Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 lut 2012, 13:29

u nas smoki wogóle odpadają pluje nimi na odległość ia mamy jeden tomme tipee i dwa canpol babies i raz na tydzień pociumka przez chwile i to najszybciej wtedy jak go ubieram i wkładam do fotelika jak jedziemy do lekarza to wtedy jakoś nie pluje ale w domu jak mu daję to :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja schudłam 13 kg i zostało mi jeszcze 7 ciążowych :ico_noniewiem: a pasowałoby mi tak łącznie jeszcze z 13-14 zrzucić i byłabym zadowolona :ico_haha_01:

a powiedzcie mi czy Wasze maluchy też się w czasie snu przebudzają na chwilę z płaczem i zaraz dalej śpią?? bo mi Kuba robi takie przerywniki od czasu do czasu nieraz nawet nie zdaże do niego podejść jak już śpi dalej :ico_noniewiem:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

15 lut 2012, 13:31

martam, a wklejasz przez Fotosika? musisz wybrać opcje "na forum", ale nie miniaturke, tylko normalne. No chyba że po prostu masz mały format zdjec juz w komputerze :ico_noniewiem:
Dzieki!!!! udalo sie!!!! wklejalam miniaturke za kazdym razem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 15-02-2012, 12:33 ]
a powiedzcie mi czy Wasze maluchy też się w czasie snu przebudzają na chwilę z płaczem i zaraz dalej śpią?? bo mi Kuba robi takie przerywniki od czasu do czasu nieraz nawet nie zdaże do niego podejść jak już śpi dalej :ico_noniewiem:
moja tez tak ma:((( meczace to strasznie, bo jak gtylko zaczynam zasypiac w nocy i ogarnia mnie "blogosc" to ona wlasnie tak robi...teraz spi juz od godziny i tez zdarzylo jej juz sie pare razy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 lut 2012, 13:38

meczace to strasznie, bo jak gtylko zaczynam zasypiac w nocy i ogarnia mnie "blogosc" to ona wlasnie tak robi...teraz spi juz od godziny i tez zdarzylo jej juz sie pare razy
no własnie Kuba też teraz mi znowu tak popłakuję i do tego stęka niesamowicie i wszystko cały czas przez sen a mi przez to cyce chce rozerwać :ico_olaboga: tak mleko się pcha

nie pamiętam ktora to pisała że jak dziecko płacze to cyce zaczynają mocniej produkować mleczko ale w moim przypadku się to całkowicie sprawdza i te moje cyce to mają bardzo wyczulone "uszy" :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 lut 2012, 14:40

Aga26 odpisała:
Ze zdrowiem ok. Psychicznie musze jeszcze do siebie dojsc. Traz sporo zalatwien mamy bo to na policje to do spoldzielni nas wzywaja. Mam nadzieje ze to sie szybko skonczy i bedziemy mogli do domu wrocic. Jej pogratuluj dziewcznom ode mnie. Postaram sie do wa zajrzec jak najszybciej. Buzka

Także szyszunia, agaa22, Ika202 - gratulacje od Agi :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 lut 2012, 14:52

Mój śpioszek
Hehe jak fajnie śpi z rączkami u góry :-) Ja mojej też dziś fotki cykałam na bujaczku. W sumie codziennie ma fotki robione :-) to jak nałóg :P

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 lut 2012, 15:25

Ja mojej też dziś fotki cykałam na bujaczku. W sumie codziennie ma fotki robione :-) to jak nałóg :P
rób rób jak najwiecej fotek potem jak sie oglada to cięzko uwierzyć że tak sie nam dzieciaczki szybko zmieniaja :ico_haha_02: ja Kubusiowi też prawie codziennie robie

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

15 lut 2012, 15:51

hej :)
no i przenieśliśmy się na noworodki :) łezka w oku się kręci a z drugiej strony fajnie tak że nadal trzymamy się razem ... byłyśmy sobie wsparciem przez te magiczne 9 m-cy i teraz nadal będziemy się wspierały, doradzały sobie wzajemnie no i chwaliły się swoimi maluszkami jak na poprzednim wątku powiekszającymi się brzuszkami :*
my 22 lutego idziemy na szczepienie to się będę musiała popytać bo Kuba ma na czole nad noskiem i na lewej powiece takie czerwone plamy najpierw myślałam że to po porodzie i że zaraz zniknie ale to się dalej utrzymuje
my też mamy 22.02 szczepienie :ico_chory: a co do plamek to Ami ma na powiekach na potylicy i tak jakby na "czubku" główki mam nadzieję że te z powiek jej zejdą :ico_sorki: Igor do tej pory ma te plamki na potylicy pod włosami ich nie widać
A jak tam po walentynkach??
my nie obchodzimy walentynek dla nas to dzień jak kazdy inny miłość okazujemy sobie codzien a nie tylko w tym jednym dniu
a wiecie, ona tak potwornie kaszle, kicha i az jej rzęzi w tym biednym nosku....tak mi jej szkoda
:ico_pocieszyciel: wiem co czujesz ja też to przechodziłam gdy mała płakała podczas odciągania gilków ja płakałam razem z nią :ico_placzek:
a powiedzcie mi czy Wasze maluchy też się w czasie snu przebudzają na chwilę z płaczem i zaraz dalej śpią?? bo mi Kuba robi takie przerywniki od czasu do czasu nieraz nawet nie zdaże do niego podejść jak już śpi dalej
Amelka też tak ma albo płacze przez sen albo postękuje

dziś malutka zaliczyła tylko 15 min spacer po balkonie bo nie podobało się jej najwidoczniej ze wózek stoi w miejscu ale nie ma mowy o spacerze normalnym bo wieje strasznie :ico_zly:
wczoraj gdy spacerowaliśmy akurat przyjechała położna środowiskowa więc zaliczyliśmy jej wizytę podczas spaceru :) obiecała że zapisze mnie bez kolejki na wizyte u gin na 27.02 hehe R. to już tej wizyty doczekać się nie moze :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 lut 2012, 17:41

Poniżej kilka foteczek Martynki.


Pierwsze uśmieszki

Obrazek

Popołudniowy relaksik

Obrazek

Nasza kochana buzinka :-)

Obrazek

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 lut 2012, 18:13

Mad fajniutka Martynka :ico_brawa_01: i jak się cudnie uśmiecha :ico_haha_02:
Ja dziś rano strzelałam fotki Kubusiowym uśmieszkom :-D bo z rana ma najlepszy humorek i wtedy śmieje się na okrągło :ico_brawa_01:

A ja przed chwilką szok przeżyłam bo Kubuś marudził więc położyłam go do łózeczka, wsadziłam smoczka a on co ?? ... normalnie zasnął :ico_szoking: :ico_szoking: a kilka postów wyzej narzekałam że nigdy sam nie zasypia :-D
Ciężko takie maluchy zrozumieć oj ciężko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2012, 18:14

śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad., specjalnie dla ciebie :ico_oczko:

ciasto z kaszy manny

Składniki:
5 paczek herbatników
1 kostka margaryny
1 szklanka cukru
1 szklanka kaszy manny
1 litr mleka
1 cukier waniliowy
2 łyżki kakao
dowolna polewa


Przepis:
Mleko, margarynę, cukier zagotować. Do gotującej masy wsypywać powoli kaszę mannę ciągle mieszając. Gdy masa zacznie gęstnieć dodać cukier waniliowy oraz kakao rozmieszane z odrobiną mleka.

Na wyłożone na blaszce herbatniki wylać gorącą masę. Poukładać na masę resztę herbatników lekko przygniatając. Całość zalać polewą, posypać kokosem, można dać jakiś dowolny aromat: arak, migdał...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości