Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 lut 2012, 13:34

patrycjaaa, że się wtrące,ja pracowałam właśnie w takim systemie jak ty masz okazję,jeden dzień 12 godz drugi wolny,w kantorze jako kasjer walutowy,i w tym soboty i niedziele na okrągło i wiesz co ci powiem,nigdy więcej,oczywiscie to twoja decycyzja,ale przemyśl to ,co z tego że jest to wolne,rano wstaniesz zrobisz obiad posprzątasz a na wieczór już myślisz o pracy,naprawde nie polecam,niby masz dużo wolnego ale nic nie można sobie zaplanowac,ja napewno już drugi raz na tekiecoś się nie zgodzę :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 07-02-2012, 12:36 ]
a wogóle Dzień Dobry
u nas od rana sypie śnieg i mróz jest wiec fajnie by było jakby śnieg się utrzymał to byśmy na sanki poszli :ico_sorki:
u nas też dziś kiepska noc ,mała co chwilę się budziła i popłakiwała, :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lut 2012, 23:20

hmmm ja tam uważam, że lepiej mieć co drugi dzień wolny niż chodzić dzień w dzień do pracy. Tym bardziej, że praca ciężka nie jest.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

08 lut 2012, 11:38

hej.. u nas dramat.. miki darł się, dosłownie się darł 3/4 nnocy :( Dzisiaj rano też... teraz śpi.. widzę że ząbki się przebijają (3 naraz :ico_olaboga: ).. jak do jutra się nic nie zmieni to podejdę do lekarza, bo już nie mam siły.. może zapisze coś przeciwbólowego...

tabogucka, łojoj :ico_olaboga: zdrówka dla M. !!!!

mój M. pracował najpier 12/24 - padnięty był.. naprawdę.. a potem jeszcze mu wlepili 16/48.. to była masakra dopiero.. aczkolwiek fajnie go było mnieć w domu te 2 dni ;)

idę się ogarnąć i lecimy potem na spacer, wymrozimy mikiego, to może będzie spokojniejszy :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-02-2012, 10:42 ]
aaa.. spojrzałam na suwaczek :ico_wstydzioch:

stawiam za 10 miesięcy Mikiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lut 2012, 16:30

hej na chwilunie
co tu u nas tak cicho???
mała zasneła dopiero teraz
a ja teraz mam chwilę dla siebie
jutro na narty jupiiiii,mam nadzieję że teraz Paulinka się lepiej spisze...

Inuno, jej ty to chyba już po ścianach chodzisz co :ico_sorki:
za 10 miesiączków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lut 2012, 17:15

Inuno :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Mikolajka

Oby go te zaby przestaly tak meczyc ...i obys sie choc troche mogla wyspac :ico_sorki:
zdrówka dla M. !!!!
Dzieki :ico_sorki: na razie to ja skonczylam ze stwierdzonym zapaleniem pluc (wczoraj poszlam do lekarza) i znow antybiotyk tylko ze najsilniejsza dawka :ico_chory:

serio mam juz tak dosc chorowania...

Poza tym szukam caly czas pracy...i wkurzyl mnie dzis durnowaty agent :ico_zly:
taki pupek nieprofesjonalny :ico_nienie:

mial oddzwonic w zeszlym tygodniu do piatku...
nie odezwal sie :ico_nienie:
dzwoni dzis i chce zebym wszystko rzucila(mialam 2 interview z agencjami umowione na jutro) i na interview do jego klienta... :ico_zly:
ale to pol bidy ...
okazalo sie ze to starsznie daleko odemnie ...(ogloszenie tylko mowi londyn)
poprosilam o adres strony internetowej zeby sobie dokladnie to miejsce obejrzec i zastanowic sie czy warto tak daleko podrozowac (przynajmniej 1,5 godziny w jedna strone pociag i 2 metra!!!)

a on ze nie :ico_puknij:
da mi jak sie zgodze na interview najpierw zeby on potem nie musial kasowc i wygladac przed klientem na idiote :ico_szoking:
wiec mu podziekowalam i powiedzial ze z tak nieprofesjonalnym podejsciem sie nie spotkalam :ico_sorki:
ciekawe jak teraz wyglada przed klientem ...bo nie ma nikogo zeby wyslac na rozmowe a klient od poniedzialku potrzebuje pracownika!!!
palant!!! sorry dziewczyny ale tak mi cisnienie podniosl .... :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-02-2012, 16:17 ]
lece sie pobawic z szymkiem bo przez to szukanie pracy bardzo malo sie razem aktywnie bawimy... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lut 2012, 17:25

tabogucka, zdrówka,zdrówka zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

09 lut 2012, 13:09

Hej!

nie miałam przez parę dni neta na moim kompie ;/

Widzę, że sprawa Madzi też was poruszyła! :ico_placzek: [*]
dziec uwielbia (diabli wiedza czemu ) lizac kibelek w lazience
hehe, mój uwielbia klapę podnosić i patrzeć jak z trzaskiem spada!

tabogucka zdrowia dla M.!!

patrycjaaa no masz nieciekawie z tą teściową... Kurcze najgorzej, że wyjścia nie masz jak tam z nią siedzieć...
ale fajną huśtwkę macie:) ja chce kupić taką zwykłą drewnianą z oparciem miękkim i na sznurkach do wkręcenia w drzwi :)

Blanka26, no w końcu zdjęcia :ico_brawa_01: Mati jaki duży i śliczny :)) i włosy jakie bujne :ico_brawa_01:
Olcia też jaka fajna uśmiechnięta :)

Inuno Super fotki, fajnie już dużo umie, mój jeszcze mama nie powiedział :ico_placzek: :P
za 10 mc :ico_brawa_01:

U nas w końcu dziś śnieg spadł :) już dość mam tych mrozów, ale jest coraz "cieplej"
W te mrozy nie wychodziliśmy na spacer, ale jeździłam trochę z małym samochodem w gości, bo on taka maruda w domu... a w gościach jak ANIOŁ :ico_haha_01:
Dziś nam kolega będzie robił oparcie do sanek to może gdzieś się wybierzemy na saneczki!

hehe a wasze dzieci też robią kupę w łazience?? Mój często gęsto jak wchodzi d kibelka to od razu kupę wali:P i musi być koniecznie na stojąco:)

Witek w końcu zaczął się sam puszczać... Jak wam ten filmik z pierwszymi krokami przysłałam to od tamtego czasu jakby się zaczął bać i za rączkę tylko śmigał ale w końcu zaczyna sam tuptać, ale jest nadal bardzooo ostrożny :ico_haha_01:

a tu filmik z kotkiem:P
http://youtu.be/_iIDZWt4mzI

[ Dodano: 09-02-2012, 12:16 ]
to ja też parę fotek :)
Witek śpi i się obraca o 180 stopni...;p
Obrazek

zimowo
Obrazek

Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 lut 2012, 14:22

Dobrusiaswietny ten film z kotkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-02-2012, 13:42 ]
a ja znow przezywam rozdarcie ....
wczorja mialam telefoniczna rozmowe o prace i ta doktor bardzo byla zainteresowana i ustalilysmy dzien probny na 20 lutego ale potem zaraz odzwonila ze bardzo jej sie podobam jako pracownik i chcialaby jak najszybciej chociazby i w ten piatek :ico_szoking:
ja oczywiscie nie moge bo nie mam z kim Szymka zostawic...natomiast moge caly przyszly tydzien (tylko ze wtedy tej doktor w pracy nie ma )ale tez podala taka mozliwosc...
i teraz ze tak powiem jak stoje przed faktem dokonanym to znow co spojrze na Szymka i pomysle ze nie bede go widziec od 7 rano mysle ze przynajmniej do 6:30 wieczorem to znow ataku placzu dostaje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 lut 2012, 19:37

witajcie
mialam kompa popsutego,padł twardy dysk i zdjecia z 2 miesięcy poszly do d,,, z wszystkim :ico_sorki: :ico_sorki:
400zł mnie kosztowało maskra

Acha i w koncu u nas zabek pierwszy jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 lut 2012, 08:16

Dobrusiu świiieny filmik i śliczne fotki moja w lozeczku tez czasem takie pozycje do spania przybiera śmieszne czasem jak sie oprze buzka o siatkę ( bo mam łóżeczko turystyczne) to taka kratke jak sie obudzi ma na czole odcisnietą ;p
Magda szkoda tych fotek ale mi tez kiedys sie tak podzialo i jedyne fotki z wakacji ktore miałam na kompie przepadły a taka fajna pamiątka była ;/
brawa za ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja dopiero wczoraj zauwazyłam ze Blance wyszly na dole dwie dwojki takie malutkie sie przebiły :ico_brawa_01:
Blanka robi kupke jak ją nasadzam jak posadze na nocniczek to tez juz kilka razy zrobiła kupke a tak to ja biore bez pieluchu do łazienki i nad zlewem haha bo mi tak wygodnie i robi kupsko od razu potem ją podmywam i jest ;p
Tabogucka fajnie ze sie odezwała ta Pani w sprawie pracy ja cie rozumiem bo ja tez bym chciala isc dop racy ale jak sobie pomysle ze nie bede miala tych porankow z Blanką i tych obiadków to tez rycze :ico_placzek: i dlatego ciezko mi sie zdecydowac na tą pracę ale to pewno początek taki trudny jest pozniej bedzie juz chyba łatwiej no i dodatkowe pieniazki sie zawsze przydadzą ...
Blanka teraz caly czas nadaje mama ;) alez mi milo hahah i czesto pokazuje paluszkiem i jak je i otwieram nad nią buzke to mi daje swoje jedzonko do buzki ;p
a ja dziewczyny mialam w tamtym roku sie bronic z pracą magisterską ;/ no i tej pracy nadal nie dokonczyłam 3 rozdzial tylko mi został ale teraz nie wiem czy nie bedee musiala powtarzac tego 5 semestru zeby nie meic roznic programowych ;/ kurcze taka głupią wymowke miałam dziecko a tak naprawde to mi sie nie chciało i zwlekałam a teraz siedze i pisze jak mam czas ale ciezko mi idzie ;/ ale musze bo wszystko zaliczone poplacone tylko sie obronic z tą pracą

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość