gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 16:56

ja strasznie uwielbiam czeresnie
ja tak samo uwielbiam mogłabym je jeść tonami

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lut 2012, 17:03

I ja i ja uwielbiam truskawki (w ilościach nieograniczonych), poziomki, boróweczki - tak bardzo się cieszę że tego lata skorzystam na maxa :-D Dawisia urodziłam 27 czerwca, więc z wielu rzeczy musiałam zrezygnować. A i póxniej pod kątem karmienia będzie fajnie - cukinie, dynie, a z tych to można zrobić wszystko - od zup do deserów :-D
Chociaż z drugiej strony jak się dziecko rodzi na początku lata to też jest super, bo jest od początku na spacerkach, a i do zimy pod kątem hartowania już jest większe :-)
Coś za coś...

Ja zamierzam karmić długo jeśli się da :-) Dla mnie to jest coś cudowne-magiczne :-) Dawida karmiłam rok i 3 m-ce i aż mi szkoda było go odstawiać, ale zaczęliśmy planować drugię, więc... :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 17:37

Chociaż z drugiej strony jak się dziecko rodzi na początku lata to też jest super, bo jest od początku na spacerkach, a i do zimy pod kątem hartowania już jest większe :-)
każda pora roku ma swoje plusy. Ja urodziłam Tomka 20 października i też zadowolona byłam bo małe dziecko spokojne to w domu szybciej się ubiera takie małe w zimowe rzeczy niż wiercący się półroczniak a jak już miał okres łazikowania to na dwór można wychodzić.

Jak tak piszecie to bym zjadła truskawki ze śmietaną i cukrem

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 lut 2012, 18:40

Jak tak piszecie to bym zjadła truskawki ze śmietaną i cukrem
niedobre jeszcze :ico_noniewiem: czasami trafia sie dobre, ale odkad zimno, to sa dziadowskie :-/
Ja Carmen rodzilam w maju, strasznie goraco bylo, alez mi sie pocila :ico_olaboga: Sergio w grudniu, to tylko tone ciuchow mialam, bo nie schly, ale jak dla mnie lepiej bylo :ico_oczko:
Najlepiej byloby chyba tutaj urodzic na poczatku kwietnia...

Jesli chodzi o Dominikane to sa i oferty za 800€ (za dwoje nawet!!!) all inclusive wiec roznie mozna znalezc.
moze orientujesz sie w wozkach dla blizniakow lub dzieci rok po roku bardziej sklaniam sie ku spacerowce
podaj cene i jakies parametry.. nie wiem, czy masz dom czy mieszkanie, czy jest winda czy trzeba tachac itp.

jest duzo takich 2w1, ze jedno ma spacerowke a drugie gondole :ico_sorki:
ale jesli chodzi o sama spacerowke, to jednak najlepszy maclaren :ico_sorki: naprawde wytrzymale sa :ico_sorki:
masz na allegro WÓZEK BLIŻNIACZY MACLAREN KRAKÓW OKAZJA, mozesz sie przejsc i popatrzec co maja w ogole... bo widze, ze i chyba "moja" inglesina jest :-)
Obrazek

chyba ze pochrzanilam i ty juz z Kraka nie jestes :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 lut 2012, 18:42

rozpisujecie się o pysznościach i podróżach, wy niedobre :ico_nienie:
ja dziś jak śnięta ryba, przespałabym całe popołudnie ale młody nie da :ico_oczko:
Aniulka zapisałaś się już na odliczanko od 120 dni? ja w weekend tam wskoczę, pamiętam że jak przy smyku tam byłam to już mi jakoś szybko zleciało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Qanchita, pewnie łożysko tłumi ruchya, lada chwila poczujesz :ico_sorki:
nie mam weny do niczego, nawet do pisania :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-02-2012, 17:43 ]
ja będę dwójke z czerwca miała chyba- uważam że dobry miesiąc. najem sie niezdrowych nowalijek a potem już heja na porodówkę

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 lut 2012, 18:45

I widze ze na allegro jest sporo kolcraftow, mozna tanio kupic (i na tablicy) kolcraft contours z adapterem na fotelik, wtedy powinien byc wygodny :ico_sorki: i niedrogi :ico_sorki:
Obrazek

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 lut 2012, 19:23

osita, ten drugi jest swietny chodzi mi o to ze musi byc jeden za drugim bo w innym razie nigdzie sie nie zmiescimy nawet do marketu na zkupy bym sie nie wybrala :ico_olaboga:

Marta 26 wlasnie dzis sie zorientowalam i odliczam od dzis 119dni :ico_szoking:

[ Dodano: 10-02-2012, 18:24 ]
acha mieszkam w bloku na parterze ale raczej nie chcialaby nosic go do domu

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 lut 2012, 19:41

Ja też polecam Maclarena :-) My mamy model XLR - kupiliśmy używany - jest zgrabny, lekki, wygodny dla Malucha (bo siedzisko i miękkie i głebokie i długie (na dłużej starczy) i daszek rozsuwany głęboki świetnie chroniący przed słońcem i wiatrem) i rzeczywiście nie do zniszczenia. Zresztą co tu dużo mówić Maclaren daje na swoje wóźki dożywotnią gwarancję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lut 2012, 20:50

Witam:)

Brałam się za pisanie już w pracy ale co chwilkę coś :ico_zly:
osita, ten drugi jest swietny chodzi mi o to ze musi byc jeden za drugim bo w innym razie nigdzie sie nie zmiescimy nawet do marketu na zkupy bym sie nie wybrala :ico_olaboga:
Jakbyś chciała to moja bratowa ma taki na sprzedaż po bliźniaczkach:ico_oczko: W kolorze czerwonym. Bardzo fajny i lekki. Początkowo prosiłam żeby zostawiła go dla nas ale zdecydowaliśmy się na ponad 2letnią różnice wieku między dziećmi więc już się nie przyda :ico_noniewiem:

Osita, pytasz czy będzie druga dziewczynka...

Hmmm...pewnie tak...u nas same kobietki się rodzą :ico_oczko:
Ale tak serio to jeszcze nie mam pojęcia co będzie.

[ Dodano: 10-02-2012, 20:03 ]
Widzę, że już lata się nie możecie doczekać :ico_haha_01: No....takie truskawy prosto z krzaka...mniam
Chociaż jak Jolka urodziła się w lutym, to akurat jak zaczynała jeść swoje pierwsze zupki i przeciery to miałam swoje ogrodowe warzywka i owoce....te Eko :ico_oczko:
A po drugie mogłam ten rozciągnięty brzuch poporodowy chować pod grubymi swetrami... teraz się boję że będę straszyć :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 lut 2012, 21:22

Qanchita, a moze masz albo mozesz zdobyc jakies fotki tego wozka????bylo by super :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość