Madzia była w Sosnowcu, martwa leżała w parku przy ul. Żeromskiego. Teraz jasnowidz mówi, że nie wierzy w wersję matki o wypadku. Śmierć Madzi miała być zaplanowana, a Katarzynie W. (22 l.) pomagał mężczyzna z bliskiego otoczenia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość