agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

08 lut 2012, 16:48

biniu- ciesze sie , ze tak do tego podchodzisz;) Tak trzymaj!!! ja pop prostu wiem, ze i tak najlepiej człowiek uczy sie na własnych błedach :-)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

08 lut 2012, 16:50

Witam i ja po południu :-D
dzwoneczek jaki słodziak :-D aż się napatrzeć nie mogę :-D
kingoza ja też trochę się boję tego co będzie jak mały się urodzi.. bardziej obawiam się że mój mamisynek będzie chciał żebyśmy z niemowlakiem jechali do jego mamy, co się oczywiście skończy kłótnią.. a co do opieki to zapowiedziałam jemu już jakiś czas temu że chcę, żeby miał kontakt z dzieckiem, a nie tylko że wraca z pracy zmęczony tatuś, jedzonko pod nos i idzie lulu... ma mi pomóc przy kąpaniu lub kąpać sam co jakiś czas i ogólnie pomagać..
a mnie po wybuchowej mieszance fenoterolu i isoptinu boli ciągle głowa... czasem mi tylko słabo jest i w głowie się kręci, ale to mija szybko..ale ból głowy denerwujący jest :ico_zly:
ja mam inne pytanko- w co zamierzacie ubrać dzieci przy wyjściu ze szpitala?? szczególnie mamy marcowo-kwietniowe?? ja mam taki grubszy polarek przygotowany i od znajomej kombinezon typowo zimowy pożyczony.. ale nie wiem czy w marcu może nie być za ciepło już na kombinezon..

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

08 lut 2012, 16:56

asieńka- ja mam tez naszykowany kombinezonik, w zasadzie to tak - body, na to ubranko, na to sweterek ( w zależnosci od pogody) i kombinezonik, mała do fotelika i przykryta kocykiem, chya , ze bedzie super ciepło, to wtedy inaczej bede kombinowac.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 lut 2012, 17:11

Ja wrzuce malego w bodziaka z dlugim rekawkiem+bawelniane spodenki i w tym w taki sweterkowy pajacyk go wsadze, do fotelika i jakims lekkim kocykiem nakryje. No ale ja po polowie kwietnia rodzic bede.

[ Dodano: 08-02-2012, 16:37 ]
Dziewczyny, co myslicie o tym:
Obrazek

Sa rozniaste kolorki, ja bym postawila na granat zenu do czerwonego wozka pasowal :-D Bo wlasciwie to chodzi mi o to aby miec taki szal na karmienia na dworze, i ew przerzucenie dzidzi w nim do wozka (funkcje kocyka). Wydaje mi sie dobry pomysl, bo jest przewiewny, azurowy i ma ksztalt prostokata.... Jak mysliscie????? No i tani, 35 zl.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 lut 2012, 19:04

właśnie wydaje mi się że nie należy wszystkiego przeżywać ale czasem sie nie da

moj już oczywiście mi podniósł ciśnienie
wiecie , że mi powiedział żebym szła do szpitala? że mu przeszkadzam
kochający mąż nie ma co

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 lut 2012, 20:09

martalka super to podejscie ... :ico_sorki: nie wiem czy dam rade sie nie spinac ale postaram sie :-D :ico_sorki: :ico_oczko:
mama zuzi nie widac zdjecia :ico_sorki:
jagodka jak czasami faceci potrafia walnac jakims glupim komentarzem to mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni... nie przejmuj sie i olej go :ico_sorki: :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 lut 2012, 20:15

Jagoda, jak ja bym tu sypnela z rekawa tekstami mojego meza ktore mi powiedzial w ciazy to byscie nie uwierzyly :ico_zly: Np dowiedzialam sie ze moja nonono nazywa sie teraz "kot" (pewnie skojarzylo mu sie z wlosami ktorych nie goler teraz za bardzo tylko boki), a jak bede rodzic to uwaga , bede sie "kocic" :ico_olaboga: no i czy to jest NORMALNY facet??? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: a potem sie dziwi ze jestem niemila?????????????

[ Dodano: 08-02-2012, 19:15 ]
a wniosek z tego dla Ciebie Jagoda "osraj go" i sie nie przejmuj :ico_sorki:

[ Dodano: 08-02-2012, 19:16 ]
nonono to organy plciowe zenskie :-D ale cenzurka :-D ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lut 2012, 20:25

Wystarczy, że będziecie rozmawiać
- i zeby nikt trzeci sie do was nie wtracal :ico_sorki:

kingoza, zakupy super,zrob foteczki :ico_brawa_01:

Asieńka86, pogoda sie zmienia z dnia na dzien,moze sie okazac,ze bedzie cieplo jak typowa wiosna,albo znowu mrozy :ico_oczko:
Jak mysliscie???
- moze byc :ico_brawa_01:
że mu przeszkadzam
- swinia,ja bym sie nie odzywala do niego,udawalabym,ze go nie widze,nic od niego nie chciala - zeby sie czul tak,jak bys w szpitalu byla :ico_zly:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

08 lut 2012, 20:27

dziewczyny ja już nie wiem czy sie śmiac, czy płakać razem z Wami, krótko mówiac wspólczuję męzów :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 08-02-2012, 19:29 ]
Mamozuzi- szal fajowy i faktycznie funkcjonalny. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 lut 2012, 20:33

ale taki obrażanie sie nic mi nie da naprawde
ja i tak nie robie teraz w domu nic więc poprostu szlag go trafia i już
chcociaż on potrafi wszystko zrobić niekiedy lepiej odemnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość